Windows 10 100% cpu

poruka: 6
|
čitano: 2.062
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Windows 10 100% cpu

Pozz 

 

Imam problem na laptopu, da mi je proc gotovo stalno na 100% I ne mogu nista, niti igratii , kad pogledam koji proces zauzima probam ugasiti spadne CPU pa onda opet bude na 100% I tako u krug. 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Windows 10 100% cpu

Malwer ?

Postoje mineri koji djeluju kroz browser a prekidaju aktivnost kada pokrenes task manager....
11 godina
offline
Re: Windows 10 100% cpu

Ocisceno sve. I nakon toga opet stavio novi windows.

Finger Up :)
7 godina
offline
Re: Windows 10 100% cpu

Nemora to biti vezano uz windowse. Ako imas google account, i ako se u chrome ulogiravas tim accountom, to svaki puta iznova povlaci sve tvoje favorite, adone i sl....

Samo nagadjam, jer je premalo informacija o tvom pc i softverima koji su gore, tvojim accountima...

Da ti nije ruter zarazen ?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Windows 10 100% cpu
bunker kaže...

Nemora to biti vezano uz windowse. Ako imas google account, i ako se u chrome ulogiravas tim accountom, to svaki puta iznova povlaci sve tvoje favorite, adone i sl....

Samo nagadjam, jer je premalo informacija o tvom pc i softverima koji su gore, tvojim accountima...

Da ti nije ruter zarazen ?

 Novi laptop nema 3 mijeseca... Bio spojen ili ne bude isto. A vidim da ima dosta ljudi problema sa time, neki nesta cackaju po registriju neki ovo neki ono ... Ne znam dali ima neki jednostavniji nacin da se to napravi

Finger Up :)
15 godina
offline
Re: Windows 10 100% cpu
razermario kaže...

Ocisceno sve. I nakon toga opet stavio novi windows.

 -nakon instalacije potrebno je obaviti sve updateove.. a to traje, sec.bugovi/spectre npr. Ponekad čekaš satima/danima zbog tko zna čega (MS serveri...).

-ili imaš HW problem, pogrešnu postavku (BIOS, driver, OS, app..) .. npr defaultno je uključena cortana.. bezbrojne druge (nepotrebne app), defaultno se radi defrag, scan, .. sve to traje i opterećuje cpu, gašenjem kroz task manager samo pogoršavaš/ponavljaš.. tj to se ne radi tako na ćoravo, ne popravlja se na ćoravo.. osim u hackerskim filmovima kad je dovoljno stitsnuti enter..

pa do tog, koji win, od kuda.. (izvor).. već par godina je čist-ispravan na MS stranicama i nema potrebe za 'boljim' izvorom.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice