Suspendirana stranica

poruka: 16
|
čitano: 3.958
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Suspendirana stranica

Imam problem, suspendirana mi je web stranica zbog "prekomjerenog korištenja resursa". Bar su mi tako rekli. Radi se o stranici rađenoj u Joomla. Stranicu sam radio duže vrijeme pa mi i nije baš ovo ok da je ugasim samo tako :S Pa ako bi netko mozda mogao pretpostaviti o cemu bi se radilio ako se susretao sa sličnim problemima. Slika u prilogu također:

 

 

powered by sashab
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Suspendirana stranica

Netko nesto? Kazu mi da obrisem SVE pluginove, ako to napravim onda komotno mogu i cijelu stranicu.

powered by sashab
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Suspendirana stranica

Zakupi bolji paket. Ovi šit paketi u shared hostingu ništa ne valjaju. Ne možeš pogoniti niti jedan cms kako želiš.

 

Uzmi neki od unlimited-a kao hostgator i slično i nećeš imati problema.

hacktivist
 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Suspendirana stranica

Možeš me uputiti točnije gdje baš? Trenutno mi se nalazi na:

 

http://www.infonet.hr/web-hosting/

powered by sashab
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Suspendirana stranica
sashab kaže...

Možeš me uputiti točnije gdje baš? Trenutno mi se nalazi na:

 

http://www.infonet.hr/web-hosting/

uzmi kod plus.hr

vidiš da te lažu -> kažu unlimited promet, a tebi blokiraju stranicu.

prebaci se na plus i uživaj. i da, znaš li koliko si prometa generirao?

u komunikaciji s aplus-om odmah napomeni da ćeš generirati X GB/mjesečno. da ti odmah kažu je li OK ili ne.

15 godina
offline
Suspendirana stranica

Zar nije problem u korištenju previše CPU-a. Ako tvoja stranica koristi 20-23% CPU-a kako piše to na chare hostingu baš i nije cool. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Suspendirana stranica

ak toliko procesora uzme joomla onda treba vps. shared hosting je slican kod skoro svih davatelja usluga, ne vjerujem da ce ti drugdje to isto dozvolit za 50kn mjesecno...

 

zalosno je to sto ne moras imat hrpu posjeta da bi joomla zadavila server :/

www.prijevodi-online.org
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Suspendirana stranica

Vjerojatno ili loši pluginovi ili krivo konfigurirana joomla. Joomlu izbjegavam jer je dosta "teška". Tu mislim na opterećenje servera i veličina same joomle. Preferiram Wordpress s kojim sam zadovoljan. 

http://www.Hedonist385.in
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Suspendirana stranica
sasa kaže...
sashab kaže...

Možeš me uputiti točnije gdje baš? Trenutno mi se nalazi na:

 

http://www.infonet.hr/web-hosting/

uzmi kod plus.hr

vidiš da te lažu -> kažu unlimited promet, a tebi blokiraju stranicu.

prebaci se na plus i uživaj. i da, znaš li koliko si prometa generirao?

u komunikaciji s aplus-om odmah napomeni da ćeš generirati X GB/mjesečno. da ti odmah kažu je li OK ili ne.

 

Kod njega nije problem promet, već CPU. Plus.hr i ja preporučujem 

http://www.Hedonist385.in
11 godina
neaktivan
offline
Re: Suspendirana stranica

Pozdrav,

 

vidim da je ista tema koja meni treba pa da ne otvaram novu. Imam problem koji je počeo prije dva - tri dana, stranica mi je radila normalno i jedno jutro više je nisam mogao otvoriti, samo sam dobivao blank page iako je adimistrator panel radio normalno (radi se o joomli).

 

Kada sam kontaktirao svog hosting providera rekao je da je vjerovatno problem u php-u kojeg su nadogradili. Kada sam ga pitao da li da pričekam da to poprave ili što mi je činiti kako bi vratio stranicu što prije nazad, jer mi je bitna za posao, rekao je da nemaju problema sa php-om i da je update izvršen sukladno najavi.

 

Onda sam ga zatražio da li mi može napraviti backup stranice od prije jedno tjedan dana, pošto znam da rade backupove na tjednoj bazi/mjesečnoj, međutim, odgovora od njihove strane nije bilo.

 

Krenuo sam raditi stranicu ispočetka, isto u joomli, novi template, i sad sam morao nekako prebaciti usere koji su bili na prošloj joomla stranicu na ovu novu koju sam radio. Našo sam componentu na joomla extensions (userport) koja exporta usere s prošle i importa na novu, međutim, ta komponenta je poslala mail svim tim korisnicima da su dodani na moju user listu, iako su se sami već prije registrirali, i naravno stiže mail od providera "stranica vam je suspendirana zbog spama, malware"?

 

Komponenta userport je svima na listi poslala mail da su dodani ponovo na listu na novu stranicu, iako ja to nisam ni znao. Sad sam zamolio providera ako mi može vratiti, tj. odsuspendirati stranicu što je prije moguće. Radi se o jednom domaćem, ne želim ga još imenovati. Mail o suspenziji mi je stigao jučer oko 18h, odma nakon toga sam poslao mail, ali još nema odgovora...

 

Da li se netko možda susretao sa sličnom situacijom i što mi je činiti pošto mi je stranica jako bitna?

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 7:42 (ZBM).
15 godina
offline
Suspendirana stranica

Ako su ti dizali PHP sa 5.2 na 5.3 onda pokusaj sljedece:

 

u php.ini dodaj sljedece linije:

 

 

cgi.force_redirect = 1

cgi.fix_pathinfo = 0

 

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Suspendirana stranica
Bypass kaže...

Zakupi bolji paket. Ovi šit paketi u shared hostingu ništa ne valjaju. Ne možeš pogoniti niti jedan cms kako želiš.

 

Uzmi neki od unlimited-a kao hostgator i slično i nećeš imati problema.

ništa nije unlimited, i ako ti kažu tako nije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Suspendirana stranica
tnakir kaže...

Ako su ti dizali PHP sa 5.2 na 5.3 onda pokusaj sljedece:

 

u php.ini dodaj sljedece linije:

 

 

cgi.force_redirect = 1

cgi.fix_pathinfo = 0

 

Gdje se nalazi taj php.ini file?

15 godina
offline
Re: Suspendirana stranica
ZBM kaže...
tnakir kaže...

Ako su ti dizali PHP sa 5.2 na 5.3 onda pokusaj sljedece:

 

u php.ini dodaj sljedece linije:

 

 

cgi.force_redirect = 1

cgi.fix_pathinfo = 0

 

Gdje se nalazi taj php.ini file?

mozda u rootu, mozda u /etc folderu... neznam. Nazovi support i pitaj ih.

 

Kada smo mi prebacivali PHP na 5.3 svaka joomla i neki wordpressi su bili shebani. 90% slucajeva je bilo rijeseno postavljanjem ova dva parametra u php.ini. Takodjer smo mi svim klijentima rijesavali probleme sa web stranicama, zamoli svog providera da ti to odradi. 

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Suspendirana stranica

Vjerujem da znam o kojem hosteru se radi, tako da sumnjam da ce mu to odraditi :)

Neki dan sam im otvorio ticket da nam pushaju 15ak domena, u 3 dana nisam dobio odgovor :/ , ali naravno da se tuku u prsa sa "najboljim supportom" :)

http://www.winblogs.net
15 godina
offline
Re: Suspendirana stranica
Alesandro kaže...

Vjerujem da znam o kojem hosteru se radi, tako da sumnjam da ce mu to odraditi :)

Neki dan sam im otvorio ticket da nam pushaju 15ak domena, u 3 dana nisam dobio odgovor :/ , ali naravno da se tuku u prsa sa "najboljim supportom" :)

Mi smo imali nekih 400 joomli na ovom serveru kojeg smo upgradeali na 5.3 i svaku smo rucno prosli i popravili greske. Izgubili smo dva tjedna na to al jbg, sto se mora nije tesko.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice