Virus Mebroot.trojan

poruka: 13
|
čitano: 8.990
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Virus Mebroot.trojan
pitanje

Pozdrav
Imam jedan problem sa virusom koji mi se javlja pri podizanju windowsa xp // virus: win32/Mebroot.trojan - MBR sector of the1.physicaldisk - kojeg nikako ne mogu skloniti sa racunala, inače koristim nod32 koji ga otkrije ali ga ne moze obrisati takoder sam probao i sa drugim antivirusnim programima ali ne ide jos uvijek je aktivan.

15 godina
neaktivan
offline
Virus Mebroot.trojan

Ja ću samo reći da ti je MBR (ako neznaš) Master Boot Record, koji ti (jednostavno rečeno) sadrži "tablicu" u kojoj su zapisani neki osnovni podaci o particijama na disku, što će reći da je to jako važan dio diska.

Za uklanjanje tih virusa iz MBR-a stvarno neznam, nisam se s time susretao tako da čekaj neke iskusnije s tog područja.

Samo sam htio napomenuti da je to vrlo važan dio diska pa ako ćeš ići sam nešto "prčkati", ako je moguće, napravi backup.

16 godina
neaktivan
offline
Virus Mebroot.trojan

Eto dobio si jos jednu informaciju vise...:)

takav trojan postoji!!!

 

probaj s ovim ga pregazit

 

http://nod32.sk/download/emebremover

 

pa javi jesi uspio rijesit problem

 

bok

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus Mebroot.trojan
autorov komentar

http://nod32.sk/download/emebremover

ne pronalazi ga na racunalu ovaj alat od nod32 --- javlja ponovno

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2008 2:42 (njofra09).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus Mebroot.trojan

Probaj Sbyboot, RemoveIt i Malwarebytes. Misim da RemoveIt tako rijetke viruse tamani... Ako ne opet, format C.

Jer znanje treba da bude besplatno.
15 godina
neaktivan
offline
Virus Mebroot.trojan

Skeniraj PC s Spyware Terminator on je meni ostao u zadnje vrijeme najbolji.Prvo sam koristio NOD32,a zatim brojne druge antiviruse i jedino je Spyware Terminator našao 4-5 vrsta različitih virusa. Tako da ti preporučam da skineš njega integriraš Clam Ativirus i skeniraš full virus & spyware scan...

Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
15 godina
protjeran
offline
Virus Mebroot.trojan

Ubaci instalacijski CD od Windowsa XP i uđi u Recovery Console.Odaberi koju instalaciju želiš popraviti, te ukucaj FIXMBR, i restart i to je to!

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
15 godina
neaktivan
offline
Virus Mebroot.trojan

spybot će ti ga izbrisati ; meni je bio isti takav trojanac i riješio sam ga spybot-om

Intel Core 2 Duo E6600 HDD western digital 500 gB GeForce 8800 GTX
15 godina
protjeran
offline
RE: Virus Mebroot.trojan

Imaš na DVD izdanju od PC Chipa ovog mjeseca dobar Trojan horse alat. Ako ne kupuješ PC Chip evo ti link ako još nisi skinuo problem! Trojan Remover 6.7.5 pozz

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virus Mebroot.trojan

njofra09 kaže...

Pozdrav
Imam jedan problem sa virusom koji mi se javlja pri podizanju windowsa xp // virus: win32/Mebroot.trojan - MBR sector of the1.physicaldisk - kojeg nikako ne mogu skloniti sa racunala, inače koristim nod32 koji ga otkrije ali ga ne moze obrisati takoder sam probao i sa drugim antivirusnim programima ali ne ide jos uvijek je aktivan.

 
Daleko od interneta. Blizu internetu. Pregorio sam.
15 godina
protjeran
offline
Virus Mebroot.trojan

obavezno stavi spajverterminator nadogradi klam sistem stavi avast za sada i mislin da ce išćupat to sr a poslije nabavi kasperskog jer za sada nema boljeg prosjećnog antivir od njega

15 godina
offline
Virus Mebroot.trojan

Avira je daleko bolja od Kasperskog i svih...

Pa proglašena je naj antivirusom u 2008...

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice