Kako u windows xp odrediti default video device?

poruka: 5
|
čitano: 1.988
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako u windows xp odrediti default video device?

pozdrav, imam pitanje koje se nastavlja na prijasnju temu (http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/dobivanje-slike-iz-fotica-ekranu-pc/14170.aspx?page=0&jumpto=179863&sort=asc&view=flat)
zanima me kako u windowsima odredit default video device i ulaz na njemu BEZ koristenja movie makera ( slika prilozena ) nego ako postoji bas u windowsima da se stavi neki ulaz za stalno na default

odabir u movie makeru odabir u movie makeru
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.2.2009 0:34 (HarryPlopper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako u windows xp odrediti default video device?

kaj niko nezna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako u windows xp odrediti default video devic
HarryPlopper kaže...

kaj niko nezna?

 Znam ja. Kad budeš online čitaj: odi na Properitise od grafulje i pod rubrikom Adjust video settings odaberi da to npr. bude grafulja. Ako metneš grafulju za defaultnu grafiku, rasteretio si glavni procesor. Ako ostaviš da si programi sami biraju onda teretiš procesor. Ako imaš i grafulju i grafiku na matičnoj, opcije su ti velike. Dakle samo u kontrol panel od grafulje i tam podesi video sadržaj. Ako imaš ugrađenu i TV ili satelitsku karticu, opet sve prepusti grafulji.
16 godina
neaktivan
offline
Kako u windows xp odrediti default video device?

sad nisam ni skuzil ovo...lol... al ugl mene zanima sam tv kartica i kak na njoj odabrat onaj ulaz (composite , s video itd.. usto ima i slika gore) da bude za stalno odabran a ne da moram movie maker palit da odaberem

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako u windows xp odrediti default video devic
HarryPlopper kaže...

sad nisam ni skuzil ovo...lol... al ugl mene zanima sam tv kartica i kak na njoj odabrat onaj ulaz (composite , s video itd.. usto ima i slika gore) da bude za stalno odabran a ne da moram movie maker palit da odaberem

 Tebe muči INPUT SOURCE. Koju TV karticu koristiš, mislim da nema veze. Ja na mojoj imam uključen CVBS i spojena je kablom za set-tob-bok od maxtv-a. Imam tri različitia composite ulaza, TV S-Video i CVBS. Ako si postavio na ulaz koji želiš onda on ostaje i nakon isključenja tv-a i kompjutera. To je postavka za stalno. Zašto se kod tebe mijenja, neznam. Prošvrljaj malo po uputsvu od tv kartice. BTW koji ulaz ti je aktivan?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice