000webhost.com problem

poruka: 12
|
čitano: 3.791
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
000webhost.com problem

Napravio sam stranicu na ovom hostu.Sve je odlično

samo neznam kako ubaciti Adsense oglase. Može pomoć?

 

Hvala

Linux 1: 0 Windows
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
000webhost.com problem

jesi li ti napravio stranicu, mozda u htmlu, i stavio je na server preko ftp-a??

k1.c0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
000webhost.com problem

Na cpanelu 000webhost.com-a sam odabrao web builder i odabrao template

Linux 1: 0 Windows
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
000webhost.com problem

poznajes li programske jezike za izradu weba (HTML, PHP ASP...) ???

k1.c0
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
000webhost.com problem
ja sam napravila stranicu na joomli (localhost) i "zakupila" free hosting na 000webhost.com i free domenu (poddomena) ... e sad ... kako da ja uploadam stranicu na internet ? ne snalazim se baš :(
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 000webhost.com problem

Nekim FTP klijentom, poput FileZilla-e. Na svoj računu od 000webhosta imaš FTP adresu, korisničko ime, lozinku i port. To je ono što ti je potrebno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: 000webhost.com problem
Sa 000webhostom je to mission impossible. Postoji način, ali ako si početnica sumnjam da ćeš moći to napraviti. Problem ti je što joomla ima oko 16k fileova, a quota za upload je 10k fileova. Eh sada, kada bi te sve fileove zipala u 1 mogla bi uploadat, ali nebi mogla unzipat, jer unzip nije dostupan na free accountu. Način na koji sam ja to napravio je da sam uz zip file uploadao php skriptu za unzipanje, izmjenio potrebne podatke i pokrenuo ju.
13 godina
offline
000webhost.com problem

Ili neka uploada recimo 8k fajlova odjednom, pa da dvaput uploada, tako bi moglo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 000webhost.com problem
david7 kaže...

Ili neka uploada recimo 8k fajlova odjednom, pa da dvaput uploada, tako bi moglo...

Joolma uopce nema 16k fileova. U najnovijoj stable verziji(2.5.6) ima 4.8k fileova. Evo taman je uploadam na 000webhost.com i ne vidim nikakvih problema.

I would love to change the world, but they won't give me the source code
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2012 17:29 (captain_soap_McTawish).
13 godina
neaktivan
offline
Re: 000webhost.com problem

Joomla ima izrađene komponente za to samo trebaš komponentu za to instalirat i napravit account na adsensu. No ima drugi jedan problem SEO i PPC kampanje su usko vezane i nemogu se odvojiti jedno od drugoga te ako nemaš nekog znanja sa SEO neš ostvarivat neku zaradu.

 

Da sad ne ulazim u detalje oko SEO to ti na takvim serverima neće bit moguće iz mase razloga od optimizacije stranice do samog servera, neki put sam server zna igrat veliku ulogu u tome.

12 godina
neaktivan
offline
Re: 000webhost.com problem
A oprosti onda, znam da je imala 1.5 ili 1.7 16k fileova nisam znao da su to uredili toliko.
13 godina
neaktivan
offline
000webhost.com problem

Ja "riješila" problem uploadanja joomle na 000webhost ... napravila sam sve iz početka :) 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice