FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.315.915
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

4-0, ipak ubjedljiva pobjeda na kraju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
FC Barcelona

Jbt koji k sa Messijevim izgledom pustio kosu izgleda kao da ima 25 godina... 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Jbt koji k sa Messijevim izgledom pustio kosu izgleda kao da ima 25 godina... 

 Valjda pustio kosu za vrijeme korone, svidjelo mu se i sad ki klinac izgleda.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
I igra kao da ima 25 godina...

Covjek zivi za nogomet
14 godina
offline
FC Barcelona

Sinoć smo i odigrali na valjda 50% mogućnosti al opet je bila lagana pobjeda. Ono što veseli je povratak Suareza, ali ne onakvog kao prije ozljede nego mi izgleda u boljoj formi fizički nego ikad prije. Imao je sinoć par sprinteva za koje sam apsolutno siguran da nije imao takvu brzinu prije ove operacije. I izgubio je dosta na težini. Messi je isto u top formi.

 

Sevilla u gostima idući vikend je pravi test. Mada bi trebalo biti nešto lakše nego inače jer su prazne tribine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Sinoć smo i odigrali na valjda 50% mogućnosti al opet je bila lagana pobjeda. Ono što veseli je povratak Suareza, ali ne onakvog kao prije ozljede nego mi izgleda u boljoj formi fizički nego ikad prije. Imao je sinoć par sprinteva za koje sam apsolutno siguran da nije imao takvu brzinu prije ove operacije. I izgubio je dosta na težini. Messi je isto u top formi.

 

Sevilla u gostima idući vikend je pravi test. Mada bi trebalo biti nešto lakše nego inače jer su prazne tribine.

definitivno, već se pokazuje u bundesligi kako je domaćinstvo praktički nepostojeće. Došao sam do nekih podataka da je od 50 utakmica odigranih bez publike bilo samo 11 pobjeda domaćina

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Naravno, tim jos bolje za nas.

 

Setien je malo nesto mjenjao, ima nekih novih taktickih stvari (novih ali prije koristenih).

Bolje to izgleda nego prije, sigurno je uspio dosta toga uigrati i zakljuciti sto ne valja u 3 mjeseca bez nogometa.

 

 

Ovaj Griezmann je na dobrom putu da zamjeni Coutinha.

Ocigledno da nikad nije trebao biti doveden.

 

Nije problem pogrijesiti sa transferom nego je problem kada kupis igraca i onda ga ne mozes prodati zbog njegove place i godina.

 

 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

30 minuta i 0 udaraca u okvir. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bez Lea ... jad i čemer. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Utakmica za zaboraviti, al ajmo reć da je pomalo i očekivano s obzirom na situaciju i sve... Messi i Ter Stegen jedini na natjecateljskom nivou, ostali moraju uhvatiti formu, Suarez je izgledao odlično u prošloj utakmici, Fatiju treba pružiti što više prilika ima to nešto u sebi...

 

Mislim da sam još prije par mjeseci rekao nakon utakmice Chelsea Bayern al onaj mali Alphonso Davies je zvijer od igrača, trebali bi se njemu okrenuti... Alba je polako u godinama a Firpo mi ne ulijeva neko povjerenje pogotogo u defanzivi, jučer je par puta skoro kriv zs gol bio.. 

14 godina
offline
FC Barcelona

Ono što mi se najviše sviđa kod Fatija je to što ne gubi previše lopti i kad god ima loptu u posjedu uvijek donese dobru odluku. Inače igrači u njegovim godinama uglavnom imaju problema s time. On savršeno pogađa taj balans da donosi razliku individualno, a opet nije veliki potrošač lopti. Zreo igrač za svoje godine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dembele..što je sa njim? Kad se vraća?

9 godina
offline
FC Barcelona

Ovo igranje pred praznim tribinama je teško smeće i za gledanje i za slušanje i za sve. Jedva čekam da ova sezona prođe i da se sve vrati u normalu na jesen. Utakmice su negledljive, depresivno i tužno sve izgleda... 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Dembele..što je sa njim? Kad se vraća?

 on nije registriran za ligu

14 godina
offline
FC Barcelona

Chelsea je kupio Tima Wernera za 50 mil Eura. Koji k, mi plaćamo igrača 3 puta više da bi bio smetnja na terenu a oni kupe napadača koji će sigurno zabijati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
bananaman1 kaže...

Dembele..što je sa njim? Kad se vraća?

 on nije registriran za ligu

 Jer će dugo biti ozlijeđen pa je svejedno kraj sezone?

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nema demeblea ove sezone.

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

zato sto je klub iskoristio pravo kupnje igrača izvan transfer roka na temelju njegove dugoročne ozljede

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Neymar mora Barceloni platit 6.7 milijuna eura jer ih je tužio odnosno potraživao 22 mil. eura te je tužba izgleda pala u vodu.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Neymar mora Barceloni platit 6.7 milijuna eura jer ih je tužio odnosno potraživao 22 mil. eura te je tužba izgleda pala u vodu.

Neki link na informaciju ako može ?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jedina ekipa na svijetu koja nema nijedno krilo na terenu.

 

 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Tesko da će Barca ove sezone uzeti ligu. Ipak ovaj raspored svaka 3 dana će više odgovarati Realu koji realno ima širu klupu. Jednostavno mi je nevjerojatno da klub veličine Barce nema niti jedno krilo na terenu u ključnim utakmicama sezone. Pa kakvo je to planiranje...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nisam mogao gledati do kraja, ali vidim da je Messi odigrao nerješeno protiv Sevilje. Pa 3 utakmice u par dana, umorilo ga je. Težak teret za jednog čovjeka pa bio on i Bog nogometa.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

I Messi ga zna komplicirat do bola. Jucer je ocito bilo da forsira suradnju sa Suarezom.

 

A najvise me nervira da nemamo nijednog karakternog igraca koji ce sam probati opucati ili predriblati nekog, nego sve na Messija koji je odigrao losu utakmicu.

 

MATS,Rakitic,Alba i Semedo najbolji. Napada katastrofa. 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Ja sam pogledao prvu utakmicu i pola druge. Isto ili gore sranje od igre nego prije Corone.

Nebum pogledao niti jednu utakmicu do kraja sezone, jednostavno nije to to bez navijača.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Iskreno, Barcu već nekoliko mjeseci gledam uglavnom iz poštovanja prema Leu, svjestan činjenice da ga nećemo još dugo gledati. Ostali su i tako uglavnom kao kastrirani.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

kakva smijurija vcrs. ocigledno je odluceno da se titula dodijeli realu. 

THE END

14 godina
offline
FC Barcelona

Nije nam nitko kriv što čak ni sa Messijem ne možemo uzeti ligu pored ovakvog prosječnog Reala. Po igri nismo zaslužili naslov. I u oba Clasica nas je Real nadigrao. Nadati se da će oni negdje kiksati ali kako igra Barca ove sezone, kiksat ćemo i mi još.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

kakva smijurija vcrs. ocigledno je odluceno da se titula dodijeli realu. 

THE END

 Nisam gledao...smijurija znači pljačka opet?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice