Ryzen 5 2600 restarta se komp

poruka: 9
|
čitano: 1.784
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Ryzen 5 2600 restarta se komp

pozdrav

 

imam  matičnu ploču asrock a320M  hdv R4.0

Ryzen 5 2600

kingston ddr4 8 gb 2666 MHz  CL19 (KVR26N19S8/8

kingston A400 M.2  sata 240 GB  (SA400M8/240G)

 

danas sam sastavio konfiguraciju i instalirao windows 10 64bit i kompjuter se resetira nakon nekog vremena, pojavi se plavi ekran i piše  

if you'd like to know more, you can search online later this error  CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ryzen 5 2600 restarta se komp

Hakirao te Aiden Pearce , tuzi Ubisoft.Salim se probaj u time vieweru vidjet jel ima jos kakav error.Provjeri jel sve dobro spojeno jos jednom.

Ovo bi znacilo kao da je cpu oc-an , provjeri radni takt procesora i temperaturu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 17:20 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ryzen 5 2600 restarta se komp

Resetiraj bios i provjeri datum godinu i vrijeme u istom.

Isto provjeriti i u windowsu.

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ryzen 5 2600 restarta se komp

hvala na savjetima 

instalirao sam ponovno windowse, neku drugu verziju pa će mo vidjeti kako se ponaša, za sada je ok, probat ću s malo zahtjevnijim igrama da vidim kako se ponaša

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ryzen 5 2600 restarta se komp
cibalia kaže...

hvala na savjetima 

instalirao sam ponovno windowse, neku drugu verziju pa će mo vidjeti kako se ponaša, za sada je ok, probat ću s malo zahtjevnijim igrama da vidim kako se ponaša

 Kakvu drugu verziju ??  Pa windowse skidaj sa official stranice, kupis kljuc prek ebaya za par $ i vozi, nemoj koristit pirateriju jer samo zadaje probleme...

13 godina
offline
Re: Ryzen 5 2600 restarta se komp

 To ključevi za par dolara su ti isto piraterija koju platiš, ali bar valjda valja .

10 godina
offline
Re: Ryzen 5 2600 restarta se komp
itomic009 kaže...

 To ključevi za par dolara su ti isto piraterija koju platiš, ali bar valjda valja .

 Naravno da valja, vidim da hrpa koriste one metode aktiviranja preko CMDa i preko onih  programcica i uvijek se ti isti zale na bsod, crashanje igara i sl...

9 godina
neaktivan
offline
Ryzen 5 2600 restarta se komp

Možeš skinuti i Windows 10 s Microsoftove stranice i instalirati, koliko znam, možeš Windows koristiti normalno, ali imaš watermark u donjem desnom kutu dok ne aktiviraš i ne mogu se koristiti syncanje računa i tak to. Tak je bilo, sad ne znam je li se nešto promijenilo.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ryzen 5 2600 restarta se komp

mislio sam na noviji windows s najnovijim update i sad je sve ok

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 19:03 (cibalia).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice