Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.990
|
čitano: 3.283.101
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Solidna utrka, ali režiser je danas bio katastrofa. Toliko pretjecanja i on ih više od pola ne pokaže, niti u snimci

Po meni režiser je danas bio više nego solidan, bazirao se ne samo na borbi za prvo mjesto nego je prikazivao i borbu u sredini i na dnu poredka. Šta je po meni vrh za razliku od predhodnih sezona gdje bi se većinom pratila samo borba za prvo mjesto i tu i tamo ubačena koja snimka pretjecanja/borbe.

The more things change, the more they stay the same.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Odlicna utrka overall.

Super voznja Hamiltona, ali ga je opet strateg zajebao. Ne znam zasto nisu pokrivali i isli odmah sljedeci krug nakon Maxa u box.

A i jos jednom je pokazao da je velik vozac, u interviewu je prvo cestitao Maxu na pobjedi.

I opet agresivan potez Maxa na startu sa guranjem Hamiltona van, samo mu se odbilo od glavu jer je izgubio mjesto.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Odlična vožnja Maxa . Ekipa odradila svoje, Max vozio šampionski, sve kako treba. Ajmo još par utrka i da osvoji naslov. 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da Lewis nije izbacio Maxa u VB i da se Bottas nije zabio u njega u Mađarskoj, pitanje prvaka bi vec bilo jasno...

 

 

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
jesmo mi gledali istu utrku??
jesus_tm1
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Baš se i ja pitam, utrka dosadna za popizdit.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni je bilo baš zanimljivo vidjeti borbe Ferrarijevih, Mclarenovih vozača, borbu sa strategijom za prvo mjesto,

Lewisovo hvatanje Maxa na kraju, borbe Alonsa, Raikonnena, Vettela pa čak i Bottasa.

Po meni mrak utrka, ali ljudi se razlikuju pa tako se razlikuju i mišljenja.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2021 10:23 (Valentin17).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

I meni odlična utrka 

 

doslovno sam bio na nogama zadnja 3 kruga 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Slažem se, super utrka, hrpa pretjecanja - odlican fight McLarena i Ferrarija, Alpina i Alfe. Opet odlična vožnja Vettela.

 

I Hamiltonova voznja do krajnjih granica da stigne Maxa, 2 puta.

 

Ja sam uživao, sad vec tradicionalno je COTA jedna od atraktivnijih utrka, sa hrpom pretjecanja i fightova.

2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

I ja sam uživao. Odlična trka, prepuna događanja. Ali...krajnji rezultat mi nije po volji.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

.

 

 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

nabijem fino nak. ove kasno vecernje utrke...subotu u 23 jedva docekao budan Q, zaspao nakon Q1...a jucer spremno docekao utrku, zaspao nakon mozda 30 krugova...

ne od dosade, stvarno je bila ok utrka do tad, staza mi predobra...nego jednostavno zamor nakon cijelodnevnog rada...

radije pogledam highlightse navecer, nego cijelu utrku ostat budan je nemoguce...

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

jebote pa ti si vječno nesretan, samo žugaš ko žena neka

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
Dardevil kaže...

Max nam je malo nervozan, izgleda 

Opustit će se kada sutra razense Mercedes, izgleda  

Rekao sam vam. Upravo pogledao utrku, jer sinoć nisam mogao zbog toga što sam kasno došao kući a i nisam niti znao rezultat.

Komentatori su očajni. 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
Envy kaže...
Dardevil kaže...

Max nam je malo nervozan, izgleda 

Opustit će se kada sutra razense Mercedes, izgleda  

Rekao sam vam. Upravo pogledao utrku, jer sinoć nisam mogao zbog toga što sam kasno došao kući a i nisam niti znao rezultat.

Komentatori su očajni. 

 

Ranzijeo ga je tako što je molio boga da utrka što prije završi dok nije izgubio poziciju.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

jebote pa ti si vječno nesretan, samo žugaš ko žena neka

 o cemu ti? samo sam se pozalio na kasni termin utrke posto mi zao sta sam zaspao oba dana, a bilo zanimljivo...

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...

Rekao sam vam. Upravo pogledao utrku, jer sinoć nisam mogao zbog toga što sam kasno došao kući a i nisam niti znao rezultat.

Komentatori su očajni. 

 

Ranzijeo ga je tako što je molio boga da utrka što prije završi dok nije izgubio poziciju.

 A Hamilton nije znao koliko krugova se vozi? Pricas kao da je utrka zavrsila 5 krugova ranije zbog Maxa. Mercedes je tocno znao da ima 56 krugova, njihova je krivica sto su opet napravili stratesku gresku. A Max sa svojim godinama pokazuje apsolutnu zrelost, s obzirom na pritisak koji nosi sa 24 godine.

 

 

 

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...
AFARON kaže...

Rekao sam vam. Upravo pogledao utrku, jer sinoć nisam mogao zbog toga što sam kasno došao kući a i nisam niti znao rezultat.

Komentatori su očajni. 

 

Ranzijeo ga je tako što je molio boga da utrka što prije završi dok nije izgubio poziciju.

 A Hamilton nije znao koliko krugova se vozi? Pricas kao da je utrka zavrsila 5 krugova ranije zbog Maxa. Mercedes je tocno znao da ima 56 krugova, njihova je krivica sto su opet napravili stratesku gresku. A Max sa svojim godinama pokazuje apsolutnu zrelost, s obzirom na pritisak koji nosi sa 24 godine.

 

 

 

 Naravno, samo sam komentirao "raznijeo ga" opis.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...
AFARON kaže...

Rekao sam vam. Upravo pogledao utrku, jer sinoć nisam mogao zbog toga što sam kasno došao kući a i nisam niti znao rezultat.

Komentatori su očajni. 

 

Ranzijeo ga je tako što je molio boga da utrka što prije završi dok nije izgubio poziciju.

 A Hamilton nije znao koliko krugova se vozi? Pricas kao da je utrka zavrsila 5 krugova ranije zbog Maxa. Mercedes je tocno znao da ima 56 krugova, njihova je krivica sto su opet napravili stratesku gresku. A Max sa svojim godinama pokazuje apsolutnu zrelost, s obzirom na pritisak koji nosi sa 24 godine.

 

Max me onako malo podsjeća na Alonsa kad je poslo Schumija u mirovinu... mlad a konstantan...

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mercedes, kako su i sami rekli, jedino je mogao pobjediti redbull da su išli prije njih na prvo zaustavljanje u boks. Red bull ih je iznenadio strategijom ranog zaustavljanja u boks, a i sami su rekli u RedBullu da su bili na granici s gumama

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...
* * *

 

Ranzijeo ga je tako što je molio boga da utrka što prije završi dok nije izgubio poziciju.

A je li Hamilton molio boga da sa tri kotača prošle godine završi utrku? Da je bilo još 1 ili 2 max kruga završio bi parkiran kraj neke ograde.

Sve je ovo sport. Tko gubi - ima pravo da se ljuti.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni se čini kao da je Botas pišten sa lanca, pokazuje svoj pravi potencijal.
Start će večeras biti brutalan. Tko živ a tko mrtav iza onog 1,2 km dugog pravca.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Šta mislite da se uvedu kazne za vozače zbog nazivanja drugih vozača idiotima i drugim pogrdnim riječima?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Šta mislite da se uvedu kazne za vozače zbog nazivanja drugih vozača idiotima i drugim pogrdnim riječima?

 

Sve je to u žaru borbe, ne bi trebalo jos jače propagirati snowflake mentalitet i da su svi žrtve  ima toga i previse u danasnje vrijeme.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Šta mislite da se uvedu kazne za vozače zbog nazivanja drugih vozača idiotima i drugim pogrdnim riječima?

 

Sve je to u žaru borbe, ne bi trebalo jos jače propagirati snowflake mentalitet i da su svi žrtve  ima toga i previse u danasnje vrijeme.

 Jasno da ima, al opet svog kolegu nazivati Idiotom. Drugom pokazivati srednji prst, za mene je to onak za žestoku kaznu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Šta mislite da se uvedu kazne za vozače zbog nazivanja drugih vozača idiotima i drugim pogrdnim riječima?

 

Sve je to u žaru borbe, ne bi trebalo jos jače propagirati snowflake mentalitet i da su svi žrtve  ima toga i previse u danasnje vrijeme.

 Jasno da ima, al opet svog kolegu nazivati Idiotom. Drugom pokazivati srednji prst, za mene je to onak za žestoku kaznu.

 

To sve ide uz showbiz, doprinosi uzbuđenju...nema potrebe da se sterilizira. Jer van bolida su svi kolko tolko pristojni, kada se glave ohlade.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...
x18x05x kaže...
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Šta mislite da se uvedu kazne za vozače zbog nazivanja drugih vozača idiotima i drugim pogrdnim riječima?

 

Sve je to u žaru borbe, ne bi trebalo jos jače propagirati snowflake mentalitet i da su svi žrtve  ima toga i previse u danasnje vrijeme.

 Jasno da ima, al opet svog kolegu nazivati Idiotom. Drugom pokazivati srednji prst, za mene je to onak za žestoku kaznu.

 

To sve ide uz showbiz, doprinosi uzbuđenju...nema potrebe da se sterilizira. Jer van bolida su svi kolko tolko pristojni, kada se glave ohlade.

 E to, j bi mu sve da mene nazove idiotom.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...

Meni se čini kao da je Botas pišten sa lanca, pokazuje svoj pravi potencijal.
Start će večeras biti brutalan. Tko živ a tko mrtav iza onog 1,2 km dugog pravca.

 Pa najvjerojatnije će Bottas i Perez dobiti timske odredbe da moraju pomoći Hailtonu/Verstappenu, tako da ne vjerujem da će netko od njih pobjediti. Ako "prežive" prvi krug najvjerojatnije će se borba za pobjedu voditi između Verstappena i Hamiltona.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Malo je teško to procijenit. Kad netko napravi baš žešću glupost, pa ga netko nazove idiotom, onda nebi kažnjavao.

Ali poslušajte kakve stvari govori Yuki, pa klinac tek došao u f1, svi ga šamaruju, i on ne poštuje apsolutno nikoga.

Ne sječam se kad mi je netko tako brzo postao toliko antipatičan.

Deranje na svoje u boksu preko radia, psovke prema svima, optuživanje svog tima da daje Gaslyu bolji bolid i da ne nabrajam više. I to sve preko Team radia da svi čuju.

Gadno do bola.

 

S druge strane, nekad neke psovke "imaju smisla", to jest, razumljivo je zašto ih govore. Ignoriranje plavih zastava, smetanje u brzom krugu itd...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hamilton je dao izjavu da će on i Bottas krenuti u utrku kao tim i da žele zadržati 1-2 nakon prvog zavoja. Budemo sad malo zli i proglasiti ovu izjavu Hamiltona kao sigurno Bottas-ovo puštanje Hamiltona da uzme prvo mjesto? 

 

Šalu na stranu, ali ako će ići agresivno u zadržavanje prvog i drugog mjesta možda vidimo neki sudar s obzirom na duljinu startno ciljne ravnine. Tu onda doslovno može bilo tko od njih 4 završiti vani

 

PS: normalno je da u žaru borbe i adrenalina netko izjavi neki neprimjeran komentar, ali nitko od njih nije takav van staze. ako će bilo tko od njih biti takva mimoza da se odmah uvrijedi kod ovakve situacije onda je stvarno jadan. Drugo bi bilo da napadaju i vrijeđaju jedan drugoga dan, dva nakon utrke

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2021 19:32 (formula1live).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice