Problem s Linijom!

poruka: 16
|
čitano: 5.513
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem s Linijom!

npr ja prije dok sam imao 1 kucni telefon sve je bilo ok,mater je zvala i nije mi nis interrupiralo konekciju,a sad otkad imamo 2 telefona stalno mi kad ona idje nekog zvat ili ja nije bitno dodje na multiplayer igrama connection interrupted...imal kakvog rijesenja za to???

Napojnica je ulaganje u buducnost
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 15:05 (El Maniachi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s Linijom!

Pa da kada ti taj telefon nije spojen na splitter. Moras spojiti telefon na splitter da bis mogao biti online i zvati. Najbolje ti je da kupis bezicni telefon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s Linijom!
Aerendyl kaže...

Pa da kada ti taj telefon nije spojen na splitter. Moras spojiti telefon na splitter da bis mogao biti online i zvati. Najbolje ti je da kupis bezicni telefon.

 ahha  imam splitter sve je prek njega,imam i bežični i kabl telefon...ovaj novi je bežični..
Napojnica je ulaganje u buducnost
16 godina
offline
Problem s Linijom!

je, ali kako si spojio spliter? je li na pravom mjestu? on ide prije telefona i routera/modema. možda si tu negdje pogriješio

 

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s Linijom!

iman 2 splitera jedan za internet i taj  drugi za koristenje 2 telefona u kuci.sve je ok...nema problema ovaj 2 splitter je spojen u zid sve je ok...

Napojnica je ulaganje u buducnost
15 godina
neaktivan
offline
Problem s Linijom!

Je li ti ovako spojeno?

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem s Linijom!
El Maniachi kaže...

iman 2 splitera jedan za internet i taj  drugi za koristenje 2 telefona u kuci.sve je ok...nema problema ovaj 2 splitter je spojen u zid sve je ok...

 -nije sve OK. (imaš problem?)
Može biti do T-coma, loših žica (do kuće ili u kući) ili routera (pustimo sad viruse i piratice)... ako imaš dva splitera, nekako mi izgleda da je problem tu. Od splitera se ADSL nesmije miješati s običnom linijom. Također telefonska linija nesmije biti nigdje drugdje (ali njoj ne smeta) ... eliminacijom pronađi uzrok.
C64/TurboModul
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s Linijom!
ihush kaže...
 -nije sve OK. (imaš problem?)
Može biti do T-coma, loših žica (do kuće ili u kući) ili routera (pustimo sad viruse i piratice)... ako imaš dva splitera, nekako mi izgleda da je problem tu. Od splitera se ADSL nesmije miješati s običnom linijom. Također telefonska linija nesmije biti nigdje drugdje (ali njoj ne smeta) ... eliminacijom pronađi uzrok.
Cini mi se da on ima adsl spliter normalno ukopcan a povrh toga i spliter da moze ukopcat dva telefona ali isto na uticnici u zidu.Taj drugi razdjelnik (da moze imat spojena dva telefona) nesmije biti ukopcan u zid vec nakon adsl splitera.
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2009 17:36 (F1-IVO).
16 godina
offline
Problem s Linijom!

Probaj spojiti ovak:

CroGrid-Montoya
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s Linijom!
Armor kaže...

Probaj spojiti ovak:

Pa nemoze bit spojen spliter i telefon u istu uticnicu.Telefon se spaja na spliter!
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
15 godina
offline
RE: Problem s Linijom!

... a-da? Osmijeh ... Namigiva Nema koristi da meni govoriš.

-btw. nikad nemoj nagađati (osim ako imaš kristalnu kuglu) kako su ljudi spojili žice... uvijek pronađu neki 'novi' način.

C64/TurboModul
16 godina
offline
RE: Problem s Linijom!
F1-IVO kaže...
Armor kaže...

Probaj spojiti ovak:

Pa nemoze bit spojen spliter i telefon u istu uticnicu.Telefon se spaja na spliter!
Može itekako, meni je splter pal pod nogu i od onda ne radi na taj način.
Onda sam spojil tak kak je na slikama i sve je ok..
CroGrid-Montoya
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s Linijom!
ihush kaže...

... a-da? Osmijeh ... Namigiva Nema koristi da meni govoriš.

-btw. nikad nemoj nagađati (osim ako imaš kristalnu kuglu) kako su ljudi spojili žice... uvijek pronađu neki 'novi' način.

I to sta kazes.Bilo bi dobro kad bi autor teme bacio slicicu-dvije da vidimo kako je to spojeno.
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s Linijom!
F1-IVO kaže...
ihush kaže...

... a-da? Osmijeh ... Namigiva Nema koristi da meni govoriš.

-btw. nikad nemoj nagađati (osim ako imaš kristalnu kuglu) kako su ljudi spojili žice... uvijek pronađu neki 'novi' način.

I to sta kazes.Bilo bi dobro kad bi autor teme bacio slicicu-dvije da vidimo kako je to spojeno.
e nemogu sad mobach je na punjenju ...popodne ću kad dodjem iz skole..
Napojnica je ulaganje u buducnost
16 godina
offline
RE: Problem s Linijom!
El Maniachi kaže...
F1-IVO kaže...
ihush kaže...

... a-da? Osmijeh ... Namigiva Nema koristi da meni govoriš.

-btw. nikad nemoj nagađati (osim ako imaš kristalnu kuglu) kako su ljudi spojili žice... uvijek pronađu neki 'novi' način.

I to sta kazes.Bilo bi dobro kad bi autor teme bacio slicicu-dvije da vidimo kako je to spojeno.
e nemogu sad mobach je na punjenju ...popodne ću kad dodjem iz skole..
 Još uvijek čekamo slike!
mrzim č i ć mada ih pišem, grrrr. Nekad pogriješim, šta ću
iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2009 0:12 (denix).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s Linijom!
denix kaže...
El Maniachi kaže...
F1-IVO kaže...
ihush kaže...

... a-da? Osmijeh ... Namigiva Nema koristi da meni govoriš.

-btw. nikad nemoj nagađati (osim ako imaš kristalnu kuglu) kako su ljudi spojili žice... uvijek pronađu neki 'novi' način.

I to sta kazes.Bilo bi dobro kad bi autor teme bacio slicicu-dvije da vidimo kako je to spojeno.
e nemogu sad mobach je na punjenju ...popodne ću kad dodjem iz skole..
 Još uvijek ćekamo slike!
 Kaže se čekamo..ma neam vrimena ovih cu dana...uskrs pa...
Napojnica je ulaganje u buducnost
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice