Kasens preko laptopa i TPLinka

poruka: 8
|
čitano: 3.790
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
[HITNO] Kasens preko laptopa i TPLinka

Imam jedna problem pa ako mi netko može pomoći.

Ovako

 

Želim spojiti Kasensa na laptop i sa mog routera podesim da taj laptop ima stalnu i stabilnu vezu.E sad kako da spojim AP (Tp-Link 740N) preko mrežnog kabela na laptop i putem Wi-Fi-a podjelim taj internet signal?

 

Ono što sam znao sam probao i ne radi jer čim su uključeni Kasens i AP nemogu pristupiti AP-u.

 

 

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: [HITNO] Kasens preko laptopa i TPLinka
Moraš prvo na kasensu uključit da radi kao ap,kad to napravis odes na onu mreznu ikonu dolje u task baru i stavis sharing konekcije...
15 godina
neaktivan
offline
Re: [HITNO] Kasens preko laptopa i TPLinka
thejura kaže...
Moraš prvo na kasensu uključit da radi kao ap,kad to napravis odes na onu mreznu ikonu dolje u task baru i stavis sharing konekcije...

Sve je to napravljeno i jeli tribam upisivati Ip adrese ili da ostavim automatski?I da mogu dobiti internet na taj AP preko kabela ali Wi-Fi ne radi nekužim.

So say We All
15 godina
neaktivan
offline
Kasens preko laptopa i TPLinka

Jeli ima još netko tko bi mi moga pomoći???

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kasens preko laptopa i TPLinka

Evo primjera:

So say We All
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2012 15:39 (skyreeper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kasens preko laptopa i TPLinka
skyreeper kaže...

Evo primjera:

Ima li kasens wi fi antena da može odaslat signal? Ak je ima onda laptop prima wi fi signala dakle treba upisat korisnički ime i lozinku onda se spaja wifi mrežu, dakle Kasens treba Bit spojen i to na komp tj preko lana kabela.

 

Ili ako laptop ima lan ulaz dakle trebaš imat 2 Lan kabela tako kasensa šalje na laptop i komp. Ak sam dobro objasnio...

 

Nenad
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kasens preko laptopa i TPLinka
Nello kaže...
skyreeper kaže...

Evo primjera:

Ima li kasens wi fi antena da može odaslat signal? Ak je ima onda laptop prima wi fi signala dakle treba upisat korisnički ime i lozinku onda se spaja wifi mrežu, dakle Kasens treba Bit spojen i to na komp tj preko lana kabela.

 

Ili ako laptop ima lan ulaz dakle trebaš imat 2 Lan kabela tako kasensa šalje na laptop i komp. Ak sam dobro objasnio...

 

Gle caka je u tome da kad sve ide preko WiFi na laptopu onda TP link radi super,ali čim se Upali Kasens onda on na vezama pokaže da ima interneta na TP Linku ali nemožeš se spojiti na internet.

So say We All
15 godina
neaktivan
offline
Kasens preko laptopa i TPLinka

Ovo je rišeno,problem je biop u nekom iprotectu na laptopu.Hvala svima.

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice