Hdd se puni )

poruka: 5
|
čitano: 2.196
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
hdd se puni )

znaci, jako brzo se napuni, nasao sam u cemu je problem. u Javi , update neki qrac, pa se napuni za cas... 10tak gb za par dana.. 

dali zna netko kako to sprijeciti? i s kojim programom pocistit ostalo smece? ili barem vidjeti gdje mi odlaze sve ti gigabajti .. jer na c imam 60 gb... imam nesto sitno na njemu podataka... a praznog imam samo 10tak. i to kad pobrisem ovo od jave.. negdje dalje jos krade .)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: hdd se puni )
exer1234 kaže...

znaci, jako brzo se napuni, nasao sam u cemu je problem. u Javi , update neki qrac, pa se napuni za cas... 10tak gb za par dana.. 

dali zna netko kako to sprijeciti? i s kojim programom pocistit ostalo smece? ili barem vidjeti gdje mi odlaze sve ti gigabajti .. jer na c imam 60 gb... imam nesto sitno na njemu podataka... a praznog imam samo 10tak. i to kad pobrisem ovo od jave.. negdje dalje jos krade .)

 

Updejt Windowsa?

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
14 godina
neaktivan
offline
Re: hdd se puni )
exer1234 kaže...

 s kojim programom pocistit ostalo smece?

Koji OS koristiš?

 

Smeće čistim sa CCleanerom svoj posao radi dosta dobro.

- a možeš iz samih windowsa start upiši: Disk Cleanup.

 

Prostor također možeš osloboditi brisanjem starijih (točki vraćanja) Restore point:

ideš na: Control Panel -> System and Security > System -> Advanced System Settings -> pa pod system protection configure i delete.

(ovo vrijedi za win 7)

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 22:12 (mario1990).
13 godina
neaktivan
offline
Hdd se puni )

Možeš s glary Utilitiesom napraviti čišćenje ( i registryja i duplih foldera i praznih također, ukloniti Junk datoteke) ali što će tebi vjerojatno biti zajznačajnije je opcija koja se nalazi u sektoru Files and folders a to je Disk Analysis koja ti omogućava da vidiš zauzeće pojedinih stvari na disku jer na taj način možeš vidjeti i obrisati nepotrebno...

 

Možda ti se nakupilo previše starih updateova koje treba obrisati 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: hdd se puni )
exer1234 kaže...

znaci, jako brzo se napuni, nasao sam u cemu je problem. u Javi , update neki qrac, pa se napuni za cas... 10tak gb za par dana.. 

dali zna netko kako to sprijeciti? i s kojim programom pocistit ostalo smece? ili barem vidjeti gdje mi odlaze sve ti gigabajti .. jer na c imam 60 gb... imam nesto sitno na njemu podataka... a praznog imam samo 10tak. i to kad pobrisem ovo od jave.. negdje dalje jos krade .)

Čuo sam za taj problem nekima system restore radi previše točaka povratka.Ovako to ugasiš My Computer/Properties/System Protection i odaberi koje particije želiš da budu zahvaćene(ako ikoje).Imaš li kojim slučajem nedavno instaliran operativni sustav.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 16:06 (Ikarus01).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice