Radna memorija

poruka: 15
|
čitano: 5.136
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Radna memorija
pitanje

Zanima  me koja vrsta memorije  bi bila najbolja za ovu ploču i procesor   Dfi lp  dk p45-T2RS i E 8500?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Radna memorija

Ova ili Ova

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Radna memorija

Misliš li clockati i koliko love misliš dati?

A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
16 godina
offline
RE: Radna memorija
autorov komentar

Da mislim clockat a lova 500 ili 600 kn!

16 godina
neaktivan
offline
Radna memorija

Ako ti trebaju 4 gige, onda ovo. A ak 2, uzmi gore navedene.

A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Radna memorija
autorov komentar

Hvala stari imas pivu kad se vidimo ali me jos zanima kako ce ona radit na dfi ploči jer sam negdje pročitao da se neke plođe i neke memorije ne slazu?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Radna memorija

Ma radit će ko podmazano... Smijeh

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Radna memorija
SPLICO212 kaže...

Hvala stari imas pivu kad se vidimo ali me jos zanima kako ce ona radit na dfi ploči jer sam negdje pročitao da se neke plođe i neke memorije ne slazu?

 Koliko znam, s DFI pločama se ove memorije slažu. Još malo pročačkam, pa ti javim.
A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
16 godina
offline
RE: Radna memorija
autorov komentar

Kompotko aj mi molin te reci imam priliku zamjenit ovaj svoj proc sa quadom 6600,da li je to pametno ! I jos dobijen 400 kn!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Radna memorija

Pa novi Q6600 i E8500 podjednako koštaju. Ako dobivaš 400kn... Jel ima granaciju taj Q6600? Kolko je star on a kolko taj tvoj E8500?

Sad ovisi za što ti koristiš kompjuter. Ako je za igranje E8500 ti je jači od tog quada definitivno. Samo će u nekoj budućnosti dolaziti igre i programi koji će koristiti sve 4 jezgre. Danas su ti programi rjetki i ti možda imaš 1-2 takva na kompjuteru (npr. Winrar). Ako želiš jači kompjuter ostavi si E8500. Ako pak želiš da ti kompjuter nešto dulje traje, uzmi si quada...

Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
16 godina
offline
RE: Radna memorija
autorov komentar

moj proc je star misec dana a ovaj je skroz novi, a meni komp triba za igranje ali i stvar je u tome da bi ja ovog quada clocknuo na 3.0 ghz pa nek piči!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Radna memorija
SPLICO212 kaže...

moj proc je star misec dana a ovaj je skroz novi, a meni komp triba za igranje ali i stvar je u tome da bi ja ovog quada clocknuo na 3.0 ghz pa nek piči!

 
Pa je E8500 je realno jači od tog quada. Čak jačii  od tog quada clocknutog na 3,0GHz jer je E8500 rađen u 45nm, a Q6600 u 65nm. Ali pošto ti dobivaš još i 400kn ja bi ti predoložio da ipak uzmeš tog Q6600 i uložiš u neko bolje zračno hlađenje. Ima frend tog quada i stalno clocknutog na 3,2 GHz. Slika u prilogu...
Da se Facebook server srusi 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sig...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Radna memorija
SPLICO212 kaže...

Kompotko aj mi molin te reci imam priliku zamjenit ovaj svoj proc sa quadom 6600,da li je to pametno ! I jos dobijen 400 kn!

 Ja bih ga mijenjao i clocknuo, ali ako često mijenjaš komponente, mislim da bi ti E8500 bio bolji izbor, jer se manje grije, manje troši, a ujedno je i brži u programima koji iskorištavaju samo 2 jezgre.
A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
16 godina
offline
RE: Radna memorija
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

  1. Ma iden na to da sam miran jedno godinu dana bas neman voje svako malo minjat komponente,jer iskreno receno to je samo bacanje love u vitar!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Radna memorija
SPLICO212 kaže...

 

  1. Ma iden na to da sam miran jedno godinu dana bas neman voje svako malo minjat komponente,jer iskreno receno to je samo bacanje love u vitar!

 

 Onda E8500.
A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice