Ruše mi se browseri? DEP ili što već?

poruka: 6
|
čitano: 1.550
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Ruše mi se browseri? DEP ili što već?

E, kao sto rekoh u naslovu... 

 

Prije par dan mi se desila slicna stvar i ja u pokusaju skeniranja kompa vidim da defender ne mogu upaliti, rekoh sigurno neki virus, stavim avast, on sve skenira, nista ne pronađe... 

Sljedeće idem uraditi system restore, ono se ne moze otvoriti, kao problem je u tome sto je action center isključen, i reko odoh ja formatirat diskove, nisam dugo i stavim svježi windows 8.1 na njega nazad... 

Usput rečeno original je... ;) 

 

I maloprije sjedam za komp kad opet ista stvar. xD Pritisnem na chrome, on se otvori i zatim se ugasi bez ikakve obavijesti, odem u explorer ono ponovno isto, samo dobijem obavijest da kao neki potencijalno

opasno softver ili tako nesto me blokira da pristuim stranici... i onda se i on srusi :S 

 

E, sad vam pisem iz yandex browsera koji ovako ponekad radi -.- trazio sam po netu, ali ne nadjoh rješenje... DEP sam mijenjao u postavkama, ali ga se ne moze nikako skroz isključiti, a kad sam pokusao staviti chrome na listu

za izuzetke onda mi je iskocila obavijest kao da to ne mogu uraditi XD

 

Ako moze pomoc hvala ;) 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ruše mi se browseri? DEP ili što već?

Pokušaj skinuti(nabaviti) Chrome koji ne moraš instalirati nego ka pokreneš direktno sa sticka, bez instalacije. Dali se i onda ruši?

Dali su to čisti Windowsi ili si instaliravao još neki softwer, možda neki SW uzrokuje tvoj problem.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Ruše mi se browseri? DEP ili što već?

Samo windows, foxit i office 13, chrome I yandex XD 

 

A, kao sto rekoh, desilo mi se i dok je nakrcan programima... 

 

Brzo se par prozora cmd pojavilo, nestali su i odjednom vise browseri ne rade XD 

15 godina
offline
Ruše mi se browseri? DEP ili što već?

Ista stvar i meni, pred 2-3 dana se kanta 5x ugasila ćim sam firefox otvorio. Iskopao na kompu avg, instalirao, napravio scan, pobrisao sve zločudno i sad kanta opet normalno radi...

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ruše mi se browseri? DEP ili što već?

A, meni prvo nije dao system restore... Kad ja jučer ponovno ista stvar i uspijem napraviti restore i eno radi normalno XD 

12 godina
offline
Ruše mi se browseri? DEP ili što već?

E, da evo ga opet... pisem trenutno iz firefoxa, koji nije zahvacen ovom greskom, ali chrome i internet explorer su ponovno oni koji se ruse xD

 

I to sam sad dobio poruku, kao error diska, user/moje ime/documents folder, kao tu je problem, antivirus tu nista ne pronalazi :S a, ni nigdje na disku,

dok kontrola diska kaze da je sve ok s njim ...

 

Automatsko rješenje, kao ono pokazi vise informacija me tu na ovaj link bacilo -.-

 

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-windows_programs/corrupted-documents-folder/e2a7660f-8eea-4f27-b2e6-e77a0f0c1535

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2014 12:03 (bojanoo7).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice