Hamachi i Remote Desktop

poruka: 7
|
čitano: 2.549
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Hamachi i Remote Desktop

Pozdrav svima, pregledao sam forum nisam našao slično nešto. Stvar je ovakva.
Instaliran Hamachi na 2 PC-a. Želim se laptopom spojit na računalo na poslu da mogu radit od doma.
Dodjem doma, uaplim Hamachi, vidim taj PC na poslu, spojim se preko Remote Desktop Connectins i sve radi.
Kada završi sesiju ne vidim više taj PC na poslu, ne vidim njegovu adresu, kao da je ugašen. Besplatna verzija je Hamachia. Donio
sam laptop i na poso. Kada se spojim s hamachiem izbaci mi login screen na pc-u s posla. Kada završi sesiju ne vidim više taj pc s posla.
Nemogu ga pingat. Odem do raćunala logiram se na PC s posla, vratim se na laptop i tada vidim adresu. Kao  da se mrežne veze zatvore.
Zanima me ako kupim Hamachi hoće li mi zatvarati prilaz, to jeste hoću li se moći od kuće neprekidno spajat na računalo na poslu.
Ne dolazi u obzir da računalo s posla ostavim bez login passworda jer ne želim da netko sjedne na pc kada nisam prisutan
pa vidim šta se na njemu dogadja.
Ae ljudi da vidim vaša iskustva.

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Hamachi i Remote Desktop

Zaboravi Hamachi za to i skini TeamViewer, takodjer je free.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | Play withSIX/DayZ mod: VandaL | RaceNET: VandaLzd
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Hamachi i Remote Desktop

znam za TeamViewer ali laguje mi zapinje, prije sam radio na Hamachi + RDC pa nije bilo problema.

13 godina
protjeran
offline
Re: Hamachi i Remote Desktop

Probaj s LogMeIn, to naši savjetnici i ja koristimo i ima odličan app za iOS, te malo lošiji za Android, work on the go :)

11 godina
neaktivan
offline
Hamachi i Remote Desktop

LogMeIn i Hamachi su dvije različite stvari????? Malo me to buni. Da li sa LogMeIN imam mogućnost spajanja kada god hoću, bez da neko mora fizički bit za pc-em da upiše password na login screenu za windows kada se odjavim, tj kada završim 1 sesiju???

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Hamachi i Remote Desktop

Nemora nitko biti za pc-jem. Neznam za hamachi jer ga ne koristim al vidim da je proizvođač isti.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Hamachi i Remote Desktop
A da pokusas splashtop, potrebno je samo da je drugi pc upaljen i on ce radit u pozadini. Samo se trebas registrovat i taj mail uneses u drugi pc i to je to. Ja koristim android - pc, a moze i za pc - pc, barem bi trebalo, nisam pokusavo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice