64 bit-ni programi?

poruka: 13
|
čitano: 5.774
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
64 bit-ni programi?

Planiram preci na 64 bit-ni OS pa me interesuje koji programi postoje u 64 bit-noj verziji za Wndows 7? Interesuju me da li programi tipa Photoshop CS5, Corel Draw X5, Office 2007 ili 2010 i slicno postoje u 64 bit-noj izvedbi?

 

Unaprijed hvala.

http://www.eldarpiric.com.ba
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: 64 bit-ni programi?

Photoshop CS5, Corel Draw X5, Office 2007 ili 2010 i većina drugih programa postoje na 64 bit-noj verziji i trebali bi raditi bez problema

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2010 20:49 (Sheriff_HR).
15 godina
offline
RE: 64 bit-ni programi?

Nisam baš siguran za Office 2007

www.hrphotocontest.com
14 godina
neaktivan
offline
64 bit-ni programi?

I ako ne postoje, možeš koristiti 32-bitne verzije programa bez problema. Ja koristim 64-bitni OS od kad je izašla Vista i nikad nisam imao naročitih problema tako da ne vidim čemu još uvijek averzija prema 64-bitnom OS-u.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: 64 bit-ni programi?
BlackMoon kaže...

Nisam baš siguran za Office 2007

 Mislim da nema no moći će ti raditi svi na 64-bitnom OS-u. Sve 32-bit aplikacije mogu raditi na 64-bit osu.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
13 godina
neaktivan
offline
RE: 64 bit-ni programi?

Istina,ne trebaš se brinut...

16 godina
protjeran
offline
RE: 64 bit-ni programi?
Shogun kaže...

Planiram preci na 64 bit-ni OS pa me interesuje koji programi postoje u 64 bit-noj verziji za Wndows 7? Interesuju me da li programi tipa Photoshop CS5, Corel Draw X5, Office 2007 ili 2010 i slicno postoje u 64 bit-noj izvedbi?

 

Unaprijed hvala.

čovjek nije pitao mogu li 32 bitni raditi na 64 bitnoj platformi, već postoje li ti sami programi u 64 bitnoj verziji i koji su to sve programi 64 bitni ?!

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
15 godina
offline
RE: 64 bit-ni programi?
Shogun kaže...

Planiram preci na 64 bit-ni OS pa me interesuje koji programi postoje u 64 bit-noj verziji za Wndows 7? Interesuju me da li programi tipa Photoshop CS5, Corel Draw X5, Office 2007 ili 2010 i slicno postoje u 64 bit-noj izvedbi?

 

Unaprijed hvala.

Navedeni programi postoje u 64-bitnoj verziji, glupo je sad nabrajat sve redom zato što ih ima puno, recimo After Effects CS5 postoji samo u 64-bitnoj verziji.

Noi siamo come la nostra fede...Immomartali...
15 godina
neaktivan
offline
RE: 64 bit-ni programi?

Upravo tako. Znam da 32-bitni mogu raditi na 64-bitnoj platformi. Kupujem racunar koji podrzava 64-bitni OS pa sam misljenja zasto instalirati Photoshop CS5 u 32-bitnoj ako postoji 64-bitna verzija. Isto vazi i za ostale programe.

http://www.eldarpiric.com.ba
15 godina
offline
64 bit-ni programi?

Mislim da neces osjetit razliku Photoshop 32 vs 64bit ako obradjujes sliku neznam 1024x768px. Ali ako radis sa tiffovima velicine parsto megabajta tu bi mogao dobit osjetan boost.

I'm going woo woo
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
64 bit-ni programi?

Ma bitno je da imaju 64 bitne verzije, da djaba ne instaliram 32 bitne verzije. Jel se recimo za Photoshop treba download-ovat posebna vewrzija ili kao kod Windows 7 samo pitanje izbora?

http://www.eldarpiric.com.ba
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: 64 bit-ni programi?
Shogun kaže...

Upravo tako. Znam da 32-bitni mogu raditi na 64-bitnoj platformi. Kupujem racunar koji podrzava 64-bitni OS pa sam misljenja zasto instalirati Photoshop CS5 u 32-bitnoj ako postoji 64-bitna verzija. Isto vazi i za ostale programe.

- zato jer su razni pluginovi nekompatibiolni... za Photoshop recimo. (sve češća praksa, imaš obje verzije...)

 

- drugi razlog je vrlo rijetko stvarna potreba za 64 bitnim aplikacijama npr. koji to korisnik ima usko grlo u količini redaka-stupaca u 32bit Excelu?

 - Taj 'jedan' korsnik može staviti 64 bitnu, ostali će samo kao stado logikom veće-bolje-đabe instaliravati (možda bi trend bio drugačiji kad bi se sve moralo kupiti?).

 

 

edit: - i zato jer su 32 bitne verzije godinama tu, stabilne, dok sa 64 zna bit problema (možda je greška negdje drugdje, ali ...) obično je tako s prvim genracijama...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2010 12:29 (ihush).
15 godina
neaktivan
offline
RE: 64 bit-ni programi?

E sad si me razuvjerio. Samo cu OS staviti u 64 bit-noj verziji a sve ostalo u 32-bitnoj.

http://www.eldarpiric.com.ba
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice