Problem s compaq nx5000

poruka: 6
|
čitano: 2.014
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem s compaq nx5000

Imam problem s njim.

 

Neam pojma sta mu je, tako da vam nemogu detaljno ni objasniti u cemu je tacno problem. Uglavnom ono sta vam mogu reci je da kad se upali i prikopcan je punjac radi sve ko sat.

Problem 1: Upalim ga, on radi, ako iskljucim punjac,  samo nakon par pokreta kursora on smrzne i nema druge nego gasi "na "silu".


Problem 2:Nekada hoce da se upali , nekada neće. Uglavnom kao sto sam rekao kada se upali radi sve super, a kada nece-pritiskom na dugme za paljenje  samo se hladnjak upali na par sekundi, zatim lampica od baterije(narandzaste boje) trepne i to je to. Nakon izvjesnog vremena uspijem da ga upalim.

 

Da li moze neko da mi pomogne?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s compaq nx5000

Jel jos imas garanciju na njega?

Google IS your friend!!!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s compaq nx5000

Nemam stari, star je to laptop dosta, ali je do skora radio kao svicarski sat. Zao mi ga mjenjati jer je odlican za nositi, nije tezak a treba mi za faksa da prezivim jos godinu dana samo :D

14 godina
offline
Problem s compaq nx5000

A nezz, hp-ovi su ti inace poznati(pa i moj bivsi) da im baterija "ode" nakon 1 godine.. Mozda ti je (u najboljem slucaju) punjac otisao al opet samo nagađam..

 

Cekaj iskustva drugih, mozda je netko imao slican problem

Google IS your friend!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s compaq nx5000

Eh sad. Neznam. Dali je baterija to nisam siguran. Belaj mi je sto nekad hoce a nekad nece. Da makar nece nikako pa nekako bi se covjek i pomirio sa sudbinom. Ovako je gore :)

13 godina
neaktivan
offline
Problem s compaq nx5000

Nije valjda da niko nemoze da mi pomogne :(

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice