Komp - problem

poruka: 23
|
čitano: 4.644
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Komp - problem

pozdrav. Imam jedan problem sa kompom. Naime u trenutku svog bjesa udario sam kućište i razbio onaj utor od napajanja, no to sam sredio u servisu. Sad imam problem da kako sam jednom restartirao komp na ekranu kad upalim komp imam START WINDOWS NORMALY i nesto jos, no ništa ne mohu izabrati jer mi ni tipkovnica ni miš ne rade. Kad upalim komp svjetle kao da rade no za 3 sec se ugasi. Njihovi utori nisu oštečeni, pokušavao sam na više utora jer su usb, ali ništa...
HELP!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Komp - problem

pa ti udaraj po kompu...slj put udari u zid pa ces vidjet sta ce puknut :)

13 godina
neaktivan
offline
Komp - problem

tražim pomoć, al ne psihijatrijsku {#}

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Komp - problem

Sa starom tipkovnicom na PS/2 u biosu nađi postavku : legacy usb support=disabled/enabled


:) javi dal si uspio

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2012 18:58 (KrpaZG).
13 godina
neaktivan
offline
Komp - problem

Oprosti, ali možeš li malo bolje objasniti pošto sam ja manje više laik za takve stvari...

 

Tipkovnicu ne mogu koristiti jer uopće ne reagira... Prvo sam imao jednu i nije reagirala, pa sam stavio novu, no nema efekta...

Ista stvar i sa mišom

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Komp - problem
Jacky09 kaže...

Oprosti, ali možeš li malo bolje objasniti pošto sam ja manje više laik za takve stvari...

 

Tipkovnicu ne mogu koristiti jer uopće ne reagira... Prvo sam imao jednu i nije reagirala, pa sam stavio novu, no nema efekta...

Ista stvar i sa mišom

probaj tipkovnicu u zid mozda proradi... al nije sigurno da ce iz prve, tako da najbolje 2 puta u zid

Mišljenje je kao šupak, svi ga imaju!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Komp - problem

Sta ga zezate kojeg vraga ako znate pomoc pomozite ako ne znate odmaknite ! -.-

saodhnasdihwd0hiwdphaisdf'wqfhasčfasfnsiafhnawihasiofjqwđfhniasm
12 godina
neaktivan
offline
Komp - problem

ljudi evo jedan jako stari slučaj severska ploča asus tr dls socket 370  na nju sam spojio sve komponente iz drugog računala koje je radilo i koje je imalo je matičnu asus tusi m socket 370 hard je normalno radio windows xp na njemu i kad upalim komp normalno sve učita hard floppy cd rom ali mi se pokaže ono za safe mod normali windows itd. kliknem normaly windows trepne blu screen i restartira se u čemu je problem molim pomoć taj kom sklapam za frendovog sina nema para za novi komp pa sam iz podruma izvukao te djelove 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Komp - problem

ukopčaj tipkovnicu i kad ti se pokaže to start windows normali safe mod itd nemoj ništa dirati pusti da ti do kraja otkuca onih nekoliko sekundi pa da uđeš u windowse pa pokušaj u windowsima dali tipkovnica i miš rade jer miš neradi kad ti se pokaže safe mod normali windows itd i nemoj udarati po kompu nije komp kriv krivi mogu biti oni koji nanjemu rade 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2012 10:06 (Rvms).
12 godina
protjeran
offline
Re: Komp - problem
Rvms kaže...

ljudi evo jedan jako stari slučaj severska ploča asus tr dls socket 370  na nju sam spojio sve komponente iz drugog računala koje je radilo i koje je imalo je matičnu asus tusi m socket 370 hard je normalno radio windows xp na njemu i kad upalim komp normalno sve učita hard floppy cd rom ali mi se pokaže ono za safe mod normali windows itd. kliknem normaly windows trepne blu screen i restartira se u čemu je problem molim pomoć taj kom sklapam za frendovog sina nema para za novi komp pa sam iz podruma izvukao te djelove 

idi safe mode, ako nece reinstaliraj windowse vjerojatno je do drivera

Mišljenje je kao šupak, svi ga imaju!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Komp - problem

ma nemogu nigdje ući ni u safe mod ni nigdje znači ponovo bi trebao rušiti windowse iako su windowsi na hardu dobri

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2012 10:44 (Rvms).
12 godina
protjeran
offline
Re: Komp - problem
Rvms kaže...

ma nemogu nigdje ući ni u safe mod ni nigdje znači ponovo bi trebao rušiti windowse iako su windowsi na hardu dobri

ja nezz sta bi drugo moglo bit osim drivera, ako nemas sta izgubit stavi novi win, ako imas, pricekaj mozda neko jos nesto zna

Mišljenje je kao šupak, svi ga imaju!
15 godina
neaktivan
offline
Komp - problem

Hm  probaj izvadit bateriju s matične ploče i vratit ju nazad... da se ponište neke postavke u biosu koje je zapamtio dok je komp ugasio.

Legends Never Die
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Komp - problem
BOND_017 kaže...

Hm  probaj izvadit bateriju s matične ploče i vratit ju nazad... da se ponište neke postavke u biosu koje je zapamtio dok je komp ugasio.

probao sam i to ne vrijedi jutros sam nosio hard kod frenda na jači komp rauličita matična i opet se to dešava a kad ga vratim na matičnu tusi m asus na kojoj su instalirani windowsi normalno radi znači ipak ću morati rušiti windowse ako želim taj hard staviti na tr dsl asus matičnu sigurno  jer su Razliciti chipseti nije sigutno nego je {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2012 13:44 (Rvms).
15 godina
neaktivan
offline
Komp - problem

A ipak onda ošli winsi, to se i meni bilo dogodilo kad mi sam lupio po laptopu hdd se valjda streso i pali winsi.

Legends Never Die
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Komp - problem
BOND_017 kaže...

A ipak onda ošli winsi, to se i meni bilo dogodilo kad mi sam lupio po laptopu hdd se valjda streso i pali winsi.

hahahahahah

ti se zezas? nadam se da da xD

sad ja sutnem kuciste i padne windows?

Mišljenje je kao šupak, svi ga imaju!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Komp - problem

Da izgleda da sam lud, a ti jako pametan. Upravo sjedim za kompom kojeg sam cijelog razbio nogom i onda naravno kad ga udarim komp se ugasi ili resetira ali više nemože podići windowse.Op stavi nove windowse i sve super radi do sljedeće noge. A sad su se već i počeli pojavljivati bad sectori od udaranja.

Legends Never Die
12 godina
offline
Re: Komp - problem
BOND_017 kaže...

Da izgleda da sam lud, a ti jako pametan. Upravo sjedim za kompom kojeg sam cijelog razbio nogom i onda naravno kad ga udarim komp se ugasi ili resetira ali više nemože podići windowse.Op stavi nove windowse i sve super radi do sljedeće noge. A sad su se već i počeli pojavljivati bad sectori od udaranja.

Svaka cast ako razbijas nogom komp pod moj pc. ima se para

13 godina
neaktivan
offline
Re: Komp - problem
Rvms kaže...

ukopčaj tipkovnicu i kad ti se pokaže to start windows normali safe mod itd nemoj ništa dirati pusti da ti do kraja otkuca onih nekoliko sekundi pa da uđeš u windowse pa pokušaj u windowsima dali tipkovnica i miš rade jer miš neradi kad ti se pokaže safe mod normali windows itd i nemoj udarati po kompu nije komp kriv krivi mogu biti oni koji nanjemu rade 

 

Ma nema safe mode-a uopće, nego "Launch StartUp Repair" i to je na vrhu... Ne mogu pomjeriti i izabrati start windows normally.

12 godina
online
Komp - problem

Probaj sa starom tipkovnicom koja nema USB ulaz nego PS/2 (okrugli ulaz ljubičaste boje). Ja sam tako riješio taj problem kod sebe.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2012 11:22 (Mile 74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Komp - problem
KrpaZG kaže...
BOND_017 kaže...

Da izgleda da sam lud, a ti jako pametan. Upravo sjedim za kompom kojeg sam cijelog razbio nogom i onda naravno kad ga udarim komp se ugasi ili resetira ali više nemože podići windowse.Op stavi nove windowse i sve super radi do sljedeće noge. A sad su se već i počeli pojavljivati bad sectori od udaranja.

Svaka cast ako razbijas nogom komp pod moj pc. ima se para

taj nogog ni za boga , njega samo milujem :D

Legends Never Die
12 godina
offline
Re: Komp - problem
BOND_017 kaže...
KrpaZG kaže...
BOND_017 kaže...

Da izgleda da sam lud, a ti jako pametan. Upravo sjedim za kompom kojeg sam cijelog razbio nogom i onda naravno kad ga udarim komp se ugasi ili resetira ali više nemože podići windowse.Op stavi nove windowse i sve super radi do sljedeće noge. A sad su se već i počeli pojavljivati bad sectori od udaranja.

Svaka cast ako razbijas nogom komp pod moj pc. ima se para

taj nogog ni za boga , njega samo milujem :D

hahaha nisam ni mislio drugacije :)

 

@ autor teme....nabavi si tipkovnicu na ps/2 prikljucak i radit ce...i onda se raspitaj za postavku u biosu koju sam ti gore u prijasnjem postu naveo....

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2012 19:30 (KrpaZG).
12 godina
protjeran
offline
Komp - problem

imam ja takkvu tipkovnicu os da ti prodam? povoljno!

al samo ako si iz osijeka jer necu slat za tako male pare

 

 

Mišljenje je kao šupak, svi ga imaju!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice