Software-i sa torrenta-licence.

poruka: 4
|
čitano: 911
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Software-i sa torrenta-licence.

Za početak ispričavam se ako sam fulao mjesto gdje da ovo pitanje postavim, tako da nemojte pomisliti da sam troll :D

 

Zanima me što bi se dogodilo kada bi netko skinuo npr. neki autodesk program (ili bilo koji drugi program, bilo kojeg vlasnika/proizvođača) i sa njime radio modele u igrama ili efekte u filmovima?

Kaznenu prijavu? da li je uopće moguće nekoga tako otkriti?

 

Hvala svima na odgovorima!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Software-i sa torrenta-licence.

Jednostavno ako imaš firmu moraš imat i licencu za software, za hobistički rad te nitko neće gnjaviti.

Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Software-i sa torrenta-licence.

Da li to spada npr, da se mala grupa pojedinaca skupi i napravi film/igru koja/i se bude prikazivao u kinima/nađe na steamu ?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Software-i sa torrenta-licence.
četvrtko kaže...

Da li to spada npr, da se mala grupa pojedinaca skupi i napravi film/igru koja/i se bude prikazivao u kinima/nađe na steamu ?

 

Utrošiš x vremena na film/igru, ja to ukradem i stavim na torrente. Koja će biti tvoja reakcija? Sigurno ti neće biti drago. Ili ako izvučem modele/teksture/glazbu van i isto stavim na torrente?

 

Nemoj biti sh00pak i krasti od ljudi da bi kasnije zaradio na tome. Ili kupi legalan softver ili koristi free alternative koje za to područje ima. Ako želiš da netko cijeni i poštuje tvoj rad, pa onda ti cijeni tuđi.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice