FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.315.254
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

Dembele skroz neki drugi igrač, ako ovako nastavi jebeno pojačanje. Za Lewu nemam riječi, jednostavno nešto najbolje što se Barci desilo.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
6 godina
offline
FC Barcelona

Da. Lewa je 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2022 23:32 (cvaja997).
14 godina
offline
FC Barcelona

Večeras pravi izazov za ovu ekipu Barce. Sve do sada je bilo li la, sada kreće ono pravo. 

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
9 godina
offline
FC Barcelona

Kada je na Bayern doma kvota 2.0 onda ipak nešto značimo.

Ne treba očekivati čuda, no nakon ove sezone ćemo biti oni pravi kao nekad sa MSN-om. Strpimo se još malo.

14 godina
offline
FC Barcelona

Za mene je najbitnije da ne izgube kao u prošlosti. Ono je bilo teško gledati.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
14 godina
offline
FC Barcelona

Ovo što Barca igra protiv Bayerna je za svaku pohvalu. Samo neka ovako nastave gol bude došao. 

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
10 godina
offline
FC Barcelona

jebiga, mi smo sve svoje zicere promašili a oni pogodili.

6 godina
offline
FC Barcelona

Uživanje je bilo. Barca je imala igru i akcije. Mislim, barem je meni to lijepo izgledalo. Užasan manjak sreće, Pedri... Kako fali Messi, nikad nisam mislio da ću to napisat. Moglo bi bit u gostima Bayernu teško.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
FC Barcelona

Sramota! Protiv najlošijeg Inter-a u zadnjih 20 godina oni ne mogu u okvir gola udarit jebe*u loptu.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
6 godina
offline
FC Barcelona

Nema drame, igra se još jako puno, a Inter je Inter. Evo sad Pedri zabio, šteta, poništeno.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
13 godina
offline
FC Barcelona

Kakva jebena sramota. Samo je to potrebno reci. Mali Balde pokazao vise od cijele ekipe u 20 minuta igre, Roberto ne bi do sljedeceg tjedna pogodio centarsut, Raphinha kao da nije ni igrao, Dembele uzas, Busquets sporiji od slona. Fuj, fuj. Busquets i Gavi startaju pored Kessiea koji je bio jedan od najboljih igraca Serije A i koji zna igrati protiv ovakvih ekipa. Sramota!

VISCA BARCA
10 godina
offline
FC Barcelona

uz sramotnu igru imamo i sramotno sudjenje

 

ovdje se malo preciznije vidi

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 23:24 (Del_Boy97).
13 godina
offline
FC Barcelona

Da, sudjenje je bilo katastrofa, ali ne mozes u cijeloj utakmici ne stvoriti niti jednu sansu. Oko Lewe tri stopera, Dembelea su cijelo vrijeme duplali jer znaju da je Roberto ocajan, a ostali igraci kao da ih nema. Raphinha na lijevom krilu odigrao isto kao sto bi i ja, nije covjek kriv sto igra takvu poziciju, ali bio je beskoristan. Isto tako mi nije jasno kako se nitko nije odvazio puknut izvan 16 pa slijepac bi vidio da su igrali bunkera i nemres se usetat u gol. 

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 23:34 (Jack Black).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sudac koji je bio u VAR sobi protiv Bayerna i nije niti pogledao onaj faul za penal na Dembeleu je danas bio glavni sudac i pokrao Barcelonu. Nek jos jednom cujem o Uefaloni...
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
 Nek jos jednom cujem o Uefaloni...

 UEFAlona. Jbg ponestalo Vam para za platiti pošteno suđenje. 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

uz sramotnu igru imamo i sramotno sudjenje

 

ovdje se malo preciznije vidi

Po meni bi takve situacije trebale biti penal jer su stoljećima prije bile, ali ako gledaš ova nova pravila onda je to li-la jer ovisi kako si interpretiraš napisano. 

 

  • "touches the ball with their hand/arm when it has made their body unnaturally bigger. A player is considered to have made their body unnaturally bigger when the position of their hand/arm is not a consequence of, or justifiable by, the player’s body movement for that specific situation. By having their hand/arm in such a position, the player takes a risk of their hand/arm being hit by the ball and being penalised."

 

A i ima ono nešto da ako se lopta odbije od nekog drugog dijela tijela u ruku onda nije penal. Nije baš 100% jasno iz videa je li lopta okrznula glavu pa onda udarila u ruku. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...

Po meni bi takve situacije trebale biti penal jer su stoljećima prije bile, ali ako gledaš ova nova pravila onda je to li-la jer ovisi kako si interpretiraš napisano. 

 

  • "touches the ball with their hand/arm when it has made their body unnaturally bigger. A player is considered to have made their body unnaturally bigger when the position of their hand/arm is not a consequence of, or justifiable by, the player’s body movement for that specific situation. By having their hand/arm in such a position, the player takes a risk of their hand/arm being hit by the ball and being penalised."

 

A i ima ono nešto da ako se lopta odbije od nekog drugog dijela tijela u ruku onda nije penal. Nije baš 100% jasno iz videa je li lopta okrznula glavu pa onda udarila u ruku. 

Trakeljaš, as usual... Penal bio čist, potvrđeno iz uefine sudačke komisije da su pogriješili i da će ovi zaduženi za VAR snositi posljedice.

Bolje se cenzuriraj, ako možeš i na ovom topicu.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Del_Boy97 kaže...

uz sramotnu igru imamo i sramotno sudjenje

 

ovdje se malo preciznije vidi

Po meni bi takve situacije trebale biti penal jer su stoljećima prije bile, ali ako gledaš ova nova pravila onda je to li-la jer ovisi kako si interpretiraš napisano. 

 

  • "touches the ball with their hand/arm when it has made their body unnaturally bigger. A player is considered to have made their body unnaturally bigger when the position of their hand/arm is not a consequence of, or justifiable by, the player’s body movement for that specific situation. By having their hand/arm in such a position, the player takes a risk of their hand/arm being hit by the ball and being penalised."

 

A i ima ono nešto da ako se lopta odbije od nekog drugog dijela tijela u ruku onda nije penal. Nije baš 100% jasno iz videa je li lopta okrznula glavu pa onda udarila u ruku. 

 Ako je tako onda je Real pokrao prosle godine City i onaj penal za ruku Laportea nije bio. Identicna situacija.

 

Ali je bio penal. Ko i ono sinoc. I ne samo da je ono bio penal nego je po direktnim naputcima od UEFE Barcelonin ponisten gol bio potpuno cist. Da ne pricam o onom startu na Busquetsa otvorenim dzonom. Da mi je znati po kojim to pravilima ono nije crveni karton.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Netherwind kaže...

Inter zasluzeno pobijedio, nema tu puno filozofije...

 ajde ne seri, uhvati se podvodnog ribolova

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Netherwind kaže...

Inter zasluzeno pobijedio, nema tu puno filozofije...

 Da je ovakvo sudjenje bilo na drugoj strani bilo bi 7 stranica vec ispisano na ovoj temi. Nemojte se praviti neutralni kad je ocito da niste.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Pa ispiši 7 stranica ako si to možete priuštiti. Tko se pravi neutralan. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
plavi08 kaže...

Pa ispiši 7 stranica ako si to možete priuštiti. Tko se pravi neutralan. 

 Kad misliš da si nekaj pametno napisao a ono nisi. Samo trolaš.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Kad se trudim napisat pametno onda je to više od 2 proste rečenice.  Tema o barceloni mi je isključivo za pod**vanje tj. trolanje.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
plavi08 kaže...

Kad se trudim napisat pametno onda je to više od 2 proste rečenice.  Tema o barceloni mi je isključivo za pod**vanje tj. trolanje.

 Sad si napokon napisao nešto pametno i istinito. 🙂

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Navodno objasnjenje suca igracima Barcelone je bilo da nije sudio penal jer na snimci "nema dovoljno materijala" i da je mislio da je lopta pogodila u ruku Ansu Fatija a ne igraca Intera. Ovo je stvarno nevjerojatno, jasno se vidi na snimci iz milijun kuteva sto se tocno dogodilo. Jebes tehnologiju i sve kad opet ovi lopovi od sudaca odlucuju o svemu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

A gle. I Youtbe razmatra uvođenje dodatne naplate za 4k sadržaj. Tako vjerojatno i UEFA kod gledanja VAR-a. Sudac je tu ograničen, jednostavno ako se ne plati ( a Barca mora na nečem štedjet) ne može vidjeti situaciju u korist Barcelone.

 

Prije dok se razbacivalo parama vidio je i nepostojeće stvari ili neke nije. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ono kad o postenju prica i sprda se netko tko viri iz guzice lopovcini i bjeguncu iz Medugorja. Zemljo otvori se.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Ono kad o postenju prica i sprda se netko tko viri iz guzice lopovcini i bjeguncu iz Medugorja. Zemljo otvori se.

1. Ne pričam o poštenju nego o relanosti (pare rješavaju 90% stvari) bile one poštene ili ne.

2. Lopovčina i bjegunac je navodno više pokrao i oštetio ono što Vas bode u oči svojim uspijehom

3. Ideja o virenju iz guzice možda ti i nije tako loša s obzirom na potencijalne nedostatke energije za grijanje u zimsko vrijeme. Toplo je i ima plina za prodat.

 

Inter je osrednja ekipa ako gledamo potencijalne osvajače ovogdišnje LP. Ukoliko Barca ponovi sličnu tekmu u uzvratu nema ni na što računati ove sezone.

 

 

14 godina
offline
FC Barcelona

Hahaha daj prestani jebeno trolati. Iz milijun kuteva se jasno vidi ruka.

 

https://twitter.com/MSR4_FOOTBALL/status/1577418095064674306?t=PdzqY4xSnxHiZGt1DxnXMA&s=19

 

Prestani glumiti neku objektvinost i neutralnost kad je jasno da si ili hejter ili jednostavno trolas.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Kakva je ovo utakmica. Celta se igra sa Barcom na Camp Nou.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice