Zvucna kartica problem ili ne?

poruka: 5
|
čitano: 2.626
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Zvucna kartica problem ili ne?

Dok sam imao stari komp tj maticnu i cpu znalo se desavati da mic odjednom pocne zujiti ,i to osjetim najvise na programima kao sto su skype teamspeak 3 , i to traje jednu 15-ak dana nekad cak i vise i odjednom samo prestane, mjenjao sam sluske kupim nove neke obicne i opet isto,poslije nekog vremena kupio sam novi cpu i maticnu , amd phenom x4 965 i msi 760gm-p21 (fx) jer sam vec namjenjivao uzeti novi procesor i maticnu i mislio sam da ce traj problem nestati,ali opet isto znaci jos sam dobio speed link medusu al prije nego sto sam meduzu stavio imao sam te neke obicne sluske pocela da ne radi desna slusalica i dobio sam meduzu ja onako mislim aj mozda ce sad sve biti u redu a ono opet isto sranje.Mislim uzeti novu zvucnu znaci sad ne znam da li ima neke razlike koju da uzmem ima te li neki prijedlog ili nesto posto se bas ne razumijem u pojam zvucnih kartica.Drajveri su novi ja msm bio sam cak i skinuo najnovije pa kad sam vidio da je opet isto obrisao sam ih :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zvucna kartica problem ili ne?
Rizi kaže...

Dok sam imao stari komp tj maticnu i cpu znalo se desavati da mic odjednom pocne zujiti ,i to osjetim najvise na programima kao sto su skype teamspeak 3 , i to traje jednu 15-ak dana nekad cak i vise i odjednom samo prestane, mjenjao sam sluske kupim nove neke obicne i opet isto,poslije nekog vremena kupio sam novi cpu i maticnu , amd phenom x4 965 i msi 760gm-p21 (fx) jer sam vec namjenjivao uzeti novi procesor i maticnu i mislio sam da ce traj problem nestati,ali opet isto znaci jos sam dobio speed link medusu al prije nego sto sam meduzu stavio imao sam te neke obicne sluske pocela da ne radi desna slusalica i dobio sam meduzu ja onako mislim aj mozda ce sad sve biti u redu a ono opet isto sranje.Mislim uzeti novu zvucnu znaci sad ne znam da li ima neke razlike koju da uzmem ima te li neki prijedlog ili nesto posto se bas ne razumijem u pojam zvucnih kartica.Drajveri su novi ja msm bio sam cak i skinuo najnovije pa kad sam vidio da je opet isto obrisao sam ih :)

Pretpostavljam da je zvucna! Ako je intergerirana a cini mi se da nije msm da je pci express! Najednostavnije bi bilo da odvojis 200 kn i kupis si zvucnu! Ako ti ne teba nista profesionalno onda se za 200 kn da naci dobrih zvucnih!

 

Kresimir
13 godina
neaktivan
offline
Zvucna kartica problem ili ne?

A ne znam da li je integrirana ugl imam tu novu maticnu MSI 760GM-P21 FX a uzecu vjerovatno mislim da za te pare od 200 kuna ovdje kod mene u bih mogu uzeti cak i asus xonar oko 60-ak km je .. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zvucna kartica problem ili ne?

Xonar DG ti je dobar izbor. Ili ako ti je preskupa, onda Creative Audigy SE.

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zvucna kartica problem ili ne?

Xonar dodje oko 60-ak km to dodje oko 200 kuna vjerovatno cu uzeti a ako bude skuplja uzimam tu fatality,hvala na izboru :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice