Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.103.970
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

ma jednostavno to rjesis, dok si npr u porukama i ides pisat poruku samo drzi prstom malo duze na ono mjesto gdje pises (bijelo) i pojavit ce ti se izbornik za odabir tipkovnice

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Znam, slucajno sam to napravio :)
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

imam gingerDX i kad mi se mob pali samo mi prikaze ono sony ericsson i neide dalje sta da radim ??{#}

Ivan Lozancic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
ivan147 kaže...

imam gingerDX i kad mi se mob pali samo mi prikaze ono sony ericsson i neide dalje sta da radim ??{#}

Iz xRecoveryja wipeaj Dalvik cache.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Upisi seus u google, vidit ces turorial za vracanje androida 2.1 , ocito si napravio nesto krivo pri instaliranju gingerdxa
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
ivan147 kaže...

imam gingerDX i kad mi se mob pali samo mi prikaze ono sony ericsson i neide dalje sta da radim ??{#}

napravi full data wipe iz xrecoverya

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
badboycro kaže...
ivan147 kaže...

imam gingerDX i kad mi se mob pali samo mi prikaze ono sony ericsson i neide dalje sta da radim ??{#}

napravi full data wipe iz xrecoverya

100% nije napravio full wipe

 

Don Believe The Type
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jeli gingerDX sam napravi particiju na sd-u za app2sd ili je trabam sam napravit?

Only the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 19:47 (RePlaY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Cini mi se da moras sam nezz tocno jer ja koristim Link2SD

Don Believe The Type
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Tomislav95 kaže...
Upisi seus u google, vidit ces turorial za vracanje androida 2.1 , ocito si napravio nesto krivo pri instaliranju gingerdxa

mozes mi dat lik od seusa ?? trazim nema nista

Ivan Lozancic
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Evo skini ovo http://www.sonyericsson.com/cws/support/mobilephones/downloads/subject/updateservice/w980?cc=gb&lc=en za W980 mozes odabrat X8 u programu kad instaliravas novi firmwire.

Don Believe The Type
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...
badboycro kaže...
ivan147 kaže...

imam gingerDX i kad mi se mob pali samo mi prikaze ono sony ericsson i neide dalje sta da radim ??{#}

napravi full data wipe iz xrecoverya

100% nije napravio full wipe

 

U 95% slučajeva ni ne mora. Zna se desiti ljudima da se stucka kod bootanja na GingerDX animaciji i wipeanje Dalvik cachea uz system cache rješava skoro uvijek taj problem. Ne treba za svaku sitnicu odmah bespotrebno wipeati sve.

Vi odmah muhu idete mlatiti macolom? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
p0temk1n kaže...
WrongType kaže...
badboycro kaže...
ivan147 kaže...

imam gingerDX i kad mi se mob pali samo mi prikaze ono sony ericsson i neide dalje sta da radim ??{#}

napravi full data wipe iz xrecoverya

100% nije napravio full wipe

 

U 95% slučajeva ni ne mora. Zna se desiti ljudima da se stucka kod bootanja na GingerDX animaciji i wipeanje Dalvik cachea uz system cache rješava skoro uvijek taj problem. Ne treba za svaku sitnicu odmah bespotrebno wipeati sve.

Vi odmah muhu idete mlatiti macolom? {#}

Zna se dogodit meni je to bilo kad sam instalirao cm7 i onda se stalno onaj boot screen od cm7 poslje sony ericsson loga vrtio izvadio sam bateriju opet stavio i mobitel se normalno dignuo u sistem.

Don Believe The Type
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Eo kupio sam mobitel, pa ako mi može neko reć kako da updejtam mobitel na 2.1, tj. gdje se može u mobitelu može vidit koja je verzija androida? Ja sam samo uspio nać firmware 2.1 jel to to možda?

Daria
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
jukiii kaže...

Eo kupio sam mobitel, pa ako mi može neko reć kako da updejtam mobitel na 2.1, tj. gdje se može u mobitelu može vidit koja je verzija androida? Ja sam samo uspio nać firmware 2.1 jel to to možda?

Na 2.1 si sigurno, a dalje nema službenih update-ova za X8 jedino, ako želiš custom ROM stavit.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

eve mi ok radi ali bootloader neznam otkljcat moze pomoc ?

Ivan Lozancic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Zašto sa gibgerDX u CynogenModu nemogu overclockat cpu a moga san kad san isprobava gingerxperia?

Jel triba nešto dodatno napravit? One module za stock karnel sam instalira.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Iman problem. Neradi mi zvučnik.

Nije mi pa ni nište nego san samo isprobava romove i prista je radit odjednom. Vratija san na 2.1 šta san ga backupa i opet isto, a slušalice rade kad stavim.Čuje se neki mali šum kao "tup" s vrimena na vrime. Šta da napravin? Jel zvučnik otiša hardverski il je nešto softverski?

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
RePlaY kaže...

Iman problem. Neradi mi zvučnik.

Nije mi pa ni nište nego san samo isprobava romove i prista je radit odjednom. Vratija san na 2.1 šta san ga backupa i opet isto, a slušalice rade kad stavim.Čuje se neki mali šum kao "tup" s vrimena na vrime. Šta da napravin? Jel zvučnik otiša hardverski il je nešto softverski?

Vjerojatno hardverski vrati sve kakvog si dobio kad je kupljen sve pocisti i salji u servis.

RePlaY kaže...

Zašto sa gibgerDX u CynogenModu nemogu overclockat cpu a moga san kad san isprobava gingerxperia?

Jel triba nešto dodatno napravit? One module za stock karnel sam instalira.

Da bi ocao u dx moras imat kernel.

Don Believe The Type
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

PA I IMA KARNEL!!! I ne mora biti custom karnel, ako si na to mislio! Zato i postoje moduli za stock! RePlaY svaki put kad promjenis rom PONOVNO instaliraj module za OC!!! Vjerovatno to nisi napravio i zato ne mozes OCat u GingerDX-u!

15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Meni ne želi nikako da se poveže na internet.. niti priko WIFI-a a ni nikako xD.. jel zna netko što treba napravit :S

Daria
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

imam problem ..{#} mozda za nekog banalan al ne i za mene...kako da napravim novi album i menjam nazive slika. Probao sam preko USB a da ubacim ceo folder(sa slikama) i nece...moze li mi neko pomoci,kupio sam ga pre par dana i ovo me nervira...unapred hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
jukiii kaže...

Meni ne želi nikako da se poveže na internet.. niti priko WIFI-a a ni nikako xD.. jel zna netko što treba napravit :S

Odi u postavke WiFi-ja i vidi jeli ti uopće našlo neku mrežu.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Da OptiDSL_9267 i OptiDSL_AD8F samo te dvije

Daria
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
jukiii kaže...

Da OptiDSL_9267 i OptiDSL_AD8F samo te dvije

Odaberi jednu od te dvije ako je tvoj internet{#}

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Ma moje su :P, stjecanje ip adrese.... Nije povezan!

Daria
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
jukiii kaže...

Ma moje su :P, stjecanje ip adrese.... Nije povezan!

Jesi se probao kod nekog drugog povezivati?

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

a nemam baš te mogućnosti xD (mora bi ić u grad kod rođaka..) ... pošto mi internet nije wireless doma nego je žićani jel je možda do toga?

Daria
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
jukiii kaže...

a nemam baš te mogućnosti xD (mora bi ić u grad kod rođaka..) ... pošto mi internet nije wireless doma nego je žićani jel je možda do toga?

Ne, i meni je žičani, al se spajam s X8 na njega. Možda ti je nešto u postavkama rutera isključeno, koji ruter imaš?

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

ruter mi je prije bio TP-Link koji mi se kvario, pa mi je došao čovik neki i stavio mi novi ruter piše samo OptimaTelekom : modem/router st 1704 optima SAGEMCOM

Daria
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice