Nemam podataka o kompu

poruka: 30
|
čitano: 5.692
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu
pitanje

Instalirani su mi XP black edition...u sistemu ne postoje više informacije o mom kompu....apsolutno ništa...kako da dođem uopće do tih podataka?Jedino znam da mi je matična asus P4V8X-X i to uopće nebi ni znala da mi to nije prva stvar koju vidim na ekranu kad palim komp...sad se pojavio  i problem sa grafičkom (ugasi mi se monitor dok komp i dalje radi i nemogu ništa osim restarta napraviti iako npr ako sam slušala muziku ona i dalje svira samo je ekran crn kao da sam ga ugasila) za koji mi javlja da mi nedostaje driver a ja neznam ni koja je...izvukla sam info iz dijela za deinstalaciju i instalaciju programa o trenutnoj verziji koja je ova 8.573-090113a-074230C-ATI

 

zna li netko rješenje ovog mog problema? Plač

 

nikad nije kasno za napravit sranje
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nemam podataka o kompu
prihvaćeno rješenje

Skini program Driver Magician. On će ti sam automatski instalirat nove drivere. Da vidiš sve informacije o svome kompu skini Everest.

15 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu
autorov komentar

idem odmah to zaguglat i instalirati

 

nikad nije kasno za napravit sranje
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nemam podataka o kompu

.... još podataka jer ovako može biti sve .. virus, driver, slabo napajanje itd.Izlanuo se

自豪的迎来了10周年的华诞。... na C64/TurboModul
15 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu

Nije je uopče proplem u driverima,mislim da se grafička izvukla iz utora.

Koja pila? Naravno,motorka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu
autorov komentar

nema virusa a sa servisa je došao prije koji dan i napajanje mi je promjenio i provjerio ...kaže za tako star komp radi predobro :D a avast ispybot rade svoje...nema crvotoćina ni virusa ni ničega

nikad nije kasno za napravit sranje
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu

ej, ljepotice, da bi otkrila što ti se nalazi na kompu stisni tipku windows(znana i kao tipka za pokrenuti start), drži je pritisnutom i opali po tipki pause. rezultat će biti prozor system properties. do istog prozora se moglo doći kliknuvši na my computer i zatim u padajućem meniju odabrati properties. dakle, u tom prozoru piše sve vezano uz tvoje windowse. da bi vidjela koji ti je driver instaliran, prebaci se na karticu hardware i tamo klikni na device manager. tamo ti je popis svih drivera koji su instalirani. uskličnik znače driveri koji nisu instalirani.

 

isto tako, od velike koristi će ti biti i system information, do njega dođeš: start->all programs->accessories->system tool->system information.

 

i to je to... za ostale stvari koriste se razni programi, može i ove gore preporučeni...

 

Poljubac

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu

Malo offtopic, ali zgodan avatar Cool

Kaži šta misliš, misli šta kažeš... ---------------------------------- Sjećaš li se draga, pričale su kiše, za ljubav se gine, zbog Hrvatske diše. ------------------------------- Neke stvari je bolje imat' kad ne treba, nego nemat' kad treba.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu
autorov komentar

pa ovaj everest je zakon

 

nikad nije kasno za napravit sranje
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
Maximus kaže...

Malo offtopic, ali zgodan avatar Cool

 gledaj, ne piši... umjesto, gledaj, ne diraj... lol

:-)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
autorov komentar

je je...jesi pročitao uvodni? Nemam apsolutno nikakve info o kompu...skinula sam taj everest i sad konačno imam neke informacije...dok su mi bili obični xp sve je tu bilo...otkako su mi stavili ove black sve info su nestale

nikad nije kasno za napravit sranje
16 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu

Ma kaj si uopce daš prckat po kompu.

Svi ti "ultimate,gamer,black,super duper, kaj ti ja znam Xp su ti zaraženo smece i ništ drugo.

Instaliraj normalni xp i mašina ce radit kak treba.

Sve ostalo su igre i onda kad nešto ne radi je vika velika.

 

P.S:zgodan avatar. Jesi to ti na slici? Nevinašce

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
blue_jay kaže...

je je...jesi pročitao uvodni? Nemam apsolutno nikakve info o kompu...skinula sam taj everest i sad konačno imam neke informacije...dok su mi bili obični xp sve je tu bilo...otkako su mi stavili ove black sve info su nestale

 pročitao sam ja uvodni, ali nisam bio siguran jesi li zaista pogledala da nemaš sve informacije o kompu... praktički, i mene čudi što ti je nestalo iz system informationa, ali ok... slušaj što ti LUXX kaže. čisti windowsi su i najbolji windowsi. ostale modifikacije rađene od strane korisnika, a koje ne uključuju samo skinove i themes, miči sa vidika, zapali, polij sa kerozinom kada zapališ...


15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
LUXX kaže...

Ma kaj si uopce daš prckat po kompu.

Svi ti "ultimate,gamer,black,super duper, kaj ti ja znam Xp su ti zaraženo smece i ništ drugo.

Instaliraj normalni xp i mašina ce radit kak treba.

Sve ostalo su igre i onda kad nešto ne radi je vika velika.

 

P.S:zgodan avatar. Jesi to ti na slici? Nevinašce

 luxx mogla bi žena vidjeti da se raspituješ o pripadnicama ljepšeg spola na forumu pa ćeš dobiti zabranu tipkanja.....
Belji se
16 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu

HeHe ma jok.

A i briga nju.

To je samo forum a doma je akcija Osmijeh

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu

ma super da dobije samo zabranu tipkanja! žene koje ja znam REŽU ku**, stoga ja se bojim žena... brrr

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu
autorov komentar

i mene je to začudilo...nisam neki profesionalac što se kompa tiće ali nisam ni baš neki dummy Nevinašce ali kad sam vidjela da u sistemu nema info skoro sam na leđa od šoka pala Smijeh.....dakle everest kaže da mi je grafička Naziv kartice    RADEON 9800 PRO odoh po update i za koji dan vraćam se na obićne xp...ovo black smeće da mogu sad bi izbacila odmah....ekipica ...hvala vam puno za pomoć....i netko me ono pitao jesam li to ja? Smijeh ako kažem jel fora onda?

nikad nije kasno za napravit sranje
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
blue_jay kaže...

i mene je to začudilo...nisam neki profesionalac što se kompa tiće ali nisam ni baš neki dummy Nevinašce ali kad sam vidjela da u sistemu nema info skoro sam na leđa od šoka pala Smijeh.....dakle everest kaže da mi je grafička Naziv kartice    RADEON 9800 PRO odoh po update i za koji dan vraćam se na obićne xp...ovo black smeće da mogu sad bi izbacila odmah....ekipica ...hvala vam puno za pomoć....i netko me ono pitao jesam li to ja? Smijeh ako kažem jel fora onda?

hm pa zavisi...
Ako jesi fora je sigurno.
Ma nema veze.
Malo se brljaju gluposti prije spavanja.
Znaš kakvi su muški hehehe
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
autorov komentar
LUXX kaže...
blue_jay kaže...

i mene je to začudilo...nisam neki profesionalac što se kompa tiće ali nisam ni baš neki dummy Nevinašce ali kad sam vidjela da u sistemu nema info skoro sam na leđa od šoka pala Smijeh.....dakle everest kaže da mi je grafička Naziv kartice    RADEON 9800 PRO odoh po update i za koji dan vraćam se na obićne xp...ovo black smeće da mogu sad bi izbacila odmah....ekipica ...hvala vam puno za pomoć....i netko me ono pitao jesam li to ja? Smijeh ako kažem jel fora onda?

hm pa zavisi...
Ako jesi fora je sigurno.
Ma nema veze.
Malo se brljaju gluposti prije spavanja.
Znaš kakvi su muški hehehe
 pogotovo kad smo si kolege ha? Smijeh tvoja srednja je moj posao Izlanuo se
nikad nije kasno za napravit sranje
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
ajem luxx pa imas zenu i decu sram te bilo :D
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
blue_jay kaže...

i mene je to začudilo...nisam neki profesionalac što se kompa tiće ali nisam ni baš neki dummy Nevinašce ali kad sam vidjela da u sistemu nema info skoro sam na leđa od šoka pala Smijeh.....dakle everest kaže da mi je grafička Naziv kartice    RADEON 9800 PRO odoh po update i za koji dan vraćam se na obićne xp...ovo black smeće da mogu sad bi izbacila odmah....ekipica ...hvala vam puno za pomoć....i netko me ono pitao jesam li to ja? Smijeh ako kažem jel fora onda?

 Jesi ti ili nisi nije bitno ja samo znam da ovu sliku ne mogu izbaciti iz glave.PoljubacPoljubacPoljubac
Intel core 2 duo E4500,2x2.2 ghz Mb gigabyte 945P-DS3,s775 Ram 2GB PC5300,667Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.10 250GB,16MB GF 8500 GT 512MB Thermaltake VE7000BWS Soprano DX FortroN BlueStorm 500w Samsung SM 940NW 19" LCD Vodeno hlađenje Thermaltake big water 745
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
ja cu ti rec ne to nije ona ! to je neka mlada cura blue_jay ima oko31 godinu
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
offline
Nemam podataka o kompu

Ovo je joj ćerka najvjerovatnije  Cool

q9300@3,00/Gigabyte X48-DQ6/ OCZ Reaper DDR2 @ 1066/ASUS 4870/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
mislim mozda to ej ona al prije 10g :D
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
offline
RE: Nemam podataka o kompu
UBIZEC cORPORATION kaže...
mislim mozda to ej ona al prije 10g :D
 a to i ja mislim. ali zbilja dobra slika... hmmm.. Bogataš
16 godina
neaktivan
offline
Nemam podataka o kompu

ima lijepe oči.... ko god da je

Only God (& mod) can judge me
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2009 22:59 (Core2Duo2).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nemam podataka o kompu
Core2Duo2 kaže...

ima lijepe oči

 ma ko još gleda oči?! Bogataš
15 godina
protjeran
offline
RE: Nemam podataka o kompu
Core2Duo2 kaže...

ima lijepe oči.... ko god da je

 cini se da si ti jedini koji gleda oci, xD
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign marka2308@hotmail.com - MSN
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
epic kaže...
 cini se da si ti jedini koji gleda oci, xD
 ne, vi ste jedini koji ne kuže metaforu   ;))

oči su ogledalo duše :D
Only God (& mod) can judge me
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2009 23:06 (Core2Duo2).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nemam podataka o kompu
Core2Duo2 kaže...
epic kaže...
 cini se da si ti jedini koji gleda oci, xD
 ne, vi ste jedini koji ne kuže metaforu   ;))

oči su ogledalo duše :D
 ha ha... dobro si im spustio lol...
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice