Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 712.533
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

To sam napisao nakon 1.poluvremena Francuske, ne siri dezinformacije.... 

Payet je maestralno odigrao 2.poluvrijeme i svakako najbolji igrac danas... 

 

A ti ces sada na sve moguce nacine pokusati ocrniti Pogbu samo zato sto ga Barca nije uspjela dovesti, a Real je (?) jos jednom dokazuje kakav si licemjer i je*ivjetar.... 

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
fakEEE kaže...

To sam napisao nakon 1.poluvremena Francuske, ne siri dezinformacije.... 

Payet je maestralno odigrao 2.poluvrijeme i svakako najbolji igrac danas... 

 

A ti ces sada na sve moguce nacine pokusati ocrniti Pogbu samo zato sto ga Barca nije uspjela dovesti, a Real je (?) jos jednom dokazuje kakav si licemjer i je*ivjetar.... 

 Ne pokušavam ocrniti Pogbu nego transfer od 130 miliona eura ua jedno veliko ništa dosada u cijeloj karijeri.Neznam da je on ikad bio opcija Barci jer je odmah cijena ila 100 miliona eura.

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Procitaj jos jednom sta sam ja napisao u c/p clanku o dolasku Pogbe u Real pa ces shvatiti da ne moras nista dokazivati.... 

 

Vec zbijaju sale na racun naseg predsjednika...  

 

9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Meni kao navijacu Barcelonu bi bilo drago vidjeti da Real iskesira ozbiljnu lovu za Payeta. Da ne bude samo Barcelona baca pare na igrace od 29 godina 

Inace covjek je cudo od igraca ali previse kosta za svoje godine. Procitao sam da je Bilic izjavio da ne ide nigdje ispod 75M sto je previse i za Real tako da ne sumnjam da ce uskocit P$G..

Pogba je po meni odlican veznjak smatram da bi vise odgovarao Barceloni nego Realu jos kad uzmete u obzir koliko igraca imate u sredini..Kako god, ja sumnjam da ce doci u Real jer je vise puta izjavio da tamo ne zeli igrati ali sve je moguce ako dodje bit ce mi zao sto nije u Barci.. Taj isti Sky sport je izjavio da Pjanic dolazi u Barcu pa je izgleda zavrsio u Juvetu. Ako Pogba negdje bude isao narednih sezona mogao bi u PSG ili Manutd/City tek onda Real/Barca. Decka se svake godine povezuje sa top klubovima pa ostane u Italiji, ja sumnjam ako ode da ce put Spanjolske. Inace Kante je igracina!

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2016 1:07 (el.šef).
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kante po meni nama više treba od Pogbe ili Payeta. Radi Payeta bi trebalo mijenjati i formaciju pa ne vjerujem u to. To što ima 29 godina je manje bitno, ako bi mogao zadržati ovu razinu barem još 3-4. A u Pogbi definitivno ima nešto posebno. Imao je loš dan jučer, ali je s par poteza pokazao klasu. I Griezzman je odigrao loše pa to ne mijenja činjenicu da je među boljima na svijetu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Za budućnost od te trojci jedino Pogba vrijedi, ovi jos mogu max 2-3 sezoone odigrat na vrhunskom nivou, a i preskupi bi sada bili za kupnju.

Nije sve samo u igri, i marketing je bitan kad se već daje brdo love pa treba gledati dosta godina unaprijed. Zbog toga i jesu te cifre u pitanju za Pogbu.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Kante bi bio isto ok, medutim on mi je nekako isto ogranicen kao Casemiro... 

 

Od Zidanea ja nisam vidio ovakvog igraca, pogledajte video ispod sta taj decko radi... 

Da se dovede Pogba nogometni svijet bi eksplodirao, to bi bila takva bomba od transfera da bi cifre od sponzora i marketinga otisle u nebo... 

Svi dobro znamo da je to Realu skoro od istog znacaja koliko i sam igrac, a stvarno je svjetska klasa i tek ima 23g... To je igrac za narednih 10g... 

Zbog svih tih stvari ce sigurno kostat oko 100milja, igracki cak i preplaceno, ali zbog glamura kojeg donosi sa sobom upitno... 

Definitivno je trenutno zvijezda broj 1, i ko za vraga nama je bas ta pozicija deficitarna... 

 

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Juventus i Real dogovaraju cijenu za Matea Kovacica, sto je jos jedan znak da bi Pogba vrlo vjerojatno mogao doci u Real.... 

Sto se Kovacica tice, tesko da moze doci u bolju sredinu... Osigurana LP svake godine, jako dobra momcad i bit ce itekako vazan za njihovu igru uz Pjanica... 

 

Bale udarcem iz slobodnjaka doveo Wales u vodstvo 1:0 protiv Slovacke... Tek sada pokazuje kakav je to igrac, prosla losa sezona svakom se moze dogoditi... 

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Pa Bale za Wales u pravilu igra odlično jer ima punu slobodu i svi igraju za njega. I bio je odličan u Tottenhamu, ali u Realu nije to to ako gledamo plaćen novac i učinak omjer.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Ha cuj, naravno da bi svi voljeli na kraju sezone na Baleovu kontu vidjeti malo veci broj golova i asistencija, ali ono sto je jos vaznije je to da on u velikim tekmama odskace... 

Taj igrac je svojim golovima donio 2 LP i 1 Kup Kralja... 

 

Svakako zasluzuje mjesto u startnih 11 Reala, to zelim reci... Jedina mu je mana cijena za koju je doveden pa ce ljudi stalno na to gledati 

10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
kakav gol Modrica,ovo bi trebalo ici u odabir za najljepsi gol prvenstva makar je tek krenulo hehe
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Kakav gooooool Modricaaaaa!! 

Ne mogu vjerovati da smo te srece svaki vikend gledati tog plemenitog igraca kako igra za nas Real....

Daleko najbolji veznjak na svijetu...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
fakEEE kaže...

Daleko najbolji veznjak na svijetu...

 Busquets isto moze zabiti takav. Kad uzme Real na FIFI

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Ma kakav crni Busquets... Sa ovakvim Modricem iz suprotnog tabora se samo Iniesta u svojim najboljim danima moze usporedivati! 

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Kompleksasi smirite se.
Modriceve 3 sezone i 3 trofeja se ne mogu uspredivati sa 9 sezona i 30 trofeja
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

ne samo kad real dobije ili barca izgubi nego i kad hrvatska dobije njima su puna usta barcelone

 

priznajte sami sebi da ste ljubomorni

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

U pravu si... 

Ni netko tko je od djetinjstva u Barceloni i netko tko je iz Zadra preko Inter Zapresica dosao dovde nikako nije isto... 

Luka Modric, ponos Hrvatske i Madrida! 

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Mi ljubomorni a vi provodite i dan i noc na nasoj temi pokusavajuci demantirati svaki nas komentar. Bravo, daj si keks 

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Lijepo, 3. dan eura, 2 gola igrača RM

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
fakEEE kaže...

U pravu si... 

Ni netko tko je od djetinjstva u Barceloni i netko tko je iz Zadra preko Inter Zapresica dosao dovde nikako nije isto... 

Luka Modric, ponos Hrvatske i Madrida! 

 Kakve usporedbe.Pa nije se Iniesta rodio na Camp Nou trenirao od 2 godine tamo u najboljim uvijetima.Trenirao je u nekom trećeligašu,nije imao za kopačke.

Modriću je dugo trebalo da sazrije u vrhunskog igrača.Ove 2-3 sezone Modrića u kojima je trećinu bio ozjleđen nisu za usporedbu sa karijerom najboljeg veznog ikada.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...

Lijepo, 3. dan eura, 2 gola igrača RM

 Tko je drugi?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
hrvooje kaže...

Lijepo, 3. dan eura, 2 gola igrača RM

 Tko je drugi?

 Bale jučer. Trenutno Kroos ima priliku povećati brojku.

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
kako trenutno igraju nece uzas je Njemacka
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...
Hexfire kaže...
hrvooje kaže...

Lijepo, 3. dan eura, 2 gola igrača RM

 Tko je drugi?

 Bale jučer. Trenutno Kroos ima priliku povećati brojku.

 Iz posta se zaključi da su danas 2 naša dala gol. 

 

toma20 kaže...
kako trenutno igraju nece uzas je Njemacka

 Ma za*ebi ti to. Vode i trenutno je samo to bitno. Još će se Ukrajini vratiti za sve te promašaje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
a znam da svabe su to,steta sta ukrainci nisu dali gol bila bi bolja tekma
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Kroos assist i zasada najbolji igrac njemacke reprezentacije ovo sto sam malo vidio... Svi ostali srednja zalost, losa Njemacka ko i Francuska neki dan... 

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

RM nekako stidljivo napomenio da danas nastupa Modrić, kao da mu ne žele da bude previše dobar u ovoj skupini :) 

 Bundesliga je Jedvaju i Kramariću poželila uspješan turnir, kao i Juve Mandži, Monaco Subašiću, Shakhtar Srni itd. Barem ono što sam skužio 

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Bale, Modric i Kroos svi MOTM za svoje reprezentacije... 

Jos danas Ramos ili Vasquez, te sutra Ronaldo i dominacija Europom se nastavlja! 

16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Roma bi navodno posudila Kovačića, a RM bi ga prodao za 25m. Perez valjda misli da Modrić ima 25g. Uopće ga ne zanima razvoj mladih igrača, radije kupuje za one za 100m.

 

Pogba danas u drugom poluvremenu s Albanijom, kao i ekipa, srednje loše

 

Ne gledam GoT i hvalim se time!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2016 0:39 (hrvooje).
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ako ubace opciju prvokupa u ugovor onda može i prodaja, inače skroz glup potez.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice