Dwl-g122

poruka: 16
|
čitano: 22.537
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
g122

pretrazio sve, pregledao, ali nikako da nadjem drivere za dwl-g122 wireless adapter za windowse 7, HELP HELP

BC2 nick: herro Ray
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dwl-g122

Windows Update

http://www.omgpop.com/?r=dqxd
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: g122
null kaže...

pretrazio sve, pregledao, ali nikako da nadjem drivere za dwl-g122 wireless adapter za windowse 7, HELP HELP

Čudno.

 

Ja sam jednim klikom našao.

 

KLIK!

 

Zar nisi sa wireless adapterom dobio CD na kojemu su ti driveri?

Death has a thousand faces,evil only one.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2010 22:24 (luckyluke).
16 godina
offline
RE: g122
null kaže...

pretrazio sve, pregledao, ali nikako da nadjem drivere za dwl-g122 wireless adapter za windowse 7, HELP HELP

Hm... Na poledjini sticka pise koja je revizija. Do sad sam imal u rukama samo C reviziju. Najbolje rjesenje je windows update. Ne znam koju verziju winsa imas (ultimate ili neku slabiju ), ali Ultimate bi morao u sebi imat integriran driver.

14 godina
neaktivan
offline
Dwl-g122
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: g122
luckyluke kaže...
null kaže...

pretrazio sve, pregledao, ali nikako da nadjem drivere za dwl-g122 wireless adapter za windowse 7, HELP HELP

Čudno.

 

Ja sam jednim klikom našao.

 

KLIK!

 

Zar nisi sa wireless adapterom dobio CD na kojemu su ti driveri?

ovo KLIK je za win xp, imam drivere ne podrzavaju win7, jer svakih 30 min mi se restarta taj adapter i to me ubija... rev C1

 

EDIT*: ovo za adapter su skinuti jedni, a ova druga je kad ocu pokreniti ove koje mi je dao link, a nemogu izbrisati driveri, samo neki load prodje i nista(ima neki dobar unistal program?)... a ovi od windows update- 0 bodova

jer kad sam imao xp i ins. preko cd-a dobio sam ikonu na desk-u i sve i nikad nije bilo rušenja a ovdje 1001 problem

BC2 nick: herro Ray
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2010 9:28 (null).
14 godina
offline
RE: g122

Revo Uninstaller jedan od boljih ako ne i najbolji uninstaller. Ima opciju čišćenja registryija.

14 godina
offline
Dwl-g122

koje god ja instalirao drivere, NIKAD ja ne dobijem ikonu na desk-u da ja mogu radit po tome ili nesto... izgleda da nema drivera za sedmicu

BC2 nick: herro Ray
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dwl-g122

Imam navedeni WLAN adapter već par mjeseci i apsolutno nikakve drivere nisam morao instalirati na Windows 7 (Ultimate 64-bit), nego su mi ga Windowsi sami prepoznali i sve je prošlo potpuno automatski. Čak mi i kad odem na ikonu Add/Remove Hardware u Taskbaru uredno prikazuje D-Link DWL-G122 Rev.C i sve radi kao u snu. Mislio sam čak za svaki slučaj uzeti još jedan ako ovaj (ne daj Bože) crkne, jer tako dobar WLAN adapter nisam nikad imao. Možda je kod tebe problem signal, a ne driver?

Puno stvari u životu nije sigurno, ali tvrda stolica uvijek je sranje.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Dwl-g122

2 metra do routera + zid , svaki tocno 30 min se restarta (win7 ultimate x64) te se vrati nakon 10 sec, dok na xp nikad takav problem.( neznam sto da probam)

BC2 nick: herro Ray
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2010 22:29 (null).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dwl-g122

Meni sve radi kao san. Osmijeh  Probaj nanovo Win instalirat. Neodlučan

Puno stvari u životu nije sigurno, ali tvrda stolica uvijek je sranje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: g122
null kaže...

 

EDIT*: ovo za adapter su skinuti jedni, a ova druga je kad ocu pokreniti ove koje mi je dao link, a nemogu izbrisati driveri, samo neki load prodje i nista(ima neki dobar unistal program?)... a ovi od windows update- 0 bodova

jer kad sam imao xp i ins. preko cd-a dobio sam ikonu na desk-u i sve i nikad nije bilo rušenja a ovdje 1001 problem

  Deinstaliraj driver u Device Manageru 

  (klik pod network adapters pa Dlink desni na unistall - ne trebaju ti nikakvi unistall programi), zatim obavezno napravi restart računala i kod ponovnog pokretanja ne bi trebao imati Dlink network adapter u device manageru, zatim instaliraj novu verziju drivera i nakon kraja instalacije opet restart. Nakon toga podesi lozinku i ostalo u Network and Sharing Centar u Control Panelu. Ikonu na desk nećeš dobiti, a niti onaj WLAN utillity, toga u sedmici nema. Mislim da je zadnja neslužbena verzija verzija drivera -   DRIVER_DWL-G122_C1_v3.60 , valjda će ti ta raditi...

14 godina
neaktivan
offline
Dwl-g122

DWL-G122 ima rt2571 chipsatz i koristi aktualni rt73 driver.

skines si driver za xp ili vistu i instaliras. Tj instaliraj sa tvog CD samo driver i koristis wlan asistent od windows 7 za spajanje na wlan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dwl-g122

znači DWL-G122 sigurno radi na win7 bez problema?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dwl-g122

Da, ja ga upravo koristim onu C reviziju. Nisam ništa instaliravao winsi su ga odmah prepoznali.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dwl-g122

ja napravio ovo i radi na win 7 64 bit ne smrzava više{#}

Probaj s ovima: ftp://ftp.dlink.com/Wireless/dwlg122_revC/Drivers/dwlG122_revC_drivers_330.zip , a ovdje imaš i ostale revizije to je od The_Goc{#}

mk
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2013 6:36 (logan42).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice