Podsjetnik - program?

poruka: 11
|
čitano: 14.204
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Podsjetnik - program?

Ovako, dugo vremena provodim na računalu i tako zaboravim neke svoje obaveze. Sada, u Windowsu 7 (kojeg koristim) imam one stickse koje "priljepim" na desktop, ali to ne vidim uvijek (ne budem stalno na desktopu). Sada me zanima postoji li nekakav program u kojeg upišem obavezu i vrijeme, i ona mi u to vrijeme iskoči pred oči? Hvala!

Prof. dr. sc. torrentologije
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2010 19:58 (Brzi97).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Podsjetnik - program?

Znal itko?

Prof. dr. sc. torrentologije
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Podsjetnik - program?

Nemam ti sad vremena tražit po googlu ali sam potraži. Sigueno postoji neki alat za to. Kad budem imao vremena potražim ti ja!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Podsjetnik - program?

Outlook

15 godina
neaktivan
offline
RE: Podsjetnik - program?

jel ima tko preoporuku za neki free program koji bi mi u idređeno vrijeme iskočio iz taskbara ko pop-up s nekom porukom što trebama napraviti?

http://www.sib.hr
15 godina
offline
RE: Podsjetnik - program?
I meni bi to dobro doslo...
14 godina
odjavljen
offline
Podsjetnik - program?

Riješenje vaših problema zove se Rainlendar.Osobno ga koristim, nalazi mi se u "sidebaru" kao gadget, ima visok nivo "kustomizacije" itd...itd...

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Podsjetnik - program?
To je baš gadget za sidebar u win7/visti ili dolazi standalone?
14 godina
odjavljen
offline
RE: Podsjetnik - program?
Arabarran kaže...
To je baš gadget za sidebar u win7/visti ili dolazi standalone?

As you wish...Program je punokrvan, znači standalone,a možeš ga konfiguriati dati radi kao gadget.Pogledaj službenu stranicu.A imaš iz Mozzile riješenje koje se zove Songbird.

15 godina
offline
RE: Podsjetnik - program?
Odlično! Pozabavit ću se s tim kad dodjem s posla. Thx!
13 godina
offline
RE: Podsjetnik - program?
Brzi97 kaže...

Ovako, dugo vremena provodim na računalu i tako zaboravim neke svoje obaveze. Sada, u Windowsu 7 (kojeg koristim) imam one stickse koje "priljepim" na desktop, ali to ne vidim uvijek (ne budem stalno na desktopu). Sada me zanima postoji li nekakav program u kojeg upišem obavezu i vrijeme, i ona mi u to vrijeme iskoči pred oči? Hvala!

Evo nešto domaće: http://www.ic.ims.hr/faq/imenik/imenik.html . Ja sam svojevremeno koristio program koji sam sam napravio, ali sam prešao na ovaj spomenuti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice