EP u nogometu 2024

poruka: 404
|
čitano: 37.219
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
notloB kaže...
mmafan kaže...

Tek se sad vidi koliko smo loši i kako su genijalne Dalićeve zamisli. Pogotovo ona, da ne igramo prvih 70 minuta, jer bitno je ne primiti gol pa onda da krenemo. A ako zabijemo gol, da se povučemo i grčevito branimo. Bravo Švicarci, očitali lekciju Talijanima.

 To je taj jadnički mentalitet, nekakva svijest da smo slabiji i da se treba grčevito braniti, kao da nisu odigrali odnosno kao da su zaboravili na finale i polufinale SPa, dati gol i onda se povući u mišju rupu, umjesto da se dignu linije i nastavi igrati za drugi gol uvuče se golmanu na dva metra i očajnički brani i to od nikad slabije i nenadarenije italije.

 Dalić je uvijek govorio ne smijemo prvi primit gol. Tako da je to njegova taktika tj nije jer on nema taktiku bez igrača koje je imao prije pet god.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
16 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Na jadovite jade prošla je Engleska.
Žalim pomalo Slovake, također su primili gol ko i mi, pred sam kraj (pre)duge sudačke nadoknade...
11 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Dobro, ovdje je bilo korektno suđenje. Cak je možda i malo produzio s obzirom da je bilo kile zutih kartona i prekid od par minuta. Ali ono sto sam primjetio.Velika vecina tih slabijih ekipa povede relativno rano i tu nastaje problem. Odmah se zatvaraju. A realno gledano, 70min da se branis, jednostavno nemozes. Treba igrati isto. Ali svi oni nekako do tog gola budu jaki i ono imas dojam da ce zgaziti protivnika. I onda nakon sto daju gol, jednostavno nestanu. Tako da je realno za ocekivati da ce sve te slabije ekipe ispasti kad tad.
13 godina
protjeran
offline
EP u nogometu 2024

Gruzija lošije nego Hrvatska.

6 godina
online
EP u nogometu 2024

Ni blizu. Gruzija je igrala hrabro. Imali su izglednu akciju, izgubili loptu i tada je bilo gotovo. Umjesto 2 2, na kraju 3 1. Svaka im cast na borbenosti. Slovacka je ipak imala puno bolju sansu. Steta. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
16 godina
moderator
online
Re: EP u nogometu 2024
cvaja997 kaže...

Ni blizu. Gruzija je igrala hrabro. Imali su izglednu akciju, izgubili loptu i tada je bilo gotovo. Umjesto 2 2, na kraju 3 1. Svaka im cast na borbenosti. Slovacka je ipak imala puno bolju sansu. Steta. 

 Smiješno, ali na kraju ispalo da je za Slovačku, uz svu borbenost i doista dobru igru, bio ključan trenutak kada onaj njihov nije uspio s poklonjenom loptom pogoditi prazan gol s centra (golman izašao skroz naprijed). Da je to ušlo, a fulao je doista za malo, 100% bi prošli dalje.

...
13 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu 2024
cvaja997 kaže...

Ni blizu. Gruzija je igrala hrabro. Imali su izglednu akciju, izgubili loptu i tada je bilo gotovo. Umjesto 2 2, na kraju 3 1. Svaka im cast na borbenosti. Slovacka je ipak imala puno bolju sansu. Steta. 

Evo statistike borbenosti.  

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2024 3:45 (Cryogenic).
13 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Hahahahaha..dobro si napisao..nasa statistika je puno bolja protiv ESP a opet nam uvalili 3 komada..ali uspoređiva nas i Gruziju..pa necemo sad pretjerivat!
Losi smo bili ali toliko ne..
AUDIOFIL
13 godina
offline
EP u nogometu 2024

Meni je bilo zanimljivije gledati kako Švicarska piša po nama a nismo ni igrali protiv njih.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Cryogenic kaže...
cvaja997 kaže...

Ni blizu. Gruzija je igrala hrabro. Imali su izglednu akciju, izgubili loptu i tada je bilo gotovo. Umjesto 2 2, na kraju 3 1. Svaka im cast na borbenosti. Slovacka je ipak imala puno bolju sansu. Steta. 

Evo statistike borbenosti.  

 

 

 Najbolje je prvo poluvrijeme: udarci 17:2, u okvir 6:0 i rezultat 1:1. Raritet

13 godina
protjeran
offline
EP u nogometu 2024

Svakako puno bolji.

 

15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Cryogenic kaže...

Svakako puno bolji.

 

 Ova statistika je odličan primjer nikakve povezanosti sa ishodom utakmice.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
12 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Cryogenic kaže...

Svakako puno bolji.

 

 Od 517 dodavanja - 512 je unazad jer ono - krila.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
13 godina
protjeran
offline
EP u nogometu 2024

Gruzija dala dva gola i pobijedila Portugal, bolje su igrali tad, mislim nije mala stvar pobijedit Portugal, ljudi su očekivali bolju utakmicu protiv Španjolske. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2024 13:31 (Cryogenic).
15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Cryogenic kaže...

Gruzija dala dva gola i pobijedila Portugal, bolje su igrali tad, mislim nije mala stvar pobijedit Portugal, ljudi su očekivali bolju utakmicu protiv Španjolske. 

 Bezglavi navijači su spominjali čuda isti oni koji ne daju ni riječ kritike ili spomen trenera bože sačuvaj taknit se u to božanstvo. Da tako odrađujem svoj posao dobio bi otkaz. Samo uhljebi paraziti imaju pravo ne odraditi svoj posao ili ne raditi bez ikakve prijetnje otkaza. 

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
15 godina
offline
EP u nogometu 2024

Saliba i Vertonghen lekcija nogometa danas.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2024 19:29 (Mitch).
14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Ovo je daleko najlošiji turnir koji pamtim od svih koje sam gledao u životu (SP i EP). Niti jedna ekipa osim Španjolske i eventualno Njemačke ne pokazuje apsolutno ništa. Užas od nogometa. Toliki broj utakmica kroz sezonu će na kraju uništiti nogomet. Većina igrača jedva stoji na nogama.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024

Da, svi mi igraju totalno bezvoljno

15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
antimadridista kaže...
Ovo je daleko najlošiji turnir koji pamtim od svih koje sam gledao u životu (SP i EP). Niti jedna ekipa osim Španjolske i eventualno Njemačke ne pokazuje apsolutno ništa. Užas od nogometa. Toliki broj utakmica kroz sezonu će na kraju uništiti nogomet. Većina igrača jedva stoji na nogama.

Kad je posao izbornika tipa Dalic i Southgate postao to da samo trebaju birat najbolje igrace, odredit set pieceve i pogodit zamjene i njihov timing. I opet su po meni jako losi u tome.

Nazalost mozda ima 2 izbornika na turniru koji rade to sve kako spada.

 

Ja iskreno mislim da Danska i Austrija igraju najbolje za svoje mogucnosti. Spanjolska jedina zna uputit igrace (koji to mogu) da kreiraju visak.

 

Medutim da kemija je na prvenstvu nula, nitko nema koristi pravu 10ku i sve je na cross.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2024 20:27 (Mitch).
15 godina
offline
EP u nogometu 2024

Kme Penaldo...kmeeeeeeeee

Tigar Krezumica
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Ova cijela momčad Slovenije vrijedi oko 19 milijuna eura. Imaju jedino Šeška koji je 48 milijuna.  Fenomenalno su odigrali, svaka čast Slovenci. Svaka čast Keku koji je to posložio odlično i izvukao maksimum iz ove ekipe.

15 godina
offline
EP u nogometu 2024

Šteta za Sloveniju, al' jbg...Portugalci imaju hobotnicu na golu ;)

Tigar Krezumica
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

a i dosta loše izvedeni penali realno... šteta za onih 1na1 Šeška, kao da se prepao...

13 godina
protjeran
offline
EP u nogometu 2024

Slovenci puno bolji nego naši, obrana top, bez panike, smireni, bez zbunjenosti, šteta za te neiskorištene prilike. Nažalost nemaju iskustva sa penalima ali mislim da ćemo sljedeći put vidjet još bolju Sloveniju. Bravo.

14 godina
offline
EP u nogometu 2024

Šteta za Slovence. Neiskustvo izvođenja penala na velikim natjecanjima. Doslovce se vidilo na facama igrače kao da ih je strah, da to neće završiti dobro. Mentalno, izgleda da nisu bili spremni. Šeška će onaj promašaj pred kraj utakmice proganjati jako dugo. I eto šta ti je nogomet, 2 ekipe koje su odigrale ništa posebno na ovom prvenstvu ce na kraju biti u polufinalu (tu mislim na Francusku ili Portugal).
EDIT: Ne bi me čudilo da neko od njih to i osvoji jer tako te ekipe na kraju i osvoje turnir. Šteta što  Nijemci i Španjolci već igraju u četvrtfinalu pored ovako loših predstava drugih "velikih" momčadi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2024 0:15 (fighterZu).
14 godina
protjeran
offline
EP u nogometu 2024

Deutschland Deutschland Auf Wiedersehen!! 

11 godina
offline
EP u nogometu 2024

kako ono nije bio penal - nitko ne zna...

drago mi je zbog Olmo-a (asistencija i gol)

14 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu 2024
60nine kaže...

kako ono nije bio penal - nitko ne zna...

drago mi je zbog Olmo-a (asistencija i gol)

 Bilo je zaleđe prije. 

11 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
x18x05x kaže...
60nine kaže...

kako ono nije bio penal - nitko ne zna...

drago mi je zbog Olmo-a (asistencija i gol)

 Bilo je zaleđe prije. 

 

da, to sam i mislio, ali da uopće nije išao pogledati snimku... ovi u studiju nisu spomenuli zaleđe uopće

 

ugl. vratio malo Španjolcima za Kroos-ove prekršaje :)

14 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu 2024
60nine kaže...
x18x05x kaže...
60nine kaže...

kako ono nije bio penal - nitko ne zna...

drago mi je zbog Olmo-a (asistencija i gol)

 Bilo je zaleđe prije. 

 

da, to sam i mislio, ali da uopće nije išao pogledati snimku... ovi u studiju nisu spomenuli zaleđe uopće

 

ugl. vratio malo Španjolcima za Kroos-ove prekršaje :)

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice