Tablet prestigio 8.0" hd

poruka: 6
|
čitano: 3.819
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Tablet prestigio 8.0" hd

Tablet mi je štekao,pa sam ga vratio na tvorničke postavke i sada više ne mogu skinuti i instalirati niti jednu aplikaciju sa googl trgovine.Račun imam izrađen. Primjetio sam da mi piše da na disku ima ukupnog prostora 0,dostupno 0. Zna li netko u čemu je problem i kako ga riješiti. Hvala!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tablet prestigio 8.0" hd
cipica kaže...

Tablet mi je štekao,pa sam ga vratio na tvorničke postavke i sada više ne mogu skinuti i instalirati niti jednu aplikaciju sa googl trgovine.Račun imam izrađen. Primjetio sam da mi piše da na disku ima ukupnog prostora 0,dostupno 0. Zna li netko u čemu je problem i kako ga riješiti. Hvala!

ovako! Prvoj probaj napravit zamijenu memoriske kartice ako se radi o memoriji sa nje ako to ne pomogne onda update androida i ako nakon toga ista prica bude onda na servis!

Kresimir
10 godina
neaktivan
offline
Tablet prestigio 8.0" hd

odnesi na reklamaciju.

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tablet prestigio 8.0" hd

pa kad kupujete ta jeftina sranja i  smeca od tableta,kupite samsung ili nesto jos skuplje.....

 

Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet prestigio 8.0" hd
fight kaže...

pa kad kupujete ta jeftina sranja i  smeca od tableta,kupite samsung ili nesto jos skuplje.....

 

kupi se ono za sta se ima para i za sto se koristi,ako imam 10000kn,a tablet mi treba za surfanje,necu kupit neki od 10k

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
13 godina
offline
Re: Tablet prestigio 8.0" hd
kivic15 kaže...
fight kaže...

pa kad kupujete ta jeftina sranja i  smeca od tableta,kupite samsung ili nesto jos skuplje.....

 

kupi se ono za sta se ima para i za sto se koristi,ako imam 10000kn,a tablet mi treba za surfanje,necu kupit neki od 10k

 

pa nemoras kupit neki od 10k,al ima  recimo dobrih samsunga sad vec za, 1300kn.i to jos bolji za surfanje,a ne ova jeftina

sranja,koliko para toliko muzike toti je tak danas.......{#}

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice