Sandy za 6300kn

poruka: 16
|
čitano: 3.523
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sandy za 6300kn

Gigabyte GZ-X1  -280,01

SCYTHE SCY-HDS2 Hard Disk Stabilizer 2  -49,00

Asrock P67 PRO3 - Intel P67, ATX, 4xDDR3 2133MHz, Gigabit LAN  -894,99
HDD SAMSUNG SpinPoint F3 1Tb 7200rpm 32MB cache Serial ATA II  - 460,01

SEASONIC 520W SS-520GM  -625,01

ASUS DRW-24B3LT/B+W/G/AS SATA Retail LS SATA 22x  -200,00

Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz,1MB/6MB,95W,Socket 1155 -1489,99

Ukupno: 3.999,01Kn (ADM)

 


 

Pozdrav,prvo mi je slaganje kompa pa sam ovo "složio" čitajući bug forum,toms hardware,overcloking net,hardware secrets (ako imate bolji/jeftinji prijedlog super!!)....komp mi treba za IGRANJE  sljedećih 5 godina...kupujem u ADM-u...neću kolokati  osim malo procesor koliko se može,niti SLI/CF....treba mi pomoć oko grafe (rado bih nvidiu) i RAM-a (Corsair)....matična podržava 2133 Mhz a i5 samo 1066/1333Mhz,makar u ADM dućanu pod gotove konfe prodaju s 1600MHZ memorijom,ne kužim baš,pročitao sam tu na forumu o tome,ima tema o memoriji za SB ali eto....puno hvala unaprijed!!

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sandy za 6300kn

jel trebas monitor? kakav imas? moze se to bolje posloziti....i ne brini se za memoriju, ucitas XMP profil za memoriju u biosu i ona radi na postavkama koje pisu na njoj...

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sandy za 6300kn

evo ti prijedlog....promijeni si kuciste u ono drugo, ja sam stavio ovo jer je crno, ako je i gz-x1 crn, stavi radije njega...

 

 

konfa konfa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sandy za 6300kn

Sandy-a nemreš overclockat ako nema sufiks "K".

 

Ako misliš 5 godina koristiti ovo onda ti je bolje uzet Phenoma II x6 1055T i recimo 880G chipset. To će se dati dosta oc-ati ili jednostavno uključiš turbo.

 

Sve ukupno te dođe manje nego taj sandy sa greškom na chipsetu.


BTW. 6 jezgri će sigurno doći do izražaja kasnije.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2011 1:41 (Hyperion).
Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sandy za 6300kn

Monitor je Samsung BX2231  21,5"....skužio sam ne mogu puno klokat Sandy bez K,no piše da se ipak može nešto malo "dignut",misim da je 31x 100Mhz s tim da bi se s 3.1 na 3.3 moglo čak dignu i bez promijene voltaže,tako sam shvatio....

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Sandy za 6300kn

Pricekaj da se rijese ovi problemi oko Intelovih chipseta pa onda kupuj Sandy Bridge.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Sandy za 6300kn
Commodore kaže...

Pricekaj da se rijese ovi problemi oko Intelovih chipseta pa onda kupuj Sandy Bridge.

Evo malo opširnije.,

 

http://www.maximumpc.com/article/news/updated_16_burning_questions_intels_sandy_bridge_chipset_fiasco

Poslije jebanja nema kajanja.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sandy za 6300kn
kovaos kaže...
Commodore kaže...

Pricekaj da se rijese ovi problemi oko Intelovih chipseta pa onda kupuj Sandy Bridge.

Evo malo opširnije.,

 

http://www.maximumpc.com/article/news/updated_16_burning_questions_intels_sandy_bridge_chipset_fiasco

 

 

Kaj je sad ovo, znači P67, H67 ne valjaju?, i kaj sad čekad novi čipset, do kad?

užas

15 godina
offline
RE: Sandy za 6300kn
repel kaže...

 

 

Kaj je sad ovo, znači P67, H67 ne valjaju?, i kaj sad čekad novi čipset, do kad?

užas

  Čitaj, piše ti najranije za 1mj. to je kod nas za 1.5 - 2 mj.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
13 godina
protjeran
offline
RE: Sandy za 6300kn
Hyperion kaže...
repel kaže...

 

 

Kaj je sad ovo, znači P67, H67 ne valjaju?, i kaj sad čekad novi čipset, do kad?

užas

  Čitaj, piše ti najranije za 1mj. to je kod nas za 1.5 - 2 mj.

  A nema od toga cekanja nista..uzimam ja sad seb proc ko Hyperiona i klokam ga na 3.8GHz...pa stvarno sam na pragu zivcanog sloma

16 godina
offline
RE: Sandy za 6300kn

Ovo sa čipsetima mi je danas bio kao hladan tuš, skupio pare i sve skonto kupit ovih dana kad li ono!!! Mislim da ću pričekat još malo. Nego kad izlaze ovi novi procesori od AMD-a?

Poslije jebanja nema kajanja.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sandy za 6300kn
kovaos kaže...

Ovo sa čipsetima mi je danas bio kao hladan tuš, skupio pare i sve skonto kupit ovih dana kad li ono!!! Mislim da ću pričekat još malo. Nego kad izlaze ovi novi procesori od AMD-a?

Zašto to pitaš kad znaš da ćeš dobit odgovor  Pa pogledaj u kristalnu kuglu možda ti kaže.

Kruger
16 godina
offline
RE: Sandy za 6300kn

Mislio sam dali se zna kad izlaze otprilike, sredinom godine, krajem itd..

Poslije jebanja nema kajanja.
15 godina
offline
RE: Sandy za 6300kn
nick54312 kaže...

Zašto to pitaš kad znaš da ćeš dobit odgovor   Pa pogledaj u kristalnu kuglu možda ti kaže.

  Misliš GOOGLE?

kovaos kaže...

Mislio sam dali se zna kad izlaze otprilike, sredinom godine, krajem itd..

  Zna se točno kad izlaze, u travnju ni trun prije.

 

Taman će tada intel opet pustit u prodaju ponovno pješčani most, krajem godine ide bršljanov most no to će sve buldožder sravnit sa zemljom i onda će viadukt napravit nekvalitetnu autocestu.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice