Nevidim novi font

poruka: 8
|
čitano: 3.451
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nevidim novi font

Prije par dana dodao sam nekoliko fontova sve kako treba ,ali kada otvorim program za montažu ti novi foontovi se nevide a vidim ih u Wordu kada hocu nešto da napišem.Probao sam sve i sa prijateljem koji se veoma dobro razumije u racunare ali nikako neide.Ako je neko imao slican problem volio bih da mi pomogne savjetom.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nevidim novi font

možda font koji si dodao nije u dobrom formatu? provjeri da li je .otf formatu. i fontove bi trebalo kopirati u c:windows-fonts

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nevidim novi font

Hvala ti na savijetu,instalirao sam ga na c:windows-fonts jedino moram provjeriti format jer sam ga skinuo sa interneta

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nevidim novi font

ako trebaš fontove, ovdje ih možeš puno naći.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nevidim novi font

Hvala odoh probati koji da skinem i da vidim dali ce ga vidjeti ovaj program za montažu

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nevidim novi font
robisierra92 kaže...

ako trebaš fontove, ovdje ih možeš puno naći.

Kad smo već kod raznoraznih fontova. Posjećivao sam dosta stranica s fontovima, ali još nisam našao stranicu s hrvatskim znakovima. Pa ako netko zna stranicu fontova s hrvatskim znakovima...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nevidim novi font
snimatelj kaže...

Hvala odoh probati koji da skinem i da vidim dali ce ga vidjeti ovaj program za montažu

Nije ti potreban nikakav program za montažu. Fontovio obično dođu zipovani dovoljno je raspakovati ili kopirat u mapu font

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nevidim novi font
Jerry_Nidžo kaže...
snimatelj kaže...

Hvala odoh probati koji da skinem i da vidim dali ce ga vidjeti ovaj program za montažu

Nije ti potreban nikakav program za montažu. Fontovio obično dođu zipovani dovoljno je raspakovati ili kopirat u mapu font

Znam prijatelju ali u programu za montažu-Roxio 2010 sa kojim radim nikako ga nevidim iako ga vidim u Microsoft wordu kada hocu neki tekst da napišem pa mi to nije jasno,stalno mislim da mi fali nešto u konfiguraciji ili .....neznam ni ja

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice