BSOD kad upalim chrome

poruka: 11
|
čitano: 1.994
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
BSOD kad upalim chrome

Prije 2 tjedna pri pokretanju Chrome-a mi se pokaže BSOD i naravno restarta komp. Naravno probao uninstal i opet instal chrome-a, ništa, i dalje BSOD. Pomirio se s time, instalirao Operu, radila dva tjedna, sad i ona BSOD javlja. Windowsi 7 su na kompu. Ako može netko pomoći?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BSOD kad upalim chrome

Skeniraj RAM sa Memtestom, a evo i par savjeta oko tog problema.

 

https://blog.pcrisk.com/windows/12747-how-to-fix-bad-pool-header-error

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 22:22 (boxer).
15 godina
offline
BSOD kad upalim chrome

Da li si siguran da ti samo otvaranje i korištenje preglednika baca BSOD? Probaj neku drugu zahtjevniju aplikaciju pa vidi kako se ponaša PC. Ako isto dobiješ BSOD prvo postupi kako je kolega gore naveo, ako ne dobiješ, najvjerojatnije je problem u nekoj ekstenziji za browser. ne koristim te chromium based browsere pa ne znam imaju li oni mogućnost debug pokretanja? I probaj s adwcleaner portable programom preskanirati PC da nisi pokupio kakvu gamad...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi bi brzo prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
BSOD kad upalim chrome

Evo očitanja od BlueScreenView-a, to mi bilo najjednostavnije za početak, Mr.Inferno mi savjetovao, ove Vaše prijedloge vidim, pa javim...5 screenshotowa, jer je 50 crasheva, ne stanu na 1 screenshot.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BSOD kad upalim chrome

Evo memtest rezultati

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BSOD kad upalim chrome

Evo adwcleaner...188 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BSOD kad upalim chrome

Evo adwcleaner...188 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BSOD kad upalim chrome

Evo slika 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BSOD kad upalim chrome

Evo, preskenirao sa adwcleanerom, sve obrisao - 186 od 188 što mi je ponudilo, i dalje BSOD kad Chrome palim.

Probao AUTOCAD, radi normalno.

Probam još onaj link što mi je ''boxer'' preporučio.

15 godina
offline
BSOD kad upalim chrome

Hm...probaj iz power shell-a potegnuti ove dvije komande:

 

sfc /scannow

 

Dism.exe /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

 

Upiši prvu, čekaj da odradi , pa onda drugu. Zatim pokušaj reinstalirati chipset drivere matične ploče , a poželjno bi bilo i drivere grafičke kartice.

 

Ako ne pomogne, probaj u postavkama browsera isključiti hardversku akceleraciju.

 

Ako ne dade rezultata, probaj pokrenuti neku live Linux distribuciju, instaliraj Chrome surfaj neko vrijeme i vidi hoće li biti problema, da isključiš eventualni hardverski problem. Ako bude u redu, vrati se u windowse, uninstaliraj potpuno i Operu i Chrome, ali detaljni uninstall napravi, izbriši profil i sve tragove. Zatim instaliraj Chrome nanovo, ali bez ikakvih addonsa i probaj.

 

Ako ovo ništa ne upali, a na Linuxu radi dobro, ne gine ti reinstall windowsa jer ti je vjerojatno korumptiran sistem.

 

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi bi brzo prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: BSOD kad upalim chrome
gardelac kaže...

Prije 2 tjedna pri pokretanju Chrome-a mi se pokaže BSOD i naravno restarta komp. Naravno probao uninstal i opet instal chrome-a, ništa, i dalje BSOD. Pomirio se s time, instalirao Operu, radila dva tjedna, sad i ona BSOD javlja. Windowsi 7 su na kompu. Ako može netko pomoći?

 -w7 je 'mrtav'.. update&biz.. win10-linux itd.

ili probaj edge (bolji chrome..) ali naravno to ovisi o verziji-licenci-yogurtu.. pa možda nije opcija (kao i antivirus i sl.).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice