Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.577.880
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Da.... a sta da ti kazem , glupost ...

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
third watch kaže...

Da.... a sta da ti kazem , glupost ...

Ok netko ode uslikat će i bokšić šta sad.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Obavijestit ce nas telefonski

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

E jel zna netko što treba ponjeti sobom na akademiju? čitam od prošle godine stoji diplomu, kopiju zdrastvene i pribor za higijenu. jel nam oni daju sportsku odjeću i obuću ili nosimo svoje.

11 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Planira li netko ko je iz Zagreba skocit na akademiju i uslikat malo tu famoznu listu? :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
tomogol kaže...

Planira li netko ko je iz Zagreba skocit na akademiju i uslikat malo tu famoznu listu? :)

Starac, pa nije još lista objavljena

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb
mozete nazvat kadrovsku sluzbu mup-a i tamo ce vam gospodja reci dali cete bit pozvani ili ne.. ja recimo bez obzira sto sam sve provjere prosao kao i lijecnicki, na kraju necu biti pozvan zbog navodno malog broja bodova
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Nema mi tu logike, rečeno je da su zvali prvih 380 ljudi, i ako smo prosli liječnički nema smisla da ljudi nebudu primljeni zbog manjka bodova

14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Bit ce veselo ako sad na kraju ipak ne budem primljen. Mogao sam upisati faks al sam izabrao akademiju.. lijepo bi mi upropastili godinu dana zivota

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Svi napeto iscekujemo

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ja se nadam da se salis s tim, ima nas koji smo otkaz dali radi akademje, a nakon ljecnickog su nam lijepo rekli cestitam vi ste prosli vidimo se u 9 mj.

9 godina
protjeran
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ovako...ja sam jedan od onih koji nakon motivacijskog i završene sigurnosne provjere (bila mi murija doma) nisu bili pozvani na liječnički. Moram priznati da je i mene veoma zabrinuo ovaj post:

 

bur3kinc: mozete nazvat kadrovsku sluzbu mup-a i tamo ce vam gospodja reci dali cete bit pozvani ili ne.. ja recimo bez obzira sto sam sve provjere prosao kao i lijecnicki, na kraju necu biti pozvan zbog navodno malog broja bodova.

 

 

Ne znam ko je to ovom dečku reko, ali ja sam čuo drugačije priče. Ja mislim da oni koji su prošli liječnički 101% upadaju , i da sad sve do početka škole još ima i nade za nas koji smo prošli sigurnosnu i ušli u uži krug od 500, ali nismo pozvani na liječnički. Ja sam za razliku od bur3kinca čuo da će još ljudi biti zvano na liječnički i tu ja vidim svoju nadu. Navodno je pun k.... pao na liječničkom tokom ljeta i da još fali ljudi, a ako je ta teorija točna, onda nema logike da ovi koji su prošli liječnički ne budu primljeni.

 

I da se razumijemo, te informacije nisam čuo od nekog šugavog drelca , nego od ozbiljnih ljudi iz MUP-a (Zagreb)...(kunem se svima šta imam da ne lažem, ako oni lažu mene, onda ja lažem vas - a onda neka i oni u k....eto...).

 

Ja još uvijek vjerujem da ću biti pozvan do 5.9.2014. Možda i naknadno kad počne akademija ,jer na početku uvijek jedan dio odustane jer shvate da to nije za njih...

 

I mislim da moje informacije i moje teorije imaju nekakvog smisla. Zato se još ni ta lista nije objavila, a niti neće još. Očito da onda još planiraju ljude zvat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 17:31 (car22).
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb
ja se ispricavam svima na neugodnosti, naime na poziv u kadrovsku gospodja koja mi se javila tako mi je rekla, e sad posto meni vrag neda mira ja sam zvao opet da mi kazu koji sam ja to na listi makar ako nisam primljen nakonsto sam sve prosao, da bi mi gospodja koja se javila(druga neka) rekla da kakvebodove spominjem i da nebi uopce doso na lijecnicki da mi je falilo istih.. nakontoga je ona provjerila i rekla da jesve u redu i da sam primljen, da sacekam koji dan kao i svi i da cemo do kraja tjedna bit informirani tel. putem.. jos mi je rekla da sam vjerovatno dobio nekogna zamjeni tajnice ili nekog ko se ne kuzi u to i da nemam razloga za brigu.. ispricavam se ostalima na dezinformaciji jos jedmom, meni je ovo skratilo 5 godima zivota..
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Evo upravo me zvali s akademije da dodem 8.9 do 12h ukoliko se do tad nedode, odma misle da smo odustali...I reko da do tad ziro racun treba otvorit ponest svjedobu o zavrsetku 4 razreda sr skole..ponest sportsku odjecu za tamo..i gluposti za higijenu...

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Evo ja se javljam izgleda prvi, mene su upravo zvali sa policijske akademije da sam primljen i da se moram pojaviti u zagrebu na akademiji osmi devetoga do 12 sati.

 

gospođa mi je rekla preko mobitela da do tada trebam rjesiti par stvari.

ocito naravno, dok smo na akademiji nemozemo pohađati fakultet i nemozemo biti zaposleni tako da to treba rjesiti na vrjeme.

 

također moramo imati : žiro račun, zdravstvenu iskaznicu i moramo biti zdravstveno osigurani, osobnu iskaznicu, orginal svjedođbu 4 razreda srednje škole, ako smo pohađali državnu maturu onda i svjedođbu mature, 2 slike, sportsku opremu i pribor za higijenu.

 

Sad cini mi se da je to sve sto  mi je gospođa rekla ali moze biti da mi je promaklo nesto tako da kada budu zvali druge bilo bi ljepo da dodate ako sam nesto falio.

 

predpodstavljam da su nas krenili zvati tako da sad mozete ocekivati pozive.

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

I mene su zvali. Uglavnom sve isto rekli kao i ostalima

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

meni su jos rekli da ponesem pribor za prvu pomoc, tablete i dvije slike..

14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

evo i mene upravo zvali.. isto treba sve kao sto je gore kolega rekao. rekla je da treba doci do 12 h ako sam razumio, ali gdje dalje? zar nebi trebali svi doc u isto vrijeme... loš je zvuk bio skroz, nesto sam mozda i propustio?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 15:00 (maxy0).
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

01 2426015 dali vas je taj broj zvao ? 

12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

ekipa vidimo se na akademiji{#}

11 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Vidimo se ljudi {#} btw hoće li doći netko gore dan ranije i prespavat na akademiji? I ima li nekog iz Rijeke možda ili okolice da je upao {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 16:10 (tomogol).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Ne,  mene su zvali s  01 2391 305 i 311

12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

kolege sretno na akademiji.. :D vidimo se 8.9 :D 

 

13 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

cestitam svima koji su upali :D

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
9 godina
protjeran
offline
Policijska Akademija- Zagreb

takodjer ! isto

su me zvali danas pa se vidimo!!

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
nakon zbrke koju sam imao dva dana ranije, i neugodne gospodje koja mi je rekla da necu bit pozvan zbog "nedostatka bodova" , jucer su i mene pozvali oko 14:40.. sve je preneseno kao i ostalima..bilo kad do 12:00h se treba pojavit na akademiji u suprotnom smatraju da smo odustali od natjecaja..
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 10:50 (bur3kinc).
14 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Čestitam svima, vidimo se 8.9-og :)

14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Kolege policajci, iskrene čestitke i sa srećom!

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

sretno svima! Vidimo se na akademiji 8.9.prije 12h

pazite da se nebi ozlijedili prije početka akademije!

 

Morate biti psihički i fizički spremni! 

Prvih dana će vam biti malo teže dokse ne priviknete!

 

:) BTW CU IRL

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 23:09 (ENCHANTRESS).
15 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Čestitam vam svima što ste upali na akademiju! Prvih 2-3 tjedna vam neće biti lako jer tu otpadaju i odustaju oni najslabiji a kasnije kada se već uhodate onda ćete imati i više slobodnog vremena a i bit će i nešto ležernije nego u početku. Sada kad ste već primljeni nemojte odustajati i idite do kraja! Sretno!

Scorp21
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice