Ntlrd is missing zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 690
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Ntlrd is missing

Znaci problemi, htio sam ponovno instalirati windowse al jbg komp mi nije ucitavo cd na kojima su windowsi pokusavao sam s razlicitim windowsima razlicitim cd al nista ne ucitava dok druge cde ucitava i onda ja reko idem spojiti hdd na laptop pa probat instalirat medutim nesto je lap bio srao da nema hdda ili tak nes nista ja vratim hdd u komp kad ono kifla ntlrd is missing gledam koji klinac i nista mi nije jasno i idem proguglam kazu ljudi su te probleme rijesavali ponovnom instalacijom windowsa al jbg kad ih meni nece ucitat i opet ja hdd izvadim odem kod frenda ubacim hdd u njegov komp sve nermalno radi i insaliram windowse sa xp odem na 7 vratim se doma sav sretan sada ce radit kad ono opet kifla brale oper ono sranje is missing i nes sam ja caprko sad mi izbacuje "disk boot failure insert system disk and press enter" al jbg kad ovaj glupan ne ucitava windowse ljudi kako da izadem iz ove sljepe ulice.

Hvala

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ntlrd is missing

Ntlrd is missing

 

Za sve drugo ,bole oči. A ti poradi na hrvatskom pismu i gramatici.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice