Usb device not recognized

poruka: 13
|
čitano: 6.697
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Usb device not recognized

Imam problem sa stampacem, probo sam sa svim mogucim driverima, medutim kada prikopcam na pc izabici mi eror "usb device not recognized" , 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Usb device not recognized

Kabel ti ne valja. Imao sam isti problem i bio je do kabela. Veoma vjerojatno da je do toga ako si isprobao sve drivere. Pokušaj pa javi.

When all else fails - crowbar the fucker
13 godina
neaktivan
offline
Re: Usb device not recognized

Jutros sam od nervoze pocupo kablo, i evo prije sat vremena otiso kupio novi i opet me zeza !!!

15 godina
offline
Usb device not recognized

Mislim da ti ovo nema veze sa driverima. Da je do drivera ne bi pisalo uknown device. Izbriši sve drivere od printera. Iskopčaj printer, ponovo instaliraj drivere i nakon toga ga ukopčaj opet i uključi. Ako i to ne upali, onda si kupio krivi kabel.

 

EDIT: Uštekaj u drugi USB port?

When all else fails - crowbar the fucker
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 16:24 (username).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Usb device not recognized

Ma nemoguc da sam kupio krivi kabal, jer prije ,instaliro sam jedno 4 puta dirvere pa sve ponovo međutim nista opet,ne znam vise sta cu uradit

15 godina
offline
Usb device not recognized

Pokušaj na drugome kompu. Nemam pojma što bit ti još mogao reći osim da printer ne valja? Instalacija printera ne može biti jednostavnija. Ubaciš cd, nakon nekog vremena ti kaže da ukopčaš printer i da ga uključiš i to je to.

When all else fails - crowbar the fucker
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Usb device not recognized

U kuci imam samo jedan komp, ee sad mi se neda nosat stampac do nekog posto je prevelik itd.., jel moguce da je otiso usb prikljucak na stampacu, i ako jeste jeli moguce to zamjenit ??'

15 godina
offline
Re: Usb device not recognized
svire kaže...

U kuci imam samo jedan komp, ee sad mi se neda nosat stampac do nekog posto je prevelik itd.., jel moguce da je otiso usb prikljucak na stampacu, i ako jeste jeli moguce to zamjenit ??'

Moguće je ali su šanse za to stvarno minimalne. Ja dajem desnu ruku da je do kabela. Pozdrav

When all else fails - crowbar the fucker
13 godina
neaktivan
offline
Re: Usb device not recognized

Ne vjeruje druze da je do kabla, posto sa prvim kablom sto sam pocuo isto mi se desavala , i evo sada sa novim !! 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Usb device not recognized
pocupo,
12 godina
offline
Usb device not recognized

koliko imas usb u kompu? i koliko ti je njih u uporabi? pokusaj sve istekati i samo printer ustekati.. nemas kaj izgubiti

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Usb device not recognized

to se meni zna često desiti kad idem ukopčat obični USB stick , onda samo ukopčam u drugi USB port na kompi i proradi. 

 

EDIT: Probaj spojit to sve upali štampač  i restartaj komp.

I.Č.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Usb device not recognized

Imam slican problem. Dosta cesto mi se događa da bez da taknem kuciste (pomaknem kablove) zasvira onaj zvuk da je nesto istekano i onda nakon 2-3s zvuk da je ustekano i dalje radi, ali tu i tamo se kad se nazad "usteka" pise USB device not recognized bla bla bla. To se dogodi svakih 30-40min.

 

Svi portovi iza na maticnoj su zauzeti i svi su radili bez problema do pred mjesec dana, onda je to sve pocelo.

Cogito, ergo sum
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice