Skener Canon lide 110

poruka: 9
|
čitano: 2.863
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Skener Canon lide 110

Imam win 10 i nikako ne mogu drivere instalirati za ovaj skener, nema sanse....ima li neko resenje ? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Skener Canon lide 110

 

 

Imam ja PIXMA 8500 pa ne more, samo do Windovsa 7, my big bad 

Provjeri koji driveri trebaju, morti neki noviji?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Skener Canon lide 110

napise on da je instalirao driver, ali kad odem u start menu, pa na canon skener samo ima read.txt nista vise, uopste ne moze da se starta program za skeniranje

 

na starom kompu sam isti imao win 10 i sljakao je skener bez problema

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2022 20:38 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skener Canon lide 110
Ako fali samo aplikacija za skeniranje instaliraj naps2, ako je drajver instaliran.
9 godina
online
Re: Skener Canon lide 110
Goran01 kaže...
Ako fali samo aplikacija za skeniranje instaliraj naps2, ako je drajver instaliran.

 hvala, sa ovim je uspjelo, i jos nesto, puno brze skenira nego prije

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2022 7:05 (dadotb).
15 godina
online
Re: Skener Canon lide 110

-ovisi koji driver se korisiti stari TWAIN ili windowsov WIA .. dok skenirati može bilo koja apps tj driveru se pošalje zahtijev dok izlaz može biti u tu app ili file, npr bilo koji preglednik slika kao i win-sken mala app koja se koristi ako nema ništa drugo-bolje.

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skener Canon lide 110
dadotb kaže...

napise on da je instalirao driver, ali kad odem u start menu, pa na canon skener samo ima read.txt nista vise, uopste ne moze da se starta program za skeniranje

 

na starom kompu sam isti imao win 10 i sljakao je skener bez problema

Driver je samo komunikacija između računala i uređaja, tebi treba sad program (aplikacija) koja će koristiti taj driver. Već su ti kolege napisale, ali evo još jednom pojednostavljeno kako bi ubuduće lakše i brže riješio problem.

 

Canon ima svoje aplikacije, klik na Software pa na MP Navogator. Naravno možeš koristiti i 3rd party aplikacije (photoshop, gimp...).

 

https://www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/scanners/lide_series/canoscan_lide_110.html?type=download&language=en&os=windows%2010%20(64-bit)

9 godina
online
Skener Canon lide 110

hvala svima na pomoci, uspjelo sa NAPS2 programcicem i brze radi nego prije i sve je lakse 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice