Ostali "cistaci" kompjutera!?

poruka: 16
|
čitano: 15.179
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ostali "cistaci" kompjutera!?

Pošto je pokrenuta tema oko AV mene zanima s cime ostalo sranje cistite koje se spusti s neta (SpyBot , Adware ili ostali ...) hvalaaaaaaaa

nema gaaa...
15 godina
protjeran
offline
Ostali "cistaci" kompjutera!?

Spybot Search&Destroy 1.6, te CCleaner koji briše cache internet preglednika.Naravno i AV Avast Home.

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Ostali "cistaci" kompjutera!?

CCleaner, Ad-Aware, TuneUp Utilities

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
15 godina
offline
Ostali "cistaci" kompjutera!?

Avira

Malwarebytes

CCleaner

Glary Utilities

Revo Uninstaller

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
16 godina
offline
Ostali "cistaci" kompjutera!?

Koji bi ste čistač registry-ja preporučili (osim TuneUp-a i RFA)?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
15 godina
protjeran
offline
RE: Ostali "cistaci" kompjutera!?
crystal6 kaže...

Koji bi ste čistač registry-ja preporučili (osim TuneUp-a i RFA)?

  CCleaner, Registry First Aid
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Ostali "cistaci" kompjutera!?

osim ccleanera i tunapa..dodao bih ovo:

deinstalacija programa sa total uninstall

poslje deinstalacije programa..sa ovim malim toolom,sve ostatke od tog programa u registriju tražit(utipkaš ime programa u search pa scan) acelogix registry finder

ostatke deinstaliranih programa na hd-u sa   agent ransack tražit

15 godina
neaktivan
offline
Ostali "cistaci" kompjutera!?

WindowsCARE

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
15 godina
offline
RE: Ostali "cistaci" kompjutera!?
crystal6 kaže...

Koji bi ste čistač registry-ja preporučili (osim TuneUp-a i RFA)?

 ccleaner, glary utilities + revo uninstaller
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ostali "cistaci" kompjutera!?

pa nije moguce da tako malo ljudi koiste ostale cistace ajde dajte pisite ...hvalaaaa

nema gaaa...
16 godina
neaktivan
offline
Ostali "cistaci" kompjutera!?

Ccleaner mi je najbolji, mal, univerzalan, brz... a što se tiće Registrya najbolji mi je Registry Mechanic.. prije sam za brisanje koristio Total Uninstall ali nije mi se nesto pokazao pa sam ga delete

Sve što možeš sad ostavi za kasnije
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ostali "cistaci" kompjutera!?

Evo ovako da ne otvaram temu........pitanje je u vezi ccleanera(najnovija verzija):jeli sigurno brisanje registra sa njime(slike)posto sam cuo da registry mogu zahebat komp

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2009 14:37 (dogman).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ostali "cistaci" kompjutera!?
dogman kaže...

Evo ovako da ne otvaram temu........pitanje je u vezi ccleanera(najnovija verzija):jeli sigurno brisanje registra sa njime(slike)posto sam cuo da registry mogu zahebat komp

 Da, sigurno je jer ga ja već koristim godinama i nemam nikakvih problema.
Area-51 m15x
15 godina
neaktivan
offline
Ostali "cistaci" kompjutera!?

MalwareBytes, RemoveIt i TuneUp.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
16 godina
online
Ostali "cistaci" kompjutera!?

CCleaner radi Backup registry-a kojeg brises tj gresaka pa to mozes vratit tu nema problema no on bas i nije namjenjen za posteno ciscenje registria to mu je sporedna namjena, odlican i pouzdan cistac registrya kojem je to upravo i namjena je ovaj program nije agresivan dobro radi svoj posao a taj isti cistac se nalazi i u Glary Utilites uglavnom dobar program koji nece zeznut stvar!!!Cool

http://www.glarysoft.com/rr.html

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2009 14:57 (rambox).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ostali "cistaci" kompjutera!?
Comfort kaže...

Pošto je pokrenuta tema oko AV mene zanima s cime ostalo sranje cistite koje se spusti s neta (SpyBot , Adware ili ostali ...) hvalaaaaaaaa

 Svi su rekli po nesto korisno od programa, mislim Super antispyware i malwarebytes to najbolje rade.
Ako tu ima neih propusta onda Hijack this i sl. pa manualne manipulacije po registriju, ako to ne da dobar rezultat onda ''formatiranje'' koje nema fule.

how are u my flower?

Don't be surprise when a crack in the ice appears under your feet
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice