Win7 wifi drivers problem

poruka: 4
|
čitano: 1.653
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Win7 wifi drivers problem

Pozdrav,

svježe instalirani Win7 na laptopu, ali nikako do interneta. Ranije se laptop uredno spajao na net putem wifi-a, ali sada neće.

Instalirao sam sve drivere od laptopa sa HP-ove stranice ...ali i dalje nikako do interneta.

Ne kužim od kuda da krenem uopće. Ako idem na troubleshoot, kaže mi: Plug an Ethernet cable into the network adapter "Local area connection"

...ali nije mi lako doći do kabla, jer je udaljen i djelim tu vezu sa nekoliko ljudi. Ne kužim kako se spojiti sa wifi-om?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Win7 wifi drivers problem

Neznamo tip laptopa a većina laptopa zna imati različite wifi adaptere pa ako ti nudi još neke probaj te druge drajvere.

Ukoliko to ne radi ni sa drugim spoji se negdje lan- kablom na internet i u device-menager od control panela probaj na wifi adapteru desni klik , property i update driver.

Ako ni to ne pomogne  umjesto "update drajvera" tu pod property vidi ID hardvera pa googlaj taj broj da nađeš drajver.

 

.....usput provjeri da li je tipkom na laptopu uključen wifi .... to sam prvo trebao napisat :(

14 godina
offline
Re: Win7 wifi drivers problem
bozoou kaže...

Pozdrav,

svježe instalirani Win7 na laptopu, ali nikako do interneta. Ranije se laptop uredno spajao na net putem wifi-a, ali sada neće.

Instalirao sam sve drivere od laptopa sa HP-ove stranice ...ali i dalje nikako do interneta.

Ne kužim od kuda da krenem uopće. Ako idem na troubleshoot, kaže mi: Plug an Ethernet cable into the network adapter "Local area connection"

...ali nije mi lako doći do kabla, jer je udaljen i djelim tu vezu sa nekoliko ljudi. Ne kužim kako se spojiti sa wifi-om?

Daj nam hwid, ili skini SDI Origin negdje, pa ga pusti da on nađe. Možda uspije.

9 godina
offline
Win7 wifi drivers problem

Hvala na svim sugestijama!! ;)

Laptop je došao tek k sebi nakon što smo ga s kabelom spojili na internet...pa je onda odradio neke updejtove i proradilo. Do tada jednostavno nije uspjevala instalacija niti jednog drivera za wifi sa HP-ove stranice.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice