Kako popraviti podatke ?

poruka: 4
|
čitano: 2.470
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako popraviti podatke ?

Skinuo sam s neta neke podatke u dijelovima u rar file-u ali mi na nekima javlja da su coorupted ... da li se to može s nekim programom popraviti ili nesto !!! hvalaaa

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako popraviti podatke ?

Skini ponovo one za koje javlja da su loši.

Ako će i dalje javljati da su loši onda nemaš sreće.

 

btw... ako se skida sa rapida ili nekog sličnog servisa, pokušaj sa CryptLoad.

Sve što sam njime skinuo nije bilo problema. Istina, ne skidam baš nešto

Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja.- J. Krishnamurti
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako popraviti podatke ?
archer02 kaže...

Skini ponovo one za koje javlja da su loši.

Ako će i dalje javljati da su loši onda nemaš sreće.

 

btw... ako se skida sa rapida ili nekog sličnog servisa, pokušaj sa CryptLoad.

Sve što sam njime skinuo nije bilo problema. Istina, ne skidam baš nešto

 kako ubaciš linkove od rapidshare, jel obične linkove kako ubaciš u cryptload. to ne kužim
Intel Core 2 Quad Q9300,Corsair Dominator 2x1GB,Buffalo PC6400 2x1GB,EP35-DS3,NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB),MAXTOR STM3250310AS,Segate ST3250310AS,Chieftec 650W,DellE228WFP,Thermaltake VA8000BWS,Windows Vista SP1
15 godina
neaktivan
offline
Kako popraviti podatke ?

Crypt ima neki linkk collector koji se obično pojavi ako je program pokrenut i ako si link predhodno kopirao pa se nalazi u clipboardu.

Ako se ne pokrene automatski onda klikneš na prvu gornju lijevu ikonu(neka kocka) i odabereš Clipboard.

Otvoriti će se taj collector i povući link iz clipboarda.

Skidaš li fajl koji se nalazi na više rapidovih linkova jednostavno ih sve označiš i odeš na Copy. Vrijedi gornji postupak.

Ponekad su linkovi složeni katasrtofalno pa ih onda možeš sve kopirati i posložiti u notepadu i opet ponoviti gore opisano sa Copy.

Nećeš izbjeći ono čekanje od 15 minuta, ali možeš ugasiti router pa ponovo upaliti nakon par sekundi.

Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja.- J. Krishnamurti
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice