Bodovni prag

poruka: 29
|
čitano: 12.593
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Bodovni prag

Zanjima me bodovni prag za informatićke i tehnićke škole!

Arian RIčko
13 godina
offline
Re: Bodovni prag
77ari kaže...

Zanjima me bodovni prag za informatićke i tehnićke škole!

nazoveš školu i pitaš i dobiješ informacije iz prve ruke i provjerene

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bodovni prag
77ari kaže...

Zanjima me bodovni prag za informatićke i tehnićke škole!

{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bodovni prag
77ari kaže...

Zanjima me bodovni prag za informatićke i tehnićke škole!

{#}

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
15 godina
offline
Re: Bodovni prag

bakljave

 

edit: kod mene su prije 4 5 godina upadali s 42 boda

Iz dana u dan ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 17:37 (dado16).
12 godina
protjeran
offline
Re: Bodovni prag
77ari kaže...

Zanima me bodovni prag za informatičke i tehničke škole!

Pa ovisi od školje do školje, u 99% sljučajeva je prag između 45 i 50 bodova, alji upada se i s manje. Najčešće (u većini škola) je prag 46 bodova.

“Peace cannot be kept by force; it can only be achieved by understanding.” - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 17:36 (dr.sc.).
14 godina
offline
Bodovni prag

u teh. školi nikole tesle vokovar je ove godine bodovni prag za teh. za računalstvo bio 31 bod {#}

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 17:38 (luka94).
12 godina
neaktivan
offline
Bodovni prag
Ma daj ?
samo 31 ?
nemoguće.
kod nas ispod 50 ništa.
14 godina
offline
Re: Bodovni prag
AtomicBomb kaže...
Ma daj ?
samo 31 ?
nemoguće.
kod nas ispod 50 ništa.

moguće,moguće,vidiš šta sve na ovom svijetu ima {#}

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
15 godina
neaktivan
offline
Bodovni prag

Da, tako je u nekim mjestima, znam da je i u Makarskoj dosta nizak bio, zato ih je ove godien par popadalo razred.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
12 godina
neaktivan
offline
Bodovni prag

Imali koja u zagrebu s nekih 40-45 bodova?

Arian RIčko
12 godina
protjeran
offline
Bodovni prag

Da, u manjim mjestima s malim interesom prag može biti tako nizak. Recimo da u nekom manjem mjestu imamo jedan razred tehničke škole po generaciji, da bi se isplatilo organizirati nastavu treba minimalno 20 učenika. Ako se prijavi 25 učenika, ali samo 10 je iznad praga po broju bodova, naravno da će ih sve upisati. Jedno je službeni prag, a drugo je broj bodova u stvarnosti potreban za upis.

“Peace cannot be kept by force; it can only be achieved by understanding.” - Albert Einstein
14 godina
offline
Re: Bodovni prag
77ari kaže...

Imali koja u zagrebu s nekih 40-45 bodova?

pa pogledaj na njihovim stranicama...

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bodovni prag
luka94 kaže...
77ari kaže...

Imali koja u zagrebu s nekih 40-45 bodova?

pa pogledaj na njihovim stranicama...

Ma gledam ali nigdije nama bodovnog praga!

Arian RIčko
14 godina
offline
Re: Bodovni prag
77ari kaže...
luka94 kaže...
77ari kaže...

Imali koja u zagrebu s nekih 40-45 bodova?

pa pogledaj na njihovim stranicama...

Ma gledam ali nigdije nama bodovnog praga!

pa jel niste dobijali neke knige ili CD-ove sa pragovima informacijama... dok ste još išli u školu(ja sam dobio CD al sam ga raznjeo sa petardom{#})

 

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bodovni prag
luka94 kaže...
77ari kaže...
luka94 kaže...
77ari kaže...

Imali koja u zagrebu s nekih 40-45 bodova?

pa pogledaj na njihovim stranicama...

Ma gledam ali nigdije nama bodovnog praga!

pa jel niste dobijali neke knige ili CD-ove sa pragovima informacijama... dok ste još išli u školu(ja sam dobio CD al sam ga raznjeo sa petardom{#})

 

Ja ću tek sad 8 razred!...sad gledam škole ima svakakvih našo jednu jezićno informatićku i informatika se ući samo u 1 razredu!

A druga se plaća 33 000kn godišnje.

Arian RIčko
14 godina
offline
Re: Bodovni prag
77ari kaže...
luka94 kaže...
77ari kaže...
luka94 kaže...
77ari kaže...

Imali koja u zagrebu s nekih 40-45 bodova?

pa pogledaj na njihovim stranicama...

Ma gledam ali nigdije nama bodovnog praga!

pa jel niste dobijali neke knige ili CD-ove sa pragovima informacijama... dok ste još išli u školu(ja sam dobio CD al sam ga raznjeo sa petardom{#})

 

Ja ću tek sad 8 razred!...sad gledam škole ima svakakvih našo jednu jezićno informatićku i informatika se ući samo u 1 razredu!

A druga se plaća 33 000kn godišnje.

hmmmm,neznam odluči sam,ja u životu nebi plaćo za školovanje,pošto se tek upisuješ sjedeće godine se nebi još brinio o upisima,sad dok je još ljeto oslobodi si mozak od mišjenja na školu i ljenčari malo ili šta već...

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
12 godina
neaktivan
offline
Bodovni prag

Ionako se dosađujem pa gledam!...nisam savršeno prošo 7 razred pa se brinem štoću upisati.

Arian RIčko
14 godina
offline
Re: Bodovni prag
77ari kaže...

Ionako se dosađujem pa gledam!...nisam savršeno prošo 7 razred pa se brinem štoću upisati.

ja sam 7. i 8. razred prošo sa 3.00,sad ti gledaj šta je savršeno a šta nije....

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bodovni prag
luka94 kaže...
77ari kaže...

Ionako se dosađujem pa gledam!...nisam savršeno prošo 7 razred pa se brinem štoću upisati.

ja sam 7. i 8. razred prošo sa 3.00,sad ti gledaj šta je savršeno a šta nije....

 

Ja sam 7 sa 3 moram sad 8 sa što više proći!...ako mislim bolju informatićku upisati.

Imat ču nekih 40 bodova stime ću moći informatićku upisati!

Arian RIčko
14 godina
offline
Re: Bodovni prag
77ari kaže...
luka94 kaže...
77ari kaže...

Ionako se dosađujem pa gledam!...nisam savršeno prošo 7 razred pa se brinem štoću upisati.

ja sam 7. i 8. razred prošo sa 3.00,sad ti gledaj šta je savršeno a šta nije....

 

Ja sam 7 sa 3 moram sad 8 sa što više proći!...ako mislim bolju informatićku upisati.

Imat ču nekih 40 bodova stime ću moći informatićku upisati!

preseli se u vukovar{#} ovdje ti računalstvo nezanima tako puno ljudi,ovdje se svi upisuju u HTT,HTK,kuhara,pekara,konobara,keramičara,ekonomsku...

 

šalim se ;)

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bodovni prag
luka94 kaže...
77ari kaže...
luka94 kaže...
77ari kaže...

Ionako se dosađujem pa gledam!...nisam savršeno prošo 7 razred pa se brinem štoću upisati.

ja sam 7. i 8. razred prošo sa 3.00,sad ti gledaj šta je savršeno a šta nije....

 

Ja sam 7 sa 3 moram sad 8 sa što više proći!...ako mislim bolju informatićku upisati.

Imat ču nekih 40 bodova stime ću moći informatićku upisati!

preseli se u vukovar{#} ovdje ti računalstvo nezanima tako puno ljudi,ovdje se svi upisuju u HTT,HTK,kuhara,pekara,konobara,keramičara,ekonomsku...

 

šalim se ;)

Ako ne odem u informatićku onda ću u grafićku!...pa informatićki fakultet.

Ali ja bi radije informatićka škola informatićki fakultet!

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Bodovni prag
neš ti ni u tokarsku, dok informatička i tehnička pišeš informatićka i tehnićka.
14 godina
offline
Re: Bodovni prag
AtomicBomb kaže...
neš ti ni u tokarsku, dok informatička i tehnička pišeš informatićka i tehnićka.

i nemoj zaboravit zanjima{#}{#}

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bodovni prag

Jbt pa ne pazim na rukopis dok pišem po forumima što stisnem stisnem!{#}

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 19:43 (77ari).
14 godina
neaktivan
offline
Bodovni prag

Evo OVO ti je solidna tehnička škola u Zagrebu s niskim bodovnim pragom.

 

Dalje imašOVUškolu. To je TŠ Tesla u Zagrebu, također nizak prag, ali solidna škola.

 

OVO ti je TŠ Ruđera Boškovića. Jedna od najboljih tehničkih škola u Hrvatskoj, ali za siguran upad ti treba 50-51-52 boda (ovisi o smjeru).

 

 

Eto to je to, želim ti sreću, nauči pravopis i upiši dobru školu ;).

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 20:02 (nj0fra).
12 godina
neaktivan
offline
Bodovni prag

ja sam upisao Elektrostrojarsku školu Varaždin, smjer tehničar za računalstvo i upadalo se sa 48 bodova, prag je bio 43 boda.. a upisivali su 48 učenika... u malo boljim školama ćeš morat imat malo više bodova nego je prag, al ja bi ti preporučio ruđera boškovića... frend mi tamo upisao i super je zadovoljan ili mioc naravno ak ćeš skupit dosta bodova što sumnjam po onome što si napisao.. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bodovni prag

Ja sad imam 20 bodova može se raćunati da ću u 8 razredu udvostručiti a probat ću bar 25 u 8 razredu!

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bodovni prag
77ari kaže...

Jbt pa ne pazim na rukopis dok pišem po forumima što stisnem stisnem!{#}

 

epic 13x

 

btw, sve sam lijepo ovdje objasnio:

http://www.bug.hr/forum/topic/ict-skolovanje/vodic-sve-buduce-srednjoskolce/106246.aspx

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice