Slabe performanse u WoW-u

poruka: 25
|
čitano: 6.204
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Slabe performanse u WoW-u
pitanje

Pozdrav Bugovci,

 

Igram WoW već neko vrijeme i nedavno me počelo živcirat to što uz moju konfu (koja, priznajem, nije najnovija, ali nije ni kanta) i sa svim grafičkim postavkama unutar WoWa postavljenim na maksimum (sa AAx2, rez: 1440x900) igra radi oko 30-50fps na otvorenom, pustom mjestu sa gotovo nikakvim drvećem, a u Shattrath Cityju se spusti na 15-20. Sa najmanjim Terrain Distance postavkama framerate se digne na 50-80 na vecini mjesta, a u shatu dodje do 30-40.

 

Uglavnom ne smatram da je ~40 fps loše za igrivost, no smatram da sa svojom grafičkom to mogu vrtit mnogo brže, a zabrinjava me i to što će u WotLK efekti biti bolji, i poligoni brojniji, što bi trebalo još više spustiti framerate.

 

Na službenom forumu igre pronašao sam da ljudi sa gotovo istom, ako ne i lošijom, konfiguracijom imaju daleko bolji framerate.

 

Na testiranju za WoW:WotLK na stranicama: http://www.yougamers.com/ i http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest moja konfiguracija je prošla sa maksimalnim rezultatom.

 

Dosad sam probao ove metode, ali bezuspješno:

- ugašeni svi programi u pozadini

- antivirus scan pauziran

- Priority u Task Manageru za WoW postavljen na Realtime

- OpenGL mod

- bez zvukova

- ugašenim explorer.exe

- Windowed mode

- ugašen ATI Catalyst

 

A sada evo programa upaljenih inače u SysTrayu:

- Windows Live Messenger

- Avast! 4.8 Pro Antivirus

- ZoneAlarm Pro

- Logitech Setpoint

- Winkey

- Launchy

 

Konfiguracija:

 

MoBo: Abit AW8-MAX

CPU: Intel Pentium D 2.8GHz

GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB
RAM: 3GB DDR2

HDD: SG Baracuda 160GB (WoW je na zasebnoj particiji od 25GB)

PSU: Chieftec 550W

Monitor: agNeovo 1440x900

OS: Microsoft Windows XP Home Edition (SP2)

 

 

Windowsi su nedavno instalirani, hard je defragmentiran redovito sa Diskeeperom 2008, registry greške i ostalo popravljam pomoću TuneUp Utilities 1-Click Maintenance.

 

 

Ako itko zna još nekakve metode optimiziranja koje bi mogao isprobati, ili možda ako je problem u hardveru, molio bih da mi pomognete.  Osmijeh

CPU: Intel Pentium D 2.8GHz | MoBo: Abit AW8-MAX | GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB | RAM: 3GB DDR2 | HDD: SG Baracuda 160GB "I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slabe performanse u WoW-u

jesi updateo drivere od graficke?Neodlučan

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Slabe performanse u WoW-u

Messenger ti ne treba, ne imati dva antivirusa uključena, ne isključivati ati ccc.

Probaj defragmentirati disk.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Slabe performanse u WoW-u
autorov komentar

Imam najnoviji driver, nije za vrijeme igranja ukljucen AV, ni messenger, a Catalyst je upaljen.

 

Nema vidljivog poboljšanja.

CPU: Intel Pentium D 2.8GHz | MoBo: Abit AW8-MAX | GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB | RAM: 3GB DDR2 | HDD: SG Baracuda 160GB "I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Slabe performanse u WoW-u
autorov komentar

/bump

CPU: Intel Pentium D 2.8GHz | MoBo: Abit AW8-MAX | GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB | RAM: 3GB DDR2 | HDD: SG Baracuda 160GB "I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Slabe performanse u WoW-u

Iskreno da ti kažem imao sam sličan problem. Imam grafu ATI Radeon 9200. Kada bih dosao u glavni grad lagggggg, FPS na najmanje skocio... ma užas. Ipak mislim da nemožeš na to nikako utjecati... Ja sam probao sve živo no bez rezultata... Nakraju sam pustio wow... Namigiva

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slabe performanse u WoW-u

Nije problem u hardware-u...wow sam po sebi je apsolutno nezhtjevan...

 

Problem ti je u internet vezi...kad dođes na mjestu u kojem se nalazi puno playera normalo je da ti se smanji FPS

 

Kloni se gomile i ne bi trebalo biti problema

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2008 23:12 (Jerkenovski).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slabe performanse u WoW-u
Jerkenovski kaže...

Nije problem u hardware-u...wow sam po sebi je apsolutno nezhtjevan...

 

Problem ti je u internet vezi...kad dođes na mjestu u kojem se nalazi puno playera normalo je da ti se na period smanji FPS

 drito to vise player vece opterecenje na server  to se i u silkroadu desava dodes u grad laga ono full izades i sve coll to ti mora bit tako ak cjelo vrijeme ne steka onda je sve uredu....
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slabe performanse u WoW-u
UBIZEC cORPORATION kaže...
Jerkenovski kaže...

Nije problem u hardware-u...wow sam po sebi je apsolutno nezhtjevan...

 

Problem ti je u internet vezi...kad dođes na mjestu u kojem se nalazi puno playera normalo je da ti se na period smanji FPS

 drito to vise player vece opterecenje na server  to se i u silkroadu desava dodes u grad laga ono full izades i sve coll to ti mora bit tako ak cjelo vrijeme ne steka onda je sve uredu....
 

Upravo to
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slabe performanse u WoW-u
autorov komentar

Hvala na odgovorima.

 

Već sam navikao da mi se fps smanji u gradovima, no mislim da bi moja konfiguracija mogla izvući najmanje dupli framerate od onog kojeg dobivam sada, i to na max postavkama.

Pogotovo zato što na onim benchmark stranicama piše da sam daleko iznad recommended konfe.

 

Mislim da do grafičke nije, jer Oblivion, Fear i druge igre koje su grafički desetak puta zahtjevnije igre, vrtim na 40-60fps, ili cak do 150fps u zatvorenim prostorima.

A u WoWu mi je framerate isti bez obzira na rezoluciju i video postavke (jedino View Distance ima utjecaja).

 

Imam osjećaj da je CPU ovdje bottleneck, ali opet nisam siguran, dual core i 2.8Ghz trebali bi biti više nego dovoljni.

I još nešto, imam 3GB rama u obliku 512mb+512mb+1gb+1gb, s tim da su ove od 512 malo sporije.

 

Ima li itko još kakvu ideju?

CPU: Intel Pentium D 2.8GHz | MoBo: Abit AW8-MAX | GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB | RAM: 3GB DDR2 | HDD: SG Baracuda 160GB "I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2008 13:33 (Hadriel).
16 godina
neaktivan
offline
Slabe performanse u WoW-u

Aj znas sta probaj. Udi na neki low server i napravi na brzinu lika i odi drito u neki glavni grad pa buš vidio dali će lagati. Cool

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slabe performanse u WoW-u

Ne znam za ovo gori ali instaliraj najnovije drivere i trebao bi dobit barem 10 fps-a....

Tikviči vladaju svijetom!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slabe performanse u WoW-u
autorov komentar
Black Knight kaže...

Aj znas sta probaj. Udi na neki low server i napravi na brzinu lika i odi drito u neki glavni grad pa buš vidio dali će lagati. Cool

  Nije problem samo u gradovima.
Imam 30tak fpsa tamo gdje bi u pravilu trebao imat 60+, npr neka nenapučena zona u Vanilla WoW (aka ne Outland). 


A ni najnoviji driver nije pomogo. 
CPU: Intel Pentium D 2.8GHz | MoBo: Abit AW8-MAX | GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB | RAM: 3GB DDR2 | HDD: SG Baracuda 160GB "I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2008 16:24 (Hadriel).
16 godina
offline
RE: Slabe performanse u WoW-u

S obzirom da imam istu grafu kao i ti, u video opcijama igre probaj isključiti Vertical sync, također, smanji terain distance  i to ispod 50%, FPS bi se trebao drastično poboljšati, općenito, poigraj se video postavkama unutar igre.

gl

15 godina
neaktivan
offline
jako Slabe performanse u WoW-u

pozdrav! imam problem s wow-om, u raidu od 25 ljudi fps na bossu mi pada na 5-8 fpsa, u daralanu je 5-11,na wg bettleground ni nejdem jer u guzvi je 1 fps hehe. na otvorenom je ok, imam p4 3 ghz 1mb l2 socket 478, 1gb ram,  radeonka 9600 grafička s 256 mb, gore je xp sp2. zanima me da li je to normalno. nemojte mi samo plz pricat o detaljima da ih smanjim na low jer je swe vec na low:) razlika u fpsima kod mjenjam detalje je mala, distance ih najvise trosi, driveri od graf. su updatani, sve je ok vezano uz takve gluposti. hvala unaprijed i pozz, help me!!:)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: jako Slabe performanse u WoW-u
vuna kaže...

pozdrav! imam problem s wow-om, u raidu od 25 ljudi fps na bossu mi pada na 5-8 fpsa, u daralanu je 5-11,na wg bettleground ni nejdem jer u guzvi je 1 fps hehe. na otvorenom je ok, imam p4 3 ghz 1mb l2 socket 478, 1gb ram,  radeonka 9600 grafička s 256 mb, gore je xp sp2. zanima me da li je to normalno. nemojte mi samo plz pricat o detaljima da ih smanjim na low jer je swe vec na low:) razlika u fpsima kod mjenjam detalje je mala, distance ih najvise trosi, driveri od graf. su updatani, sve je ok vezano uz takve gluposti. hvala unaprijed i pozz, help me!!:)

 Ako pričaš isključivo o Northrendu, onda bi moglo biti normalno. Ako se ti podaci o frame rateu odnose i na starije dijelove (Kalimdor, Eastern Kingdoms) onda ne, jer sam ja s P4 2.2GHz, 512 MB RAM-a i Radeonkom 9200 postizao bolje rezultate.

Postoje razni faktori koji mogu utjecati, no ja bih rekao da je problem prvenstveno u slabom hardwareu (posebice za WotLK). Osobno mislim da s postojećom konfiguracijom nećeš moći izvući ništa više, s obzirom da kažeš da si već napravio što si mogao. Za išta značajno bolje treba ti noviji hardware. Barem kartica, ako ti ploča podržava AGP 8X, jer se takvih još može naći. Premda nisam siguran da je to danas dobra investicija, osim ako ti budžet stvarno ne dozvoljava ništa drugo još dugo vremena. Moja je ploča podržavala samo AGP 4X, tako da sam bio osuđen na kupovinu novih komponenti. Uzeo sam minimum minimuma, što znači novu matičnu, procesor, memoriju, grafičku i napajanje. To me je došlo 3000 kn, a da sam uzeo jeftiniju matičnu mogao sam uštedjeti još oko 500 kuna.

Ne znam što bih ti drugo mogao savjetovati.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 10:06 (Ygy).
15 godina
neaktivan
offline
Slabe performanse u WoW-u

imam jedan problem isto s WoWom konfa mi je ova u potpisu i mislim da nije loša za wow(trebala bi biti overkill jer wow nije zahtjevan)

rezolucija mi je na 1024x720 i cim stavim na nesto malo vise steka nije do latencye ni niceg samo trza

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: jako Slabe performanse u WoW-u

mudro zboris:) imam i agp 8x al ne pomaze ta stvar, procesor se bas guši kod veceg broja ljudi na screenu, kolko mogu dobit za svoje komponente(proc mat graf ram) otprilike? da znam zbrojat kolko bi me izaslo da to promjenim:) koji je procesor dobar za wow a jeftin, jer ne igram druge igre pa me samo za wow zanima, hvala

15 godina
neaktivan
offline
RE: jako Slabe performanse u WoW-u
vuna kaže...

mudro zboris:) imam i agp 8x al ne pomaze ta stvar, procesor se bas guši kod veceg broja ljudi na screenu, kolko mogu dobit za svoje komponente(proc mat graf ram) otprilike? da znam zbrojat kolko bi me izaslo da to promjenim:) koji je procesor dobar za wow a jeftin, jer ne igram druge igre pa me samo za wow zanima, hvala

Ne znam ti reći koliko bi mogao dobiti za komponente, jer su dosta stare. Pretpostavljam malo. Rekao bih ne više od 400 kn sve zajedno, i to ako uopće uspiješ naći kupca. Pogledaj malo po oglasima koliko ljudi uobičajeno traže (njuškalo.hr i sl.) za takve komponenete. Možda nađeš i nekoga tko traži nešto od tvojih stvari.

Ako je to ikakva preporuka, ja sam prije 10-tak dana uzeo E5200 (dual core 2.5 GHz), kao najjeftiniji Intel procesor koji, po meni, ima smisla uzimati (590 kn), 2x2 GB Kingmax RAM-a (iako bi za XP i 1x1 GB bilo sasvim dosta), napajanje Fortron 400W (250 kn u Vemilu, jeftino a više nego dovoljno), Sapphire HD4670 (sa HDMI izlazom, 560 kn) i Gigabyte GA-EP45-UD3P. Ploča je u cijeloj priči najskuplja (1150 kn), no ja ne planiram mijenjati ploču narednih nekoliko godina. Imaš na izbor i jeftinijih ploča, od oko 600 kn, no ne bih se upuštao u preporuke. Alternativa u tom cjenovnom rangu je AMD-ov Athlon X2 7750+ BE (oko 650 kn), s odgovarajućom AMD pločom.

Za ono što ti tražiš obje kombinacije su, po meni, više nego dovoljno dobre. Ovisno o matičnoj koju uzmeš, obje se kasnije daju pojačat jačim procesorom, memorijom i grafičkom karticom.

S mojom konfiguracijom, na 1680 x 1050, sa svim postavkama na max, uključujući i AA i AF na max imam 60 fps u WoW-u (u Northrendu). Nisam isprobavao raidove niti napučene gradove, gdje će framerate vjerojatno pasti, iako vjerujem ne ispod granice upotrebljivosti. Ako treba, uz manje smanjenje rezolucije i/ili postavki u WoW-u da se složit sasvim igriv setup.
15 godina
neaktivan
offline
RE: jako Slabe performanse u WoW-u

puno hvala! imam samo jedno pitanje, da li mi je 300w napajanje koje trenutno koristim dovoljno za komponente koje mi preporucujes ili je i to potrebno mijenjati, odnosno da li je sad drukciji prikljucak mozda na novim komponentama, nisam slago nove kompove jos pa nisam bas u toku nazalost, pozz

15 godina
neaktivan
offline
RE: jako Slabe performanse u WoW-u
vuna kaže...

puno hvala! imam samo jedno pitanje, da li mi je 300w napajanje koje trenutno koristim dovoljno za komponente koje mi preporucujes ili je i to potrebno mijenjati, odnosno da li je sad drukciji prikljucak mozda na novim komponentama, nisam slago nove kompove jos pa nisam bas u toku nazalost, pozz

Eh. To sad jako ovisi kakve je kvalitete to napajanje koje imaš. Ako je to napajanje koje je došlo uz kućište, što je nekad bilo uobičajeno, onda bi bilo dobro zamijeniti ga. Napajanje koje sam ja dobio uz kučište je deklarirano na 400W, ali na +12 voltnom railu (koji je najbitniji kod izbora) daje samo 15 ampera. S druge strane, ovaj Fortron koji sam spomenuo ima dva +12 volta raila po 18A (sad, da su stvarno dva sumnjam, ali nije bitno), što je za tu konfiguraciju više nego dovoljno (pa čak i za jaču, jer ja s istim napajanjem pogonim jedan drugi stroj s E8400 i grafičkom HD4850).

Nekvalitetno napajanje može u najgorem slučaju oštetiti komponente, a slabo dovesti do toga da ti računalo ne radi kako treba jer komponente ne dobivaju dovoljno struje. Što se tiče priključaka, sve ovisi o matičnoj. Neke traže 24-pinski glavni konektor, koji stara napajanja nemaju (barem moje nema), već imaju samo 20-pinski. Novija napajanja imaju i SATA naponske priključke (ona tanka crna), za koje si prije trebao adapter (ako disk nije podržavao oba tipa priključaka). Ostalo je manje više isto.

Sad, nedostatak ovog Fortrona (model ATX-400PNF, btw vidim da je cijena otišla gore na 300 kn) je da je to stariji model, pa nema previše konektora. Dovoljno za jednu jednostavnu konfiguraciju. Drugo, nema 2x3 pinski konektor za novije PCIe grafičke kartice, pa trebaš adapter koji ti "pojede" dva molexa (to su oni uobičajeni 4 pinski bijeli). Ako uzimaš neku HD4670 to nije problem, jer ta kartica ne traži dodatno napajanje, no ako misliš kasnije nadograđivati jačom karticom, možda bi bilo bolje uzeti odmah neko jače i modernije napajanje. Corsair VX450 na primjer (600 kn, nažalost cijene rastu, bilo je 520 kn prije tjedan-dva). Jeftinija alternativa je Corsair 400CX (30A na +12V railu, 420 kn) jer ima sve potrebne konektore.

Naravno, ima hrpa drugih modela raznih proizvođača, no ova tri se najčešće preporučuju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 19:50 (Ygy).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slabe performanse u WoW-u
Hadriel kaže...

Pozdrav Bugovci,

 

Igram WoW već neko vrijeme i nedavno me počelo živcirat to što uz moju konfu (koja, priznajem, nije najnovija, ali nije ni kanta) i sa svim grafičkim postavkama unutar WoWa postavljenim na maksimum (sa AAx2, rez: 1440x900) igra radi oko 30-50fps na otvorenom, pustom mjestu sa gotovo nikakvim drvećem, a u Shattrath Cityju se spusti na 15-20. Sa najmanjim Terrain Distance postavkama framerate se digne na 50-80 na vecini mjesta, a u shatu dodje do 30-40.

 

Uglavnom ne smatram da je ~40 fps loše za igrivost, no smatram da sa svojom grafičkom to mogu vrtit mnogo brže, a zabrinjava me i to što će u WotLK efekti biti bolji, i poligoni brojniji, što bi trebalo još više spustiti framerate.

 

Na službenom forumu igre pronašao sam da ljudi sa gotovo istom, ako ne i lošijom, konfiguracijom imaju daleko bolji framerate.

 

Na testiranju za WoW:WotLK na stranicama: http://www.yougamers.com/ i http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest moja konfiguracija je prošla sa maksimalnim rezultatom.

 

Dosad sam probao ove metode, ali bezuspješno:

- ugašeni svi programi u pozadini

- antivirus scan pauziran

- Priority u Task Manageru za WoW postavljen na Realtime

- OpenGL mod

- bez zvukova

- ugašenim explorer.exe

- Windowed mode

- ugašen ATI Catalyst

 

A sada evo programa upaljenih inače u SysTrayu:

- Windows Live Messenger

- Avast! 4.8 Pro Antivirus

- ZoneAlarm Pro

- Logitech Setpoint

- Winkey

- Launchy

 

Konfiguracija:

 

MoBo: Abit AW8-MAX

CPU: Intel Pentium D 2.8GHz

GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB
RAM: 3GB DDR2

HDD: SG Baracuda 160GB (WoW je na zasebnoj particiji od 25GB)

PSU: Chieftec 550W

Monitor: agNeovo 1440x900

OS: Microsoft Windows XP Home Edition (SP2)

 

 

Windowsi su nedavno instalirani, hard je defragmentiran redovito sa Diskeeperom 2008, registry greške i ostalo popravljam pomoću TuneUp Utilities 1-Click Maintenance.

 

 

Ako itko zna još nekakve metode optimiziranja koje bi mogao isprobati, ili možda ako je problem u hardveru, molio bih da mi pomognete.  Osmijeh

 

probaj promjenit sve drivere ili reinstalirati igricu btw ja hostam svoj server al na hamachiju 22/7 ak oćeš možeš doć sam P.M.-aj mi
ASRock ALiveXFire-SATAII R3.0 AMD Athlon 64 X2 5200+ 2,7ghz Gigabyte Radeon HD3650 725mhz/1600mhz DDR2(800)1GB DDR2(800) 512MB DDR2(800) 2GB 1.HDD-Maxtor 200GB(10000rpm) 2.HDD-Maxtor 120gb(10000rpm) Sony DVD+RW(multi) + CD+R
15 godina
neaktivan
offline
RE: jako Slabe performanse u WoW-u
vuna kaže...

pozdrav! imam problem s wow-om, u raidu od 25 ljudi fps na bossu mi pada na 5-8 fpsa, u daralanu je 5-11,na wg bettleground ni nejdem jer u guzvi je 1 fps hehe. na otvorenom je ok, imam p4 3 ghz 1mb l2 socket 478, 1gb ram,  radeonka 9600 grafička s 256 mb, gore je xp sp2. zanima me da li je to normalno. nemojte mi samo plz pricat o detaljima da ih smanjim na low jer je swe vec na low:) razlika u fpsima kod mjenjam detalje je mala, distance ih najvise trosi, driveri od graf. su updatani, sve je ok vezano uz takve gluposti. hvala unaprijed i pozz, help me!!:)

 ta je graficka spora jako clock joj je užasan nebi se čudio šta ti je tak low FPS kupi bolju grafičku karticu....
ASRock ALiveXFire-SATAII R3.0 AMD Athlon 64 X2 5200+ 2,7ghz Gigabyte Radeon HD3650 725mhz/1600mhz DDR2(800)1GB DDR2(800) 512MB DDR2(800) 2GB 1.HDD-Maxtor 200GB(10000rpm) 2.HDD-Maxtor 120gb(10000rpm) Sony DVD+RW(multi) + CD+R
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slabe performanse u WoW-u
Jebasu123 kaže...

imam jedan problem isto s WoWom konfa mi je ova u potpisu i mislim da nije loša za wow(trebala bi biti overkill jer wow nije zahtjevan)

rezolucija mi je na 1024x720 i cim stavim na nesto malo vise steka nije do latencye ni niceg samo trza

Moja osobna preporuka: Promjena drivera ili Reinstalacija Igrice
ASRock ALiveXFire-SATAII R3.0 AMD Athlon 64 X2 5200+ 2,7ghz Gigabyte Radeon HD3650 725mhz/1600mhz DDR2(800)1GB DDR2(800) 512MB DDR2(800) 2GB 1.HDD-Maxtor 200GB(10000rpm) 2.HDD-Maxtor 120gb(10000rpm) Sony DVD+RW(multi) + CD+R
15 godina
neaktivan
offline
Slabe performanse u WoW-u

a ni jači internet neće škoditi =) ^^

Hakiranje je umjetnost a ne zločinDa se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice