Mikrofon Problem

poruka: 5
|
čitano: 1.319
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Mikrofon Problem

Pozdrav svima.

Znaci imam problem sa mikrofonom.Normalno je radio sve do pre neki dan.Sada uopste ne radi.Proverio sam sve,u programima nije nista mutirano,a i dobro sam prikljucio u kompjuter(nisam debil da ne znam xD ).Pomislio sam da je pokvaren mikrofon,pa sam probao druge slusalice,ali isto.Sad da li je moguce da je na obe slusalice pokvareni mikrofon ili je nesto drugo?

 

Evo i slike:

 

 http://pokit.org/get/?8b57cfd8dc46fafd867ddebf60437b55.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mikrofon Problem

Dali imas zvuka preko zvucnika ? ako da... odnesi mic kod nekoga frenda pa isporobaj kod njega... 

12 godina
neaktivan
offline
Mikrofon Problem

Probaj microfon ukljuciti u drugi "ulaz" , imaš napred valjda i imaš iza ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mikrofon Problem

Pogledaj u "device manager" pod sound,video and game...kakve su ti postavke,dali sve radi ispravno.I ako pričamo o mikrofonu,kakve sad tu veze imaju slušalice.Slušalice imaju svoje,a mikrofon svoje mjesto za uštekat.Ti ako imaš sve ,što se tiče zvuka, ispravno,trebao bi ti raditi i mikrofon.Osim ako nije {#}.Najmanji ti je problem to provjeriti kod frenda na njegovom compu.Ili njegov mic na tvom.Probaj i sa novim driverima,ako ništa ne pomogne,ali prvo provjeri,dali je mic uopče ispravan.Da ti radi mikrofon,trebalo bi ti izgledati otprilike ovako:

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2013 11:55 (lukabo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mikrofon Problem

Sve sam probao sto ste rekli,samo nisam probao mikrofon kod frenda da li radi,ali ja imam dva i oba ne rade {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice