Toshiba C855

poruka: 8
|
čitano: 3.599
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Toshiba C855

Poštovanje, imam veliki problem.

Teta je kupila gore navedeni laptop u njemačkoj, na njemu je bio windows 8. Htjela je da podjeli disk na dvije particije, i ja sam ne misleći to napravio sa EASEUS Partitionom. Naravno, sad laptop više neće da uđe u Windowse i javlja grešku Erorr 0X000000025. Čak ni to nije problem, sredim ja to ubacivanjem windowsa 7, ali neće opće da očitava windowse 7 sa dvd-a, niti windows xp sa USB-a, a oba dva su bootabilni jer s njima stalno radim, i u biosu je podešeno da prvo čita sa roma i usba, tek onda sa harda. Netko nekakvu ideju?

body1407
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Toshiba C855

a da postaviš komp na tvorničke postavke?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Toshiba C855

Misliš u BIOS-u (Load Setup Defaults), ako je to, već sam probao. I dalje ne očitava ništa, samo s harda istu poruku. You PC needs to be repaired...

body1407
10 godina
neaktivan
offline
Toshiba C855

u biosu da,napravio sam prije cca 2 mjeseca(toshiba satellite)u HDD Recovery-Repair Your Computer

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Toshiba C855

Pokušao pa neće...

Sad sam negdje našao da se treba u biosu u System Configuration promjeniti nešto u Boot modu-UEFI Boot...ali je to meni zacrnito, tj, ne mogu na tome ništa promjeniti. Navodno zato što još nešto vuce iz windowsa 8, a ne mogu to zgasiti kad ne mogu ući opće u windowse :(

 

body1407
12 godina
offline
Toshiba C855

Ja sam na svom laptopu instalirao cisti windows 7 moras nesto promijenit u biosu a probaj ga iskopcat iz struje i izvadit bateriju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Toshiba C855

neznam kako nisi uspio u hdd recovery ali proces traje otprilike 1sat i 15 minuta

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Toshiba C855

Uspio sam ljudi, trebalo je skinuti neku zaštitu HDD u Biosu i promijeniti ono što mi je bilo zacrnito. Hvala Vam svakako :)

body1407
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice