Kako maknuti background noise na mikrofonu

poruka: 9
|
čitano: 1.936
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
21 mjesec
offline
Kako maknuti background noise na mikrofonu

Pozdrav svima!

 

Trebam pomoc, kako iskljuciti bacground noise na mikrofonu? Pokraj mene je brat koji je uglavnom na pozivu s nekim drugim i uvjek se cuje kad ja pricam, svi moji prijatelji prigovaraju sto se cuje u pozadini.
Sad jel se to ne može maknuti u pozadini jer je dosta blizu (isti stol od 2m otprilike), i ako da jer trebam neki mikrofon kvalitetan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako maknuti background noise na mikrofonu

kaže ovaj da je adobe aplikacija dosta dobra

 

16 godina
moderator
offline
Re: Kako maknuti background noise na mikrofonu
jaki009 kaže...

Trebam pomoc, kako iskljuciti bacground noise na mikrofonu? Pokraj mene je brat koji je uglavnom na pozivu s nekim drugim i uvjek se cuje kad ja pricam, svi moji prijatelji prigovaraju sto se cuje u pozadini.

Sad jel se to ne može maknuti u pozadini jer je dosta blizu (isti stol od 2m otprilike), i ako da jer trebam neki mikrofon kvalitetan?

To ti treba prilikom razgovora ili što? Ili snimaš (gaming) pa onda onda to treba naknadno smanjiti unutar snimljenog videa?

2 godine
offline
Kako maknuti background noise na mikrofonu

Nisam ni ja skontao o čemu se radi, za što mu treba  ?!

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako maknuti background noise na mikrofonu

-za prijatelje. :)

 

realno, soft-driver može efikasno cancelirati echo i sl. .. ne pozadinsku buku, to je stvar osjetljivosti microfona. U pravilu mic pod zubima lovi kratko i eliminira pozadinu, to je to.. ako je osjetljiviji, ako stoji na stolu, tad soft mora ono što ne može, tj echo-jeka se cancelira usporefbom faznog pomaka koji služi kao filter i blokira 'duplića'.. ostalo je za žuću iz majamija i specijalce (efekte-filmove).. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Kako maknuti background noise na mikrofonu

Instaliraj steelseries sonar nema veze ako nisu slusalice steelseries.Tu imas dosta opcija za podesavanje mikrofona i za taj tvoj problem.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako maknuti background noise na mikrofonu

Reci bratu da bude tiši i koristi push to talk. Mislim da ti je to najbolje rješenje ako smeta frendovima, lijepo stisneš tipku kad imaš nešto za reći i svi sretni.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako maknuti background noise na mikrofonu

Vidim imas nVidijinu grafu, probaj nVidia Noise Removal

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako maknuti background noise na mikrofonu
jaki009 kaže...

Pozdrav svima!

 

Trebam pomoc, kako iskljuciti bacground noise na mikrofonu? Pokraj mene je brat koji je uglavnom na pozivu s nekim drugim i uvjek se cuje kad ja pricam, svi moji prijatelji prigovaraju sto se cuje u pozadini.
Sad jel se to ne može maknuti u pozadini jer je dosta blizu (isti stol od 2m otprilike), i ako da jer trebam neki mikrofon kvalitetan?

Jedno vrijeme sam imao instaliran RTX Voice i koliko sam vidio, učinkovito je uklanjao pozadinski zvuk. S tim da ja to i nisam baš koristio, ali moj brat je. Mana je jedino što, koliko sam primjetio, kada je uključen taj program, frekvencija memorije na grafičkoj kartici padne za par stotina MHz. Mjesecima ga već nemam instaliranog jer mi ne treba.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice