Xiaomi tableti

poruka: 10
|
čitano: 10.546
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Xiaomi tableti

Xiaomi defnitivno zaslužuje svoju posebnu tablet temu.

 

S obzirom na stari prvi model Xiaomi Mi Pad, eto može se fino produžit na test najnovije Pad 5 verzije.

 

 

 

 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_pad_5-11042.php

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.10.2021 20:18 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi tableti

Flossy je vrlo zadovoljan, uloženo-dobiveno odlično eto čak i njegova mačka nema nikakvih prigovora.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi tableti

Kupio sam Pad 5 (global) cim je izasao i mogu samo rec da je puno bolji od ocekivanog, jako tanak i lagan, brz i nema trzanja. Od igrica sam samo ponovno presao chrono trigger, netflix i cinemahd rade bez greske. Nemam za sad nikakvih problema sa wifi konekcijom, baterija dura stvarno dugo. za citanje poduzih pdf-ova ko rodjen. Ako nekoga nesto zanima slobodno nek pita.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi tableti

Par pitanja vezanih za Pad 5.

 

Da li vam radi ShareMe? Meni se stalno žali da nema pristup lokaciji, iako sam dozvolio pristup (pretpostavljam da ima neke veze s tim što Pad 5 nema GPS). I aplikacija i tablet su updateovani.

 

Drugo, vidim da Mi Share radi, ali nisam ranije koristio. Šta je sad pa to? Evolucija ranijeg Mi Dropa? Mislio sam da su Mi Drop i ShareMe ista stvar (samo što je Xiaomi u nekom momentu stavio Mi Drop na Play store da bi mogao da se koristi i na uređajima drugih proizvođača i re-brandirao), ali sad vidim da te dve usluge nisu međusobno kompatibilne. Koliko vidim, funkcija teoretski radi i na uređajima drugih proizvođača, ali u praksi podrška nije baš široka. Nema načina da ovo profunkcioniše sa npr nekim Samsungom (osim ako Samsung ne reši da se eksplicitno pridruži Xiaomiju u podršci)?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
19 mjeseci
neaktivan
offline
Xiaomi tableti

Kupljen Xiaomi pad 5 s linka

https://tradingshenzhen.com/en/mi-pad-5-mi-pad-5-pro/xiaomi-mi-pad-5-6gb256gb-11-inch-snapdragon-860-eu

 

Tek započeo s korištenjem pa ne mogu ništa reci. Ali imam pitanje, javlja mi da Netflix nije kompatibilan s uređajem, kako mogu riješiti taj problem?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xiaomi tableti
iivic kaže...

Kupljen Xiaomi pad 5 s linka

https://tradingshenzhen.com/en/mi-pad-5-mi-pad-5-pro/xiaomi-mi-pad-5-6gb256gb-11-inch-snapdragon-860-eu

 

Tek započeo s korištenjem pa ne mogu ništa reci. Ali imam pitanje, javlja mi da Netflix nije kompatibilan s uređajem, kako mogu riješiti taj problem?

 Pokušaj ovo 

19 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xiaomi tableti

ne funkcionira, kad skinem taj activity louncher i dođem na fingerprint payment ne nudi mi uopce Widevine L1 kao u videu 

6 godina
offline
Xiaomi tableti

Naručio danas Xiaomi pad 5 po black friday cijeni (Švedska) za 300 eura. Nadam se da će biti ok za tu cijenu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi tableti

Nakon duže potrage, dočepao sam se Xiaomi Pada 5 po normalnoj cijeni. Poskupio je značajno u usporedbi kada je tek izašao, ali otom potom.

 

Uglavnom, zanima me jel ikako moguće "spojiti" Xiaomijev mobitel (konkretno Mi 11) sa Xiaomi Padom 5? Volio bih imati prikaz notifikacija s mobitela na tabletu. Do sad sam koristio Chromebook tablet i to je funkcioniralo odlično, a znam da i Huaweijevi tableti imaju sličnu funkciju za Huawei mobitele.

 

Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi tableti

Jel netko probao Xiaomi Smart Pen, odnosno njihov stylus na Mi Padu 5?

 

Uzeo bih ga s AliExpressa za 70-ak eura za note taking i slične funkcije, pa me zanima kako funkcionira u praksi. Na iPadu to radi fenomenalno.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice