"Potrgani" USB Flash Drive

poruka: 25
|
čitano: 9.247
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Kabel

eto, vidio sam negdje na netu da ima ovakva stvarčica za kupiti, ali zašto je kupiti kad mogu napraviti svoju? :)

 

 

Djelovi:

 

- produžni USB kabel

- USB flash memorija (što manja u veličini!) - koristio sam Kingston DataTraveler Mini od 2GB

- oštar nožić ili skalpel

- super ljepilo

 

 

Evo kako se dela:

Muški dio USB kabela razrežemo pažljivo sa obije strane, tako da možemo "otvoriti" plastiku oko njega (Slika 1). Kada je dovoljno otvoren silom izvučemo sve plastične i metalne djelove iz plastičnog kučišta (i sam konektor - na slici još nije izvađen) - Slika 2.

 

Slično napravimo i s flash memorijom - maknemo svu nepotrebnu plastiku koju možamo skinuti. Ja sam dobio lijepi mali kvadar: Slika 3

Zatim umetnemo obrađenu flash memoriju u dio usb kabla iz kojega smo izvadili svo "smeće" i zaljepimo je super ljepilom. (Slika 4)

 

 

Još samo kabel prerežemo blizu novog zaljepljenog konektora i malo razbarušimo žice iznutra, da izgleda kao da ga je netko potrgao, i to je to!

Sad imam svoj "Potrgani" USB kabel od 2GB memorije! (Slika 5)  Belji se

 

 

p.s. sorry na lošim slikama :)

p.p.s. kvragu i upload slika na ovom forumu...

Slika 1 Slika 1
Slika 2 Slika 2
Slika 3 Slika 3
Slika 4 Slika 4
Slika 5 Slika 5
There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2008 14:13 (niki).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

A đe slike?

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Potrgani" USB Flash Drive

evo uploado sam ih (opet...)

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Potrgani" USB Kabel
niki kaže...

p.p.s. kvragu i upload slika na ovom forumu...

  Hehehe :)

E sad samo pitanje jedno... Koja je poanta potrganog USB-a? Onako zajebancije radi ili? 
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Potrgani" USB Kabel

pa iz zajebancije, izgleda fora:)

 

uostalom, ovaj Kngston kojeg sam koristio je imao katastrofa kučište koje sam jedva otvara i bio je rozo-bjeli :)

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
moderator
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

Hehe tek sam skuzio sta si htio postici (i kako) kad sam vidio slike. :)

U svakom slucaju super izgleda, svaka cast.

 

Pripazi se ukućana i poznanika, da ne zamjene taj lazno potrgani s onim pravim potrganim, pa ga bace u smeće :))

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

Mogu zamisliti poglede ljudi kad to vide. Bilo bi zanimljivo doći na FER sa tim :)

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

dobro si se sjetio svaka cast,al ak je usb flas memorja potrgana onda ne radi ;) kolko sam ja skuzio uzo si usb konektor muski izrezo plastiku van ,zatim si od nekog usb sticka uzo pimpek na kojem je nasadena ta plocica i umetnuo u "kuciste" od muskog usb konektora?

recimi dal se varam ili neSmijeh

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Potrgani" USB Flash Drive

upravu si, to sam i ja napisao gore. ti si to malo uljepšao domaćim izrazima :))

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

Ovo mi je nekakva parody verzija stila 007!

Not bad at all!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Potrgani" USB Flash Drive
niki kaže...

upravu si, to sam i ja napisao gore. ti si to malo uljepšao domaćim izrazima :))

preveo BilyPiton,  odabrao i tekst uredio niki,čitao Miljenko KokotSmijeh
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

evo, sa vise slika i objasnjenja...

 

P.S. tvoj je mi je bolji Namigiva ( samo malo bolje "scufaj" žice )

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2008 14:57 (toon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: "Potrgani" USB Kabel

Lol, predobro!

Ovo bi trebalo u Bug sljedeći staviti! :D

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
16 godina
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

Super... hehe... zanimljivo zgleda. :D

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

Odlično izgleda. svaka čast!

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

Zanimljivo... Bilo je u Bugu ono s markerima, s PEZ figuricama i time...

 

Jel ima možda netko taj broj, pa da mi skenira i pošalje? Naravno, ako se redakcija slaže. Nevinašce

A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

kaj se ima slagat ili ne ak neko kupi bug to je njegovo vlasnistvo moze ga strgat ,zapalit kopirat ili bilo kaj tak da mislim ono isto koda kupis kucu i moras pitat suseda dali smijes se uselit

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

Ako nisi vidio na početku ili kraju BUG-a ima copyright gdje piše da je zabranjeno svako kopiranje sadržaja ovog časopisa(ili tako nešta). Pa da je to zakonito onda ćemo kupiti jedan primjerak BUG-a  i skenirati za cijelu HR...

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Potrgani" USB Flash Drive
UBIZEC cORPORATION kaže...

kaj se ima slagat ili ne ak neko kupi bug to je njegovo vlasnistvo moze ga strgat ,zapalit kopirat ili bilo kaj tak da mislim ono isto koda kupis kucu i moras pitat suseda dali smijes se uselit

Isto tako, ti kupiš igru i možeš ju slobodno kopirati cijelom susjedstvu... :rolleyes:
Black Knight kaže...

Ako nisi vidio na početku ili kraju BUG-a ima copyright gdje piše da je zabranjeno svako kopiranje sadržaja ovog časopisa(ili tako nešta). Pa da je to zakonito onda ćemo kupiti jedan primjerak BUG-a  i skenirati za cijelu HR...

 Jasno mi je, al ovo je stariji Bug, a i samo bih htio taj jedan prilog...


A mi smo ti ljudi tako obični, koji u životu bore se za svaki drugi dan ! Ne prodajemo tijela svoja nikome i još se uvijek čovjek zovem ja JA SAM SLOBODAN !!!
16 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

Ja nemam ništa protiv, slobodno to radite Cool

Samo sam objasnio kolegi kako to ide.

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: "Potrgani" USB Flash Drive

Najvjerojatnije ću i sam to napraviti. Vidio sam to i prije, a imam USB - C kabel viška :D

Kublach
15 godina
neaktivan
offline
RE: "Potrgani" USB Flash Drive
Black Knight kaže...

Ja nemam ništa protiv, slobodno to radite Cool

Samo sam objasnio kolegi kako to ide.

 ma znam ja sve kak to ide sam sam htio rec da mu niko nece prigovarat jel ak si u danasnjem svijetu posten i radis sve po pravililma nahebat cesNeodlučan
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

Super ideja

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis Intel E6750 2.67 ghz Gigabyte GA-PS3-DS3 Powercolor Radeon HD2600XT 2 Gb Ram Hitachi 320 GB HDD
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

Cool izgleda :)

Osnovan - 1878. Igralište - Old Trafford, Kapacitet - 76.212 Predsjednik - Joel i Avram Glazer Trener - Alex Ferguson Liga - FA Premier Ligue 2007/08. 1. mjesto ______________________ Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Potrgani" USB Flash Drive

Pozdrav,imam jedan problem.

Imam normalan transcendov 8-gigabajtni flash drive.

Problem je u tome sto je vjerojatno oksidirao.Valjda mi je ispao iz dzepa u rosnu travu kad sam izlazio iz auta,i nakon 3 dana kad sam se sjetio da mi ga nema i nasao ga u travi,bio je mokar i pun zemlje,i malo hrđav.Nekako sam ga očistio,brisao sat vremena,sušio,puhao...Nema sta ne.

Stavim ga u komp,ne prepoznaje nista,samo se usb grije i grije.

Ima li pomoci,ima li spasa,moze li ponovo proraditi? 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice