UTorrent

poruka: 45
|
čitano: 17.890
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: UTorrent
pink panther kaže...
Da li ti je na dnu zelena kvacica?je si li cekirao otvorenost porta?

 Zelena jest, ali stoji tako stalno. Kad idem na test veli da port nije otvoren. (ukljuceno mi je: automatic port mapping (cak i da nije, isto mi je)).

13 godina
neaktivan
offline
Re: UTorrent
Idi online na check open port pa probaj vidjet da li ti je otvoren port,i da nezaboravi nakon sto vrsis promjene u torrent klijentu ga svaki put restartat,ponovno pokrenut klijent.
15 godina
offline
Re: UTorrent
uss kaže...

Ne volim davati savjete ako ne znam konkretno odgovoriti, ali pošto vidim da se problemi sa uTorrentom i BitTorrentom nastavljaju, preporučio bi svima da pređu na qBitTorrent. Godinama sam koristio uTorrent, i sa zadovoljstvom ga koristio. Onda su ubacili reklame (koje su se dijelom mogle isključiti) i pojavili su se još neki problemčići. Posebno me iritiralo što se ne može instalirati u Program Files folder, nego automatski ide u User app data. Dešavalo mi se da ga CCleaner obriše. Probao sam sve ostale klijente BitComet, Tixiati, Deluge, Transmission ali sam se zadržao na qBitTorrentu. Jednostavno je najbolji jednostavno ali moćno sučelje, open source, radi na Linuxu, Windowsu i Mac OS-u, omogućava sekvencijalno skidanje paketa tako da možeš gledati film dok se skida itd.

 ..extra radi qBitTorrent/def. postavke....full speed koliko net dozvoljava.... hvala..

11 godina
neaktivan
offline
UTorrent

meni isto pravi uTorrnet problema prije dva dana radio mi je normalno i najednom kad sam htio skinuti film pokazao mi je upozorenje ;Novija verzija utorrneta je već pokrenuta zatvorite program i tako stalno mi sada pokazuje i nemogu skinuti niti jedan film imam verziju utorrneta 3.4.5. pa sam probao skinuti bittorrent ista stvar ,ali nemogu ga više nit izbrisati možda netko zna o čemu je problem da mi da neke savjete hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: UTorrent
franjom19 kaže...

meni isto pravi uTorrnet problema prije dva dana radio mi je normalno i najednom kad sam htio skinuti film pokazao mi je upozorenje ;Novija verzija utorrneta je već pokrenuta zatvorite program i tako stalno mi sada pokazuje i nemogu skinuti niti jedan film imam verziju utorrneta 3.4.5. pa sam probao skinuti bittorrent ista stvar ,ali nemogu ga više nit izbrisati možda netko zna o čemu je problem da mi da neke savjete hvala

 Kako bi izbjegao UAC prilikom apdejta uTorrent i BitTorrent se ne instaliraju u Program Files nego u korisnički folder (c:\Users\YourName). Može se desiti da  programi za čišćenje (CCleaner) obriše cijeli njegov folder ili neke fajlove. Zato pogledaj u C:\Users\tvojeime\AppData\Local (prikaz skrivenih fajlova i sistemskih mora biti uključen) i obriši ručno folder uTorrent. Zatim CCleanerom očisti registry, a zatim probaj instarilati novu verziju. Naravno probaj prije ove procedure uninstalirati nekim programom (Revo uninstaler).

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
11 godina
neaktivan
offline
UTorrent

hvala na pomoći pokušat ču što kažeš moj utorrnet nalazi se na My computer neznam dali je to to sad se desilo nešto drugo uvezi utorrunta pa ču napisati možda još nekom dobro dođe svaki dan kad sam htio otvoriti utorrnet pokazo mi je još jednu poruku želiš li vratiti na verziju 3.4.5. ,ako klikneš :ne .Možeš i dalje koristiti utorrnet ja sam stalno kliknuo na oznaku ne ---danas sam odlučio kliknuti obrnuto na oznaku ,;DA pa šta bude tako mi ne radi i sad se desilo da mi je utorrnet proradio normalno i sad radi okej srdačan pozdrav

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
UTorrent

opet se javljam uvezi torrenta radio mi je jedan dan skinuo sam jedan film i sada opet ista stvar kad otvorim utorrent pokaže mi upozorenje :nova verzija utorneta 3.4.5 već je pokrenuta zatvorite program pa sam prmao na drugi način isto preko utorrneta da skinem datoteku (spremi ) napr.neki film ) i poslije ju zalijepim URL na utorrnet i tako mi skine ali poslije bude piše feilid datoteka opet ništa pokušao sam što gosodin (uss )kaže imam revo unistal koji sve skida ,ali to nije mogao a cleaner isto nije mogao očistiti pa da instaliram novi utorrnet to mi se tako čini kao da netko drugi uključuje negdje drugdje i ja ne mogu ništa pomozite mi hvala lijep pozdrav svima

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
UTorrent

mislim da sam sada konačno uspio uvezi utorrneta sada mi sve radi pronašao sam da mi anti malvare program 360 total sekurity sve korisne datoteke uništava on je jako dobar anti malvare program samo ne volji nijednu datoteku na kompjuteru to sam zato napisao možda če još netko imati istog problema pa neka si nađe ovdje srdačan pozdrav

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
UTorrent

pozz ljudi.Meni bi trebala pomoc oko seedanja.Posto sam na privatnim trackerima.Ugl sto se tice zutog trokutica,ponekad se pojavi,ponekad nestane i nema nicega u tom djelu.A kada i je taj trokutic,kliknem na njega i provjerim dal je sve uredu i kada zavrsi chekiranje,pokaze zelene kvacice.Dal to znaci da je sve ok ili ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
UTorrent

Pozzz ljudi.Treba mi jedna pomoc.Znaci ovako ide.Ovaj FASCINANTNI WIN10,koji ku*ca ne valja,brise programe,nakon upgradea 7ice,sacuva fileove od 7ice i guta mi hard,bloka svako tolko i kao da mu nije bilo dosta,sad mi je CIJELI utorrent izbrisao i morao na novo instal.Da stvar bude u ku*cu,ja sam na privatnim trackerima i imam par filmova koja trebam od seedati.Filmovi su veliki i sada ja neznam,dal ja trebam OPET ponovno skidat te filmove ili ih mogu nekako vratiti na seed?Jer imam izvornu datoteku na kompu,kako torrent klienta tako i file.Molio bih vas da mi objasnite kako.Jer ja sam pokusao samo pokrenuti tu izvornu datoteku,ali program krene ponovno skidat.

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: UTorrent
Endymon kaže...

Pozzz ljudi.Treba mi jedna pomoc.Znaci ovako ide.Ovaj FASCINANTNI WIN10,koji ku*ca ne valja,brise programe,nakon upgradea 7ice,sacuva fileove od 7ice i guta mi hard,bloka svako tolko i kao da mu nije bilo dosta,sad mi je CIJELI utorrent izbrisao i morao na novo instal.Da stvar bude u ku*cu,ja sam na privatnim trackerima i imam par filmova koja trebam od seedati.Filmovi su veliki i sada ja neznam,dal ja trebam OPET ponovno skidat te filmove ili ih mogu nekako vratiti na seed?Jer imam izvornu datoteku na kompu,kako torrent klienta tako i file.Molio bih vas da mi objasnite kako.Jer ja sam pokusao samo pokrenuti tu izvornu datoteku,ali program krene ponovno skidat.

 Ako si član THR-a tamo ima dobar tutorijal o vraćanju torrenata na seed. (reseed)

11 godina
offline
UTorrent

Pozz ljudi.Jucer sam poceo imat problema sa utorrentom i samim port forwardingom.Ugl imao sam neki problem sa drugim kompom i trebala mi je internet veza i onda sam taj kabal od neta koji mi je ustekan u ovaj PC,ustekao u taj drugi.I nakon par sati vratio sam sve kako je bilo i sada nemogu nikako dobiti zelenu kvacicu na Utorrentu.Prvo mi je stajao zuti trokutic i kada odem pod njega i testiram dal je otvoren port,napise da je sve uredu,a stoji zuti trokutic.Probao sam i restart routera i opet nista.Otisao sam u postavke rutera da vidim da mi se nije mozda restartao router i izbrisao onaj port koji sam postavio prije i nije,stoji tamo i sve je nastimano.Jer preko tog porta do tog dana je sve radilo odlicno.Restartao sam komp i nakon podizanja WIN10 vidim na Utorrentu sada X crveni i sada bas ne radi uopce torrent.Odem pod njega da istestira dal sam dostupan pisu opet zelene kvacice da je port otvoren i da imam vezu....Ko koga sad tu....?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: UTorrent
Koliko je bitna zelena kvačica u odnosu na žuti trokut i ružni x....taj x je meni godinama prisutan ali brzina skidanja mi je uvijek preko maximalne moguće (50-56 MGb)?
Frka85
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
UTorrent

Jel utorrent ima neki limit od 10 MB/sec downloada? Jer imam 500 mbita brzinu interneta a skida oko 10 cijelo vrijeme.. sad nezz jel do torrenta kojih skidam? Jer s privatnih skidam s 500+ seedera

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: UTorrent
maxy0 kaže...

Jel utorrent ima neki limit od 10 MB/sec downloada?

 nema

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice