Aero na visti

poruka: 9
|
čitano: 2.621
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Aero na visti

Imam acer aspire 5730zg, intel dual core 2.0ghz, nvidia 9300gs, i 2gb ram. Aero mi bas ne radi najsjajnije, cim ukljucim malo programa, "steka". Bi li dodatna 2gb popravila stvar???

Intel q6600 mbo asus P35 8gb DDR2 ATI 3870 512mb 1TB WD Samsung 2232bw Logitech G15 Logitech G7 Logitech X530 5,1 Laptop, acer 5730zg
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Aero na visti

Prije bih rekao da ti je do graficke, ja imam 2gb ram-a i aero mi radi najnormalnije. Sa jos 2gige rama biti ce ti isto. Daj screenshot da vidimo kako to tebi ''steka''.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Aero na visti
pusic008 kaže...

Imam acer aspire 5730zg, intel dual core 2.0ghz, nvidia 9300gs, i 2gb ram. Aero mi bas ne radi najsjajnije, cim ukljucim malo programa, "steka". Bi li dodatna 2gb popravila stvar???

Banalno pitanje, al ću pitati... Driveri su instalirani (za grafiku) ?

Kublach
15 godina
offline
RE: Aero na visti
M_dipl. kaže...

Ma nemoguće, aero radi na svim grafičim karticama sa 128 mb i više, meni je bez ikakvog problema radio na 8400m gs. Problem je u nečemu drugom, provjeri jer imaš kakav spyware na računalu ili nešto slično...

 

Ma znam da radi i na slabijim grafama, samo mu kazem da nije do ram-a sigurno, jer di bi bili da aero trazi 4gb ram-a. Provjeri drivere kao sto pise u postu iznad mene, i probaj skenirati sa Antivirusom racunalo. Isto tako ponavljam nebi bilo lose da uploadas SS.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Aero na visti

I ja sumljam na viruse napravi full scan sa malwarebitsom i superantispywerom.

 

Prije skeniranja napravi update.

Proud Member Of :: | RevTT | TL | IPT | Waffles.fm | TVT.ro | THR | YUWABits | ::
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Aero na visti

Tako je!

 

Nije RAM (ja sam vrtio Aero sa 1.25GB i 3650 grafikom)

 

Biti će da je do grafičkog podsustava

Atomska bubamara - Last known good rank
15 godina
offline
Aero na visti

Imam sličan lap.

 

C2D T5800 2,8GHz, 2GB ram-a 667MHz, Hd3470 i vrti bez problema čak i u Power saver načinu rada gdje je procesor ograničen na samo 1,5GHz/ 1V i na max. 30% opterećenja, a vjerujem i da se grafička downclocka.

 

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Aero na visti

A imam i drivere nove instalirene, i windows je tek instaliran, sumljam da je do virusa, jer ovo se dogadja otkad sam kupio laptop. Stvarno mi je to malo cudno...

Intel q6600 mbo asus P35 8gb DDR2 ATI 3870 512mb 1TB WD Samsung 2232bw Logitech G15 Logitech G7 Logitech X530 5,1 Laptop, acer 5730zg
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Aero na visti

Meni na GeForce Go 7400 radi bez problema, mora da je do drivera od grafičkog podsustava ili čak samog chipseta... instaliraj najnovije pa vidi

I mi imamo neke principe! Ako vam se ne sviđaju, imamo i druge!
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice