Instalacija drivera

poruka: 8
|
čitano: 874
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Instalacija drivera

pozdrav

imam accerss point edimax ew 7228 APn htio bih ući u postavke i staviti lozinku za wifi trenuto kad ga spojim veza je otvorena nezaštićena kad ukucam kako piše 182.168.2.1 neće da se spoji skinuo sam driver s njihove stranice i kad krenem instalaciju softvera javlja mi da je aplikacija blokirana radi moje zaštite imam još jedan komp i na njemu isto instalirani su win 10, kako to riješiti, slika u prilogu

0 0 hvala 0
11 godina
Re: Instalacija drivera

to nije driver (jer za to ne treba driver...) nego app-wizard koji bi trebao podesiti automatikom (klik-nextom) ono što možeš podesiti 'ručno' ulaskom u opcije uređaja.

-ako win javlja ovakvu poruku, znači da nemaš odgovarjuće admin ovlasti (običan user, tad ne možeš..) ili vjerojatnije, program nije namjenjen w10 (stariji, necertificiran + ima pristup sys i to antivirus+sigurnost UAC blokiraju, zbog sigurnosti, jednako može biti malware ili app koja ne radi na w10, nekompatibilna-starija..).

-prov pravilo, RTFM, piše sve.

-uređaju pristupiš žicom ili bežično (neke stvari moraš žicom, sigurnost, dok ne podesiš bežično) i tu već može biti razlika, zato čitaš manual.

- adresa kao 192.168.2.1 .. je možda točna a možda je samo primjer ili default, jer ovisi o tvojoj postojećoj mreži, tj modemu-routeru (i ovo je polu router tj AP i router su u osnovi isti uređaji. Dva ne smiju biti u istoj mreži tj router je šef, jedna mreža jedan šef, tj AP se defaultno prilagodi routeru a to znači da je možda na nekoj drugoj adresi tj to ovisi o tvojoj mreži i onome što piše u uputama..) .. možda 192.168.1.1, možda 192.168.2.2 itd tj ako ti je router na 192.168.2.1 tad u istoj mreži ne može biti AP na toj istoj adresi.. svaki uređaj ima svoju IP, ako dva imaju istu=problem/kolizija.

+ i najbanalnije, sigurno nije 182.168.2.1.. tj vidi prvi broj što si napisao.. tipfeler-greška, normalna :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
Instalacija drivera

krivo sam napisao 192 tak piše i na njemu spjio sam ga žićno, prije mjesec dana sam kao što si napisao preko wizarda ušao bez problema i podesio sve i radilo je ok, ubacio šifru za wifi da nije otvorena veza,  nakon nekog vremena je uređaj bio resetiran i od tada se ne može ući u njega, moguće je da s njim nešto ne štima. probao sam na win 10 i na win 7 na više računala ali ništa  

0 0 hvala 0
11 godina
Instalacija drivera

Win+R->gpedit.msc

Computer Configuration->Windows Settings->Security Settings->Local Policies->Security Options->User Account Control Run all administrators in Admin Approval Mode disable, restart i sad možeš instalirat..

0 0 hvala 1
3 godine
Instalacija drivera

Edimax to ima najbolje rijeseno - spojis se preko WIFI-ja ili zicom na AP, odes na adresu:

http://edimax.setup

Pocetni korisnik: admin

Pocetna sifra: 1234

Ako ne mozes otvoriti http://edimax.setup, onda imas i http://192.168.2.1

Uputstva su ti u kutiji, a ako ih nemas, imas ovdje:

https://www.edimax.com/edimax/mw/cufiles/files/faq/Access%20Point/[FAQ]%20Steps_to_access_the_setting_page_of_Edimax_AccessPoint.pdf

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Re: Instalacija drivera
cibalia kaže...

krivo sam napisao 192 tak piše i na njemu spjio sam ga žićno, prije mjesec dana sam kao što si napisao preko wizarda ušao bez problema i podesio sve i radilo je ok, ubacio šifru za wifi da nije otvorena veza,  nakon nekog vremena je uređaj bio resetiran i od tada se ne može ući u njega, moguće je da s njim nešto ne štima. probao sam na win 10 i na win 7 na više računala ali ništa  

-može biti kvar ili pogrešna postavka.. prvo što tad probaš je reset (hard, rupa iza-negdje.. upaljen+7sec.. i resetira se na trvorničke postavke, ako je ispravan.. ili je crko). + RTFM.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
Instalacija drivera

hvala na pomoći,  

isključio sam administratorske ovlasti kako je audiofonik objasnio i uspio sam ućitati wizard i namjestiti postavke

još jednom velika Hvala svima na pomoći

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 17:05 (cibalia).

0 0 hvala 0
7 mjeseci
Instalacija drivera
Kupio Digital photoframe marke Trevi ali ne mogu naći driver za njega. Spojim preko usb-a na računalo i isto ga prepozna ali stalno vrti i ne uključuje ga. Molim pomoć!

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice