Pomoč oko skripte

poruka: 6
|
čitano: 3.395
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Pomoč oko skripte

Ovako radim website za jednu Trgovinu.Pošto sam web dizajnerski orijentiran nemam previše znanja oko web programiranja trebam pomoč.Dosta sam googlao ali nigdje nisam našao ono što tražim pa ako neko zna gdje ima ili ima vremens mi izraditi skriptu koju ču opisati.Pored svakog artikla stoji slika sa košaricom,posjetitelj klikom na košaricu stavlja artikal u nju.Artikli se zbrajaju i prikazuju u posebnom odjeljku sa strane.Tu se može i prikazivati broj artikala naručenih i ukupna cijena.Kupac bi trebao imati uvid u u popis artikala koje je naručio.Da ne duljim naručivanje bi se vršilo pomoču obrazca koji bi se slao na e-mail ili pohranjvati na srtanici.

Hvala!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko skripte

To je u biti čitava aplikacija koja se mora isprogramirati . ne znam baš da će netko cijeli kod izraditi,jer koja baza podataka,koji skriptni jezik hočeš ,i da se napiše način na koji se sve može spremati i skriptni dio obradi ,da li to paše tvojoj stranici .Ima tu detalja.Sve i da sad hoću  nemam vremena baš,ali ako netko zapne pri odgovaranju tebi ,pomognem (uglavnom ASP.Net).

Private
15 godina
offline
RE: Pomoč oko skripte

Radi se o PHP i MySQL tehnologiji!!!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko skripte
ivan3854 kaže...

Radi se o PHP i MySQL tehnologiji!!!

nije bitna tehnologija! poanta je u tome da nisi nista isprogramirao, a trazos da ti netko napravi cijelu web aplikaciju!

uzmi 2 ili 3 knjige o PHP/MySQL developmentu i za mjesec i pol ili dva si sam slozis sve.. mozda nece biti max. optimizirano, ali sve ce raditi i sam ces biti autor...

ili plati nekome da ti to sve slozi.. jer to nije posao od dan, dva, tri.... ima tu "štrikanja".....

knjiga za početak - na hrvatskom

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko skripte
ivan3854 kaže...

Ovako radim website za jednu Trgovinu.Pošto sam web dizajnerski orijentiran nemam previše znanja oko web programiranja trebam pomoč.Dosta sam googlao ali nigdje nisam našao ono što tražim pa ako neko zna gdje ima ili ima vremens mi izraditi skriptu koju ču opisati.Pored svakog artikla stoji slika sa košaricom,posjetitelj klikom na košaricu stavlja artikal u nju.Artikli se zbrajaju i prikazuju u posebnom odjeljku sa strane.Tu se može i prikazivati broj artikala naručenih i ukupna cijena.Kupac bi trebao imati uvid u u popis artikala koje je naručio.Da ne duljim naručivanje bi se vršilo pomoču obrazca koji bi se slao na e-mail ili pohranjvati na srtanici.

Hvala!!!

Sta se primas posla ako ga nisi u stanju odradit sam. Za to sto mislis napravit "elektronička košarica" potrebno ti je napravit bazu podataka u kojoj ce bit pohranjeni svi artikli, preporucam ti da koristis MYSQL (jer je besplatan), pomocu SQL UPITA pristupas podacima iz baze. A da bi te SQL upite inplemetiro u svoj kod, potrebno ti je poznavanje nekog programskog jezika (PHP,ASP,JavaScript).

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
15 godina
offline
Pomoč oko skripte

A generalno i ne treba bazu, radio sam par shopova dje stranke hoce najjeftinije sto se može ponuditi, slanje narudzbe na mail recimo, koliko god to banalno zvuci ljudi to traze. A razvoj kosarice u webshopu ti i je najtezi dio posla. Da je .net još bi ti i poslao svoju najednostavniju varijantu

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice