Da!! AlienWare postoji u hr!! zaključana tema

poruka: 39
|
čitano: 9.800
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

nakon sto sam napisao u jednom postu da postoji AlienWare za hr poceo sam dobivati omfg spam privatnih poruka sa pitanjem gdje ih se moze nac/kupit

 

pa ovako, dalje od pp meni i idite na www.A*********.hr

 

eto da bude javno, nadam se da cu rasteretit svoji inbox, bar malo..

Phenom II 940BE @ 3.6ghz, Biostar TA-790GX 128M, Mushkin 2x1gb DDR2 800mhz @ 1066mhz, ATI HD4670 , Seasonic 430W ,
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 20:23 (LUXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

Znao sam ja i prije za ovo, ali su im stranice bile potpuno drugačije. Sada mi manje sumnjivo izgledaju kada su potpuno sredili stranice. Još uvijek mi je sumnjivo što nemaju dućan nego je sve preko web-a, ali možda je do mene - ja volim vidjeti uživo i opipati da je to prava stvar.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!
Paolo2612 kaže...

Znao sam ja i prije za ovo, ali su im stranice bile potpuno drugačije. Sada mi manje sumnjivo izgledaju kada su potpuno sredili stranice. Još uvijek mi je sumnjivo što nemaju dućan nego je sve preko web-a, ali možda je do mene - ja volim vidjeti uživo i opipati da je to prava stvar.

 Odi na orsa.net i vidjeti ćeš gdje im je dućan
Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
16 godina
neaktivan
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

Nigdje nema adrese, jedino sam našao lokaciju na google maps. Ali mi je blizu, mogao bi malo skočit pa pogledatSmijeh

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!
Paolo2612 kaže...

Nigdje nema adrese, jedino sam našao lokaciju na google maps. Ali mi je blizu, mogao bi malo skočit pa pogledatSmijeh

 aj skoći pa nam javi što ima
MB-Gigabyte-EX58-EXTREME,s1366 DDR III,Core i7 965-4×3.2Ghz 1333Mhz, DDR III-Crosair,TWIN3X4096 (3×2Gb)-NVIDIJA (GF_GTX280 ×2) Power Corsair HX1000W, HDD Seagate ST31500341AS (2×1.5TB) T,T-VD4000BWS Kanddalf
16 godina
neaktivan
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

Ne znam za vas, ali ja kad sam vidio onaj naziv "Razarač barijera"  za konfiguraciju nisam se mogao prestat smijat :D :D

 

Sve u svemu imaju solidne laptope...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!
Lightning kaže...

Ne znam za vas, ali ja kad sam vidio onaj naziv "Razarač barijera"  za konfiguraciju nisam se mogao prestat smijat :D :D

 

 muahahahahahaha
Maticna: Alienware approved intel x58 Procesor: intel core i7-965 extreme 3.2 ghz 8mb chace Graficka: dual 1gb NVIDIA GeFroce GTX 280 Ram: 12gb DDR3 SDRAM 1600mhz - 6x2048mb HDD: ExPerf 600GB (2x300GB) Velociraptor SATA 3.0Gb/Sec 10.000RPM 2x16mb Cache Veza: metronet 25mb/sec
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 0:27 (Escudo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!
Paolo2612 kaže...

Nigdje nema adrese, jedino sam našao lokaciju na google maps. Ali mi je blizu, mogao bi malo skočit pa pogledatSmijeh

 di su?
Maticna: Alienware approved intel x58 Procesor: intel core i7-965 extreme 3.2 ghz 8mb chace Graficka: dual 1gb NVIDIA GeFroce GTX 280 Ram: 12gb DDR3 SDRAM 1600mhz - 6x2048mb HDD: ExPerf 600GB (2x300GB) Velociraptor SATA 3.0Gb/Sec 10.000RPM 2x16mb Cache Veza: metronet 25mb/sec
16 godina
neaktivan
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

MA to vam je cisti Fake ljudi.

Bila je vec tema o tome na PCE forumu i cisti fake nema kaj.

A i ja sam pisao mail alienwareu i nisu mi odgovorili u vezi tog ducana.

A piso sam kao kupac i narucio bi tamo.

Provjereno fake i maknite prste od toga

Phenom II 940BE @ 3.6ghz, Biostar TA-790GX 128M, Mushkin 2x1gb DDR2 800mhz @ 1066mhz, ATI HD4670 , Seasonic 430W ,
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

Meni je odmah bilo sumnjivo, ali nove stranice su jako dobro napravljene i ne izgledaju kao da ih je netko sklepao za 5 minuta da izvuče novac od naivaca.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 1:56 (Paolo2612).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!
LUXX kaže...

MA to vam je cisti Fake ljudi.

Bila je vec tema o tome na PCE forumu i cisti fake nema kaj.

A i ja sam pisao mail alienwareu i nisu mi odgovorili u vezi tog ducana.

A piso sam kao kupac i narucio bi tamo.

Provjereno fake i maknite prste od toga

 Jesus Christ! Umalo, ali stvarno umalo! Pa ja sam mislio napokon kupiti Alienware! A jbnti!
Paolo2612 kaže...

Meni je odmah bilo sumnjivo, ali nove stranice su jako dobro napravljene i ne izgledaju kao da ih je netko sklepao za 5 minuta da izvuče novac od naivaca.

 Meni, što je najžalosnije nije bilo sumnjivo niti malo... O Bože...
Mount Vision Pro
16 godina
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

Da, stranica jako liči na zvaničnu. Mada sam ja prvo pomislio da se radi o nekoj firmi koja ih uvozi po narudžbini (tj nabavlja iz inostranstva uz proviziju).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!
LUXX kaže...

MA to vam je cisti Fake ljudi.

Bila je vec tema o tome na PCE forumu i cisti fake nema kaj.

A i ja sam pisao mail alienwareu i nisu mi odgovorili u vezi tog ducana.

A piso sam kao kupac i narucio bi tamo.

Provjereno fake i maknite prste od toga

 Zašto fake? Ja sam ih juče zvao i sve su mi objasnili preko telefona.
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1. ------------- Razer Copperhead + Razer Exactmat , Logitech G11, Samsung 2032bw, Altec Lansing 221, Logitech Cordless Rumblepad 2
16 godina
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

Hehehe  zbilja dobra vijest!

 

Možda se sad napokon odlućim za nekog 'razarača barijera'  Smijeh

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!
Paolo2612 kaže...

Nigdje nema adrese, jedino sam našao lokaciju na google maps. Ali mi je blizu, mogao bi malo skočit pa pogledatSmijeh

 ima u rijeci je, al nisam ziher za oćnu adresu.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

Baš dobro ali su svejedno preskupi.

Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

ma nebi ga kupio nema teorije

prepreskupi su

to ime platiš ko 2 takva kompa

ma daj

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

Šokirana .... malo više od toga ....RAZOČARANA ....

 

alo , ekipa , dajte recite , jel´ stvarno postoje il´ je navlakuša ...

 

sad mi je došlo da idem zivkati i doći do njih , čisto da se osobno uvjerim , ali ako je netko upoznat sa svim tim , nek napiše Mršti se... plizzzz

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!
LUXX kaže...

MA to vam je cisti Fake ljudi.

Bila je vec tema o tome na PCE forumu i cisti fake nema kaj.

A i ja sam pisao mail alienwareu i nisu mi odgovorili u vezi tog ducana.

A piso sam kao kupac i narucio bi tamo.

Provjereno fake i maknite prste od toga

 jel postoji neki dokaz za to ili paranoja?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!
miaanama kaže...

Šokirana .... malo više od toga ....RAZOČARANA ....

 

alo , ekipa , dajte recite , jel´ stvarno postoje il´ je navlakuša ...

 

sad mi je došlo da idem zivkati i doći do njih , čisto da se osobno uvjerim , ali ako je netko upoznat sa svim tim , nek napiše Mršti se... plizzzz

 Evo ti pa nazovi i provjeri, a ja sam ih juče kontaktirao i sve su mi objasnili oko narudžbe.
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1. ------------- Razer Copperhead + Razer Exactmat , Logitech G11, Samsung 2032bw, Altec Lansing 221, Logitech Cordless Rumblepad 2
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 10:30 (Razer_Copperhead).
15 godina
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!

kakve su im to cijene? zašto je za phenom 9950 BE nadoplata 2458 kuna kad on košta 1400?

16 godina
neaktivan
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

kako netko moze povjerovati da se tu prodaju alienware kompovi?????

koja glupost!

da li ih ima na sluzbenom webu? NE! e pa onda????

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

u americkom alienware je ta nadoplata 250$, i...to je aliienware, tu se nepita cijena...isto ko za apple, platit ces upgrejde najmanje duplo nego cijene u najjeftinijoj ponudi

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

Saitek X52 Pro Flight Control System 213,50 kn (uključen PDV)  ROFL

Jeftino navali narode Bogataš

Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

Ma to sa lokalnim stranicama je malo čudno i na zvaničnom sajtu. Ako odeš na www.alienware.com, nudi ti sledeće lokalne stranice: Australija, Kanada, Francuska, Nemačka, Velika Britanija i Amerika. Ako skočiš na britanski (ili, čini mi se, bilo koji drugi), pojave se i Austrija, Belgija, Danska, Irska i druge zemlje (no, istina, Hrvatske nema, tako da ono teško da je zvanični lokalni ogranak Alienwarea).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!

I da postoji ovo u nas,bolje je sam nešto sastavit.

doktor za grafe i ludosti
16 godina
neaktivan
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!
doxy kaže...

ma nebi ga kupio nema teorije

prepreskupi su

to ime platiš ko 2 takva kompa

ma daj

 Tko voli nek izvoli. Ti nemoj.
Mount Vision Pro
15 godina
protjeran
offline
Da!! AlienWare postoji u hr!!

preskupo

King of the South!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Da!! AlienWare postoji u hr!!
______------______
---------------------------------------
----------____------::::::----
Mount Vision Pro
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice