Sve o nogometu izdvojena tema

poruka: 4.289
|
čitano: 748.316
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Balvan8 kaže...

Robert Lewandovski uđe u 2 poluvremenu, Bayern je tada gubio 0:1 protiv Wolfsburga i u 9 min zabije 5 golova  gledam i ne vjerujem

 Ni ja. Vidio sad na netu golove, ovaj 5 je posebno dobar. Baš me zanima na koliko će stati :D. Reakcija Guardiole nakon 5. gola je genijalna.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2015 23:11 (Hexfire).
15 godina
offline
Sve o nogometu

Nadam se da za tjedan dana Bayern neće biti tako raspucan 

13 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Lewandowski je daleko najbolja 9 na planeti, ovo je bilo necuveno.... 

 

Ali zar nije nikome cudno da cim je usao Bendtner vise nije zabio niti jedan pogodak? 

8 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

dobar link bez reklama po mogucnosti i bez registracija za gledanje lige prvaka?

artuditu
15 godina
offline
Re: Sve o nogometu
flpmyslf kaže...

dobar link bez reklama po mogucnosti i bez registracija za gledanje lige prvaka?

 inače solidne streamove imaš na ovoj stranici http://www.ronaldo7.net/ a što se tiče reklama skini adblock

9 godina
offline
Sve o nogometu

najace navijanje

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
8 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu
UTRKA ZA ZLATNU LOPTU Rakitić prošao FIFA-ine filtere i pronašao svoje mjesto među 23 najbolja
  • Ivan Rakitić prošao je sve FIFA-ine filtere i pronašao svoje mjesto među 23 nogometaša koji se bore za ovogodišnju Zlatnu loptu!

    Veliko je to priznanje za hrvatskog nogometaša, koji je ipak izgubio vatreno društvo među elitom, budući da je drugu godinu zaredom Luka Modrić pronašao mjesto na širem, ali ne i na užem popisu kojeg stvara stručna komisija Fife sastavljena od svjetskih nogometnih legendi. Prošle godine, inače, na užem popisu nije bilo Hrvata, dok je 2013. na širem bio Mario Mandžukić.

    Ulazak Rakitića među posljednju ekskluzivnu skupinu ne čudi, s obzirom da izuzev odličnih partija u dresu Barcelone ima i sljedeća ostvarenja: plasman na Europsko prvenstvo s Hrvatskom, tri trofeja s Barcelonom te pogodak u finalu Lige prvaka. Barca, uostalom, sa šest kandidata predvodi klupsku nisku predstavnika za osvajača Zlatne lopte 2015. Uz Rakitića tu su Messi, Iniesta, Neymar, Suarez iMascherano.

    Glasovanje, inače, kreće 26. listopada, a koja tri igrača će ostati u konkurenciji, znat će se 30. studenog. Ime pobjednika saznat ćemo 11. siječnja. Za kandidate će svoj glas dati kapetani i izbornici reprezentacija te novinari.

    Zlatnu loptu brani Cristiano Ronaldo.

    Popis 23 igrača koji konkuriraju za Zlatnu loptu

    Sergio Agüero (Manchester City)

    Gareth Bale (Real Madrid)

    Karim Benzema (Real Madrid)

    Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

    Kevin De Bruyne (Wolfsburg/Manchester City)

    Eden Hazard (Chelsea)

    Zlatan Ibrahimović (Paris Saint-Germain)

    Andres Iniesta (Barcelona)

    Toni Kroos (Real Madrid)

    Robert Lewandowski (Bayern)

    Javier Mascherano (Barcelona)

    Lionel Messi (Barcelona)

    Thomas Müller (Bayern)

    Manuel Neuer (Bayern)

    Neymar (Barcelona)

    Paul Pogba (Juventus)

    Ivan Rakitić (Barcelona)

    Arjen Robben (Bayern)

    James Rodríguez (Real Madrid)

    Alexis Sánchez (Arsenal)

    Luis Suarez (Barcelona)

    Yaya Toure (Manchester City)

    Arturo Vidal (Juventus/FC Bayern)

12 godina
offline
Sve o nogometu

Zar danas nije tekma Irska - BiH?

Koliko vidim,nema nigdje prenosa,o HTV necu niti pricati,ali vidim da FTV,BN,RTRS....nema nista o toj utakmici!

13 godina
offline
Sve o nogometu

Imaš na SLO 2. Dosad su prenosili sve utakmice osim SWE-DAN.

12 godina
offline
Re: Sve o nogometu
vrinho kaže...

Imaš na SLO 2. Dosad su prenosili sve utakmice osim SWE-DAN.

Evo,nasao sam na BiH televiziji(ne znam kako se zove program.......broj 1 u krugu?)

...........Sretno Zmajevi!

 

   MI Hrvati smo naravno,opet zakinuti za prenos naše repke protiv Rusije.

Nevjerovatno koliko smo mi glup narod,da pušimo takve kite i jos uz to placamo 80KN!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2015 20:23 (Milka30).
13 godina
offline
Sve o nogometu

Pa vele da Šukeru nije bilo dovoljno para koliko je HTV ponudio. A baš da je i prijateljska s Rusima bez pola prve momčadi i nešto jako bitno, nije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Milka30 kaže...
vrinho kaže...

Imaš na SLO 2. Dosad su prenosili sve utakmice osim SWE-DAN.

Evo,nasao sam na BiH televiziji(ne znam kako se zove program.......broj 1 u krugu?)

...........Sretno Zmajevi!

 

   MI Hrvati smo naravno,opet zakinuti za prenos naše repke protiv Rusije.

Nevjerovatno koliko smo mi glup narod,da pušimo takve kite i jos uz to placamo 80KN!

 

 BHT 1.

Čudno je da nema ni na SK1, ni 2 ni 3 pošto inače prenose kvalifikacije. Makar svejedno bih gledao kod Slovenaca jer sve prenašaju u HD-u, milina za gledati tekmu.

A što se tiče HRT-a i Šuker i HNS-a, nek se svi skupa lijepo JEBU!

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2015 20:38 (vrinho).
16 godina
moderator
offline
Sve o nogometu

I tako primio Begović gol (drugi) u svoj kut, skoro kao Eduardo...

...
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Miro kaže...

I tako primio Begović gol (drugi) u svoj kut, skoro kao Eduardo...

 Stvarno? Lik ostane sam ko duh 2 metra od gola i onda je golman kriv.

 

 

 

 

Zabavna tekma. BIH nije zaslužila proći, ali da je nepostojeći penal usmjerio tekmu, to je. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
moderator
offline
Re: Sve o nogometu
Hexfire kaže...
Miro kaže...

I tako primio Begović gol (drugi) u svoj kut, skoro kao Eduardo...

 Stvarno? Lik ostane sam ko duh 2 metra od gola i onda je golman kriv.

 

 

 

 

Zabavna tekma. BIH nije zaslužila proći, ali da je nepostojeći penal usmjerio tekmu, to je. 

Tko kaže da je kriv? 

 

jasno da nije kriv, nezgodno odskočila od bloka, savršeno došla na nogu Irskom napadaču i on zabio u bliži kut - koji je Begović pokušao zatvoriti, ali nije očito stigao...

 

a penal - realno nije bio, pogrešna odluka suca, no da je Irska ukupno zasluženo prošla - je!

 

btw - Spahić je trebao dobiti crveni (drugi žuti), dobro je prošao...

...
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Miro kaže...

Tko kaže da je kriv? 

 

jasno da nije kriv, nezgodno odskočila od bloka, savršeno došla na nogu Irskom napadaču i on zabio u bliži kut - koji je Begović pokušao zatvoriti, ali nije očito stigao...

 

a penal - realno nije bio, pogrešna odluka suca, no da je Irska ukupno zasluženo prošla - je!

 

btw - Spahić je trebao dobiti crveni (drugi žuti), dobro je prošao...

 Mislio sam da je to poanta posta, ispričavam se.

 

Meni je ustvari fascinantno da trener nije Spahića ostavio u svlačionici na poluvremenu. Dao bih ruku u vatru da neće igrati dulje od 60-e minute. Lik nije bio sasvim čist u glavi. Ali sudac se nije usudio pokazati crveni pa se provukao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Lijep dan za hrvatski nogomet... 

 

Rusija 1-3 Hrvatska

u21 Hrvatska 2-3 u21 Spanjolska

 

Malci su me posebno interesirali i jako ugodno iznenadili u 2. poluvremenu gdje su s igracem manje i 2 pogotka zaostatka spremno odgovorili i vrlo lako mogli doci do punog boda, nepotrebno su se preplasili Furije na samom pocetku.... 

Kovacic i Halilovic velike nade koje ce danas sutra u Realu i Barci igrat velike uloge..... 

 

12 godina
offline
Re: Sve o nogometu
fakEEE kaže...

Lijep dan za hrvatski nogomet... 

 Uhićen Mamić!

8 godina
protjeran
offline
Re: Sve o nogometu

Je li se tko na ovom ovom forumu potajno nada da bi Hrvatska reprezentacija mogla osvojiti Europsko prenstvo u Francuskoj?

 

Da bude bolja i od one nezaboravne Bobanove generacije koju je Ćiro vodio do bronce (a mogao je osvojiti i zlato da je bio malo objektivniji pri izboru igrača u polufinalu svjetskog prvenstva u Francuskoj).

 

Ja sam uvjeren da uz samo malo sreće možemo osvojiti naslov. 

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu

Ja se potajno nadam da ćeš ti prestati pisati gluposti

8 godina
protjeran
offline
Re: Sve o nogometu
ks95hr kaže...

Ja se potajno nadam da ćeš ti prestati pisati gluposti

 Nije glupost ako mislim da smo sposobni osvojiti naslov europskoskog prvaka.

 

Dobro se razumijem u nogomet, tako da nije to napamet rečeno.

 

I 1998 godine su mi govorili da pričam gluposti kada sam tvrdio da smo najbolji na svijetu, a zamalo da se to i ostvari. 

9 godina
offline
Re: Sve o nogometu

Osvojit cemo Euro a Kalinic i Mandžukic ce se borit za prvo mjesto najboljeg strijelca. Hahaha, dobar si druze, dobar.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu

Meni se cini da se najbolje razumijes u laprdanje

8 godina
protjeran
offline
Re: Sve o nogometu
el.šef kaže...

Osvojit cemo Euro a Kalinic i Mandžukic ce se borit za prvo mjesto najboljeg strijelca. Hahaha, dobar si druze, dobar.

 Ako neće suci biti protiv nas, i dakako uz malo sreće, ne puno, to je dovoljno.

 

Ja vjerujem u našu momčad da može osvojiti naslov.

 

Dapače! 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 8:20 (teodor.francic).
9 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Prodajem ulaznicu za Euro 2016 Hrvatska-Turska u Parizu, 3.kategorija..javiti se na mail jura_1991@hotmail.com

10 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Jel kasno 15 godina za ozbiljan trening? Ne moram profesionalno ali zelim igrat da me nije sram kad izadem na teren, cuo sam trenera kako kaze da je to poslije 12 godine sve gotovo a ja sam poceo trenirat sa 14.

Sta ce mi potpis imam 15
15 godina
offline
Re: Sve o nogometu
VedroVis kaže...

Jel kasno 15 godina za ozbiljan trening? Ne moram profesionalno ali zelim igrat da me nije sram kad izadem na teren, cuo sam trenera kako kaze da je to poslije 12 godine sve gotovo a ja sam poceo trenirat sa 14.

 Nikad ništa nije kasno dokle god imas volje i vjere u sebe

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: Sve o nogometu

Za nogomet je kasno, pogotovo profesionalno. Rekrativno je druga stvar to mozes i sa 35. Ovo djete ni samo ne zna sta bi. Pojasni sta znaci "Ne moram profesionalno ali zelim igrat da me nije sram kad izadem na teren" ako nisi siguran u sebe dok igras ostavi se nogometa.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu

Nemam sta bit siguran, samo jednostavno sam pocea kasno i mutav san. Iman slabu koordinaciju noga, ono falijen balun nogon stopat i tako to.

Sta ce mi potpis imam 15
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu

To znaci da ocu doc do razine da mi je nogomet uzivancija a ne sramota jer san mutav. Inace san brz i sut mi je u redu al ono stopavanje, dodir i tako te preciznije stvari mi tesko idu.

Sta ce mi potpis imam 15
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice